Jump to content

Nyoteida

Üyeler
  • İçerik sayısı

276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Durum güncellemeleri bölümüne Nyoteida kullanıcısının eklediği dosyalar

1. İkinci el bir araba alabiliriz, başkasının kullandığı bir eşya bazen gözümüze yepyeni görünebilir ama ikinci el kâlp kimseye yaramaz. Kullanılmış, yıpranmış, paketi açılmış kâlpler değil; sıfır kilometre kâlpler lazım bize. Her türlü gayrimeşru ilişkiden uzak, uzun ömürlü bir mutluluğa ihtiyacımız var.

2. Bedenimiz duruyor lâkin kâlbimizi kaç mezara gömdük?...

1. Kai

Kai

Sayayım ister misin :)

3. "Sevgi kalemdeki mürekkep gibidir. Mürekkebin varlığını anlamak için yazmak kâfidir. "

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. houston

houston

aşk bir vişnedir aşık olanı kişşnetir misali

3. Nyoteida

Nyoteida

Dj-Morphosis Yazının tamamını okumadıysan tavsiye ederim, ben de tavsiye ile okudum. Yorum yazanlar siz de okuyun, size katacağı çok şey olacak bana olduğu gibi. :)

4. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Olur okurum yarım bırakmıştım sanırım araya bir şey kaynadığından :)

4. Şimdiden herkesin güzel bir bayram geçirmesini temenni ediyorum.. Minnaklar iyi harçlık toplayın e mi :D

5. Hayırlı, bereketli sahurlar :)

6. idari yargı finali açıklanınca ben. (temsili falan değil)
    1. Witch

Witch

Geçmiş olsun ;-;

2. Nyoteida

Nyoteida

Teşekkürler :(

7. biri bana ders çalışma isteği enjekte etsin nolur :(

8. http://i.hizliresim.com/ZDXBGo.jpg böyle bir sarılma şekli var mı ya :) varsa da bizde yok :D
    2. Nyoteida

Nyoteida

Kimse kimseyi beğenmiyor. böyle şeyler de anca mangalarda olur zaten -_-

3. Songena
  9. Yattaaa artık benim de bir kuru togam var :D

2. Nyoteida

Nyoteida

Minnakken kokulu silgi koleksiyonum vardı onlara kıyamaz, kullanamazdım. Liseye başlayınca hepsini dağıttım :) Liseden bu yana ciddi ciddi versatil koleksiyonu yapıyorum ama onları kullanırken zevk aldığım için topluyorum. Koleksiyon emek istiyor ama çok keyifli bir şey bence :)

10. Nefret ettim şu havalardan -_-

2. Nyoteida

Nyoteida

Jans09 aynı benim kafadansın gözünü seveyim soğukların. Emre kış istiyoruz kış :D İstanbul'da yaz hiç çekilmiyor :( Eon keşke biz de gidebilsek ama nerdee :'(

3. Milli Midilli
    4. jans09

jans09

Neyse kışa kadar çekecez yazı n'apalım :(

11. Sevdiğim bir seriyi bitirdikten sonra boğazıma tıkanan yumruk! ağlayacağım neredeyse :'(

2. Nyoteida

Nyoteida

Biraz ara versem iyi olacak sanırım yoksa durduk yere depresyona giricem :/

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Depresyon ve sen ? . :D Pek inanmadım ama olsun . :dd

12. Mangalardaki esas kızlar bir kere de pısırık, ezik, öz güvensiz olmasın be. Baskın kız karakterli manga bilen olup önerirse sevinirim ^^

13. Sawako ne tatlı bir şeysin sen yaa! senin erkek versiyonundan gerçek hayatta bulmalıyım (yıllardır bulamadı) :D

14. vizeler is coming :/

2. Nyoteida

Nyoteida

Proje de neymiş ki ben tez hazırlamış insanım :O :D

3. houston

houston

hiii proje var proje var- - benim ödevide bi hallediver o zaman tez hazırlamış insan o.O asjdhs :D

4. Nyoteida

Nyoteida

Ben ziyadesiyle doydum bu ödev tez sunum olayına Allah kolaylık versin ganbare :D

15. Samimi aileden gülümsetecek anime aranıyor!! ^_^

2. Nyoteida

Nyoteida

O kadar çok öneri istedim ki senden Özkan, hatlar karıştı artık :D Ama güzel bir animeydi ^_^ O seriyi bilmiyorum. Bakıyorum hemen Zeynebim :)

16. Kimi to boku 1288.olmayı asla hak etmiyor! :(

2. mustafalrsm

mustafalrsm

Asıl Oda Nobuna no Yabou 708.liği hak etmiyor :(

3. Nyoteida

Nyoteida

Gondroch hemfikir olduğumuza göre önerilerini bekliyorum ^^ LeornKayn bence uygun zamanı ve ruh halini yakaladığın an seveceğin bir seri olacak, bir şans vermelisin :) Özkan senin de beğeneceğini düşünüyorum çok erteleme :) charmer56 bahsettiğin seriye mutlaka bakacağım ^^

17. free! izlemeyen kalmamalı :)

1. bluegrass

bluegrass

zaten pek kalmadı diye düşünüyorum fan servisten yararlanmak isteyen kız hücumları büyük etki yarattı.

:)

2. Nyoteida

Nyoteida

haklısın, ama keşke işlenen konunun hissiyatını ya da mesajını düşünüp izleseler..

3. bluegrass

bluegrass

:/ keşke.sırf karakterlerin çizimine göre yapılan yorumlardan dolayı animeyi diretmen kötü diye görenler var.oysaki bence hikayenin kötülükle alakası yoktu.fan servis olabilir ama hikayeyi sırf bunun için göz ardı etmek hiç hoş değil.

18. Grip :(

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Rica ederim :) Bende çok severim ıhlamuru hele kokusuna bayılırım umarım faydası olur :(

3. Nyoteida

Nyoteida

İnşaallah ^^

19. Noragami hayal kırıklığısın!

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Bence de Emre'ye katılıyorum gerçi sonu biraz puslu bitmişti ama genel olarak konu bakımından ve karakter işleyişi iyiydi tabii kendi şahsi görüşüm :)

3. Nyoteida

Nyoteida

Daha ziyade slice of life animelerini sevdiğim için sanırım böyle düşünüyorum. Konusu ve türü itibariyle bana hitap etmediğinin farkındaydım ama birçok kişinin tavsiyesi üzerine başlayınca hayal kırıklığım daha büyük oldu :/ Türünü sevenler elbette benden farklı düşünecektir ki saygı duyarım ^^

4. £ɱŔ£Қה¥Ŕ
  20. "Gökyüzünün başka rengi de varmış..."

1. historianWeeb

historianWeeb

Doğrudur geceleri siyah oluyor gündüzleri mavi siz galiba vampirsiniz ki sadece gece görüyorsunuz gökyüzünü :D

2. Nyoteida

Nyoteida

Gecenin sakinliğini ve sadeliği sevdiğim için gündüzlerden ziyade geceleri uyanık olduğum doğrudur ama vampir miyim bilemiyorum :)

21. alışveriş yapmak güzel de sonrasında eve pert olup dönmek berbat bir şey.

1. Nyoteida

Nyoteida

o da doğru :D

22. Nyanko sensei :)

1. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

Neko-chan'lar candır xD Japonya'da onlara özel cafe bile var :D Bu arada mangaya baktım bayağı uzun solukluymuş. Güzel midir peki?

2. Mileydi

Mileydi

@Hasibe; Natsume Yuujinchou adı altında 4 sezon, 1 special ve 1 ovası mevcut izlemeni tavsiye ederim (:

3. Nyoteida

Nyoteida

Ben de kedileri seviyorum Hasibe :) Fantastik doğa üstü animeleri seviyorsan tavsiye ederim. Ama çok aksiyon bekleme. Animesi biraz durağan. Yine de Nyanko Sensei'nin seiyuu'su için bile izlenir bana göre :D

23. Nihayet foruma girebildim, yöneticilere teşekkürler ^^

1. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

Şu ip ban furyasına sen de mi kurban gitmiştin?

2. Nyoteida

Nyoteida

Maalesef. İlk giremediğimde oldukça şaşırmıştım. Ne yaptım da ban yedim diye düşünürken meğer durum başkaymış.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.