Jump to content
  • Create New...

Purin-tan

Kayıtlı Üye
  • Content Count

15
  • Last visited

3 Followers

About Purin-tan

• Rank
    Level 1
  • Birthday 08/19/1996

İletişim Yöntemi

Facebook

• Facebook
    https://www.facebook.com/byz.gndgdu1

Recent Profile Visitors

450 profile views
  1. Asıl ben teşekkür ederim :4: Şimdi geriye kalan tek şey ise 1.bölümden itibaren hatalarımı düzeltmek :17:
  2. Sorma Sine abla adını ezberlemek yerine sadece Dungeon diyip geçiyorum :rolleyes: Çok teşekkür ederim umarım kazasız belasız atlatabiliriz :4:
  3. Kendime hata yapmama dileklerim ile. Umarım eğlenceli bir seri olur :28:
  4. Çok Beyendim Başarılarının Devamını Dilerim ... ;) ;)
  5. Asıl ben teşekkür ederim böyle bir yorum almak beni o kadar mutlu etti kiii [emoji5] [emoji5] Ben de iyi ki alıp çevirmişim diyorum cidden [emoji4] [emoji4] Böyle şeyler duyunca hiç yorgunluk falan kalmıyormuş ciddenn [emoji4] [emoji4] [emoji4]
  6. Çok teşekkürler :blush: :blush: Seriyle birlikte ben de öyle bir rahata kavuştum ki sormaa -_-
  7. Çook teşekkür ederiiim :embarrassed4-onion-head-emotico Umarım daha da tatlılarını yapabilirim -_-
  8. Benim amacım izleyenlerin zevk alarak izlemeleri, bunu başarabildiysem ne mutlu banaa! ^_^ ^_^ ^_^
  9. Ben her türlü eğleniyorum, yani benim için pek bir problem yok. ^_^ ^_^ Benim için birinci planda olan izleyen kişilerin beğenmesi. -_- -_- Teşekkür ederim ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :D
  10. Umarım üstesinden gelip sizlere beğendirebilirim ^_^

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.