Jump to content

Nyoteida

Üyeler
  • İçerik sayısı

276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Nyoteida kullanıcısının paylaşımları

1. Minnaklar için bol harçlıklı, büyükler için az tantanalı bayramlar :) 

2. Her insan kendine yetecek ölçüde afyon taşır içinde, durmamacasına yenilenen bir afyon. Hem doğumdan ölüme dek, olumlu ergiyle, başarılı ve kararlı eylemle dolmuş kaç saatimiz var ki? Aklımın çizdiği bu tabloda, sana benzeyen bu tabloda yaşayacak mıyız bir gün, bir gün bu tabloya geçecek miyiz..?

3. "Bir alışkanlık ne kadar derine kök salarsa, onu mevcudiyetin içinden koparıp atmak ve bu arada hayatımızın tüm diğer hareket kaynaklarını tahrip etmemek imkansız gibi gelir insana."

4. "Benim seninle alıp veremediğim yok. Verip alamadıklarım var sadece."

5. Nyoteida

Natsume Yuujinchou 5. Sezon Geliyor

OMG! Daha bugün konuşmuştuk arkadaşımla. Gerçekten sevindirici haberler üst üste geliyor. Dört gözle bekliyorum 5.sezonu. Özledik Nyanko Senseiii
  6. Nyoteida

Haikyuu!! 3. Sezon Duyuruldu

Bugün aldığım en sevindirici haber. Her karakterini ayrı ayrı benimseyip sevdiğim nadir nadide bir seri. Gönül ister ki 33.sezonunu da göreyim. Haber için teşekkürler.
  7. "Kalbinde çözülmeden kalan her şey için sabırlı ol. Soruların kendisini sevmeye çalış. Kilitli odalar ve yabancı lisanda yazılmış kitaplar gibi. Cevapları şimdi arama. Şu anda cevaplar sana verilemez; çünkü sen henüz onlarla yaşayamazsın. Bu her şeyi yaşama meselesidir. Şu anda senin, soruyu yaşaman gerekiyor. Belki daha ileride, farkına bile varmadan, günün birinde kendini cevabını yaşarken bulacaksın."

8. Yenilenmiş haliyle forum çok daha güzel ve kullanışlı olmuş, emeği geçenlerin ellerine sağlık.  :)

9. sempatikliğinden öldürecek adam :wub: :wub:
  10. "Olması gereken şeylerin adını iyilik yapmak koymuşlar."
  11. Ben ɑslındɑ ɑşık olmɑk fɑlɑn değil, sɑdece birine gözüm kɑpɑlı güvenebilmek istiyorum. Demiş biri.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

sago dediğin kajmer ise iyi demiş :) aslında bunu japonya'ya her yere asacan. Ota b... teşekkür edip, şükran ve minnet duyuyorlar her şeye, halbuki insanlık gereği otomatik yapılan şeyler çoğu ;)

3. Nyoteida

Nyoteida

Evet, Sagopa Kajmer. Japonya'da öyle bir durum mu var bilmiyorum ama bizde de ne teşekkür ne özür bilen bir nesil yetişiyor. Bu da ayrı bir vahamet.

4. Kai

Kai

O biri olayı bitirmiş. :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.