Jump to content

laniakea

Kayıtlı Üye
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

laniakea's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. ToG 2. Sezon 101. Bölümden 104. Bölüme kadar eklenmiştir. Webtoon:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God Oku:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God/181 Keyifli okumalar dilerim.
 2. ToG 2. Sezon 100. Bölüm eklenmiştir. Webtoon:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God Oku:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God/180 Keyifli okumalar dilerim.
 3. ToG 2. Sezon 99. Bölüm eklenmiştir. Webtoon:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God Oku:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God/179 Keyifli okumalar dilerim.
 4. Webtoon:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God Oku:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God/178
 5. Webtoon:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God Oku:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God/177
 6. Webtoon:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God Oku:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God/175
 7. Webtoon:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God Oku:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God/174
 8. Webtoon:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God Oku:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God/173
 9. ToG 2. Sezon 92. Bölüm eklenmiştir.İyi okumalar dilerim. Webtoon:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God Oku:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God/172
 10. ToG 2. Sezon 91. Bölüm eklenmiştir. Webtoon:http://webtoontr.com/_/Tower-of-God Oku: http://webtoontr.com/_/Tower-of-God/171 İyi okumalar dilerim.
 11. Merhaba arkadaşlar. ToG 2. Sezon 79. Bölümden 2. Sezon 90. Bölüme kadar eklenmiştir. Alttaki linkten bütün bölümlere ulaşabilirsiniz http://webtoontr.com/_/Tower-of-God İyi okumalar dilerim.
 12. bende sizin gibi 30. bölümde bırakmıştım :D sonra arkadaşların zoru ile tekrardan okudum ve bir daha bırakamadım şu anda da elimizden geldiğince hızlı bir şekilde güncele gelmek istiyoruz ve böyle güzel bir seriyi Türkçe okumak ve okutmak istiyoruz.
 13. Merhaba. ToG serisinin Türkçe'ye kazandırmak için toplanmış acemi bir grubuz.Diğer bir çok grubun katkıları ile 2. sezonun 78. bölümüne kadar getirdiler ve uzun zaman boyunca bölüm gelmeyince bizde böyle güzel bir serinin güncele olabildiğince hızlı bir şekilde gelmesi için bir grup kurmaya karar verdik.Bölümlere aşağıdaki link ten ulaşabilirsiniz; http://webtoontr.com/
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.