Jump to content

Nyoteida

Üyeler
  • İçerik sayısı

276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Durum güncellemeleri bölümüne Nyoteida kullanıcısının eklediği dosyalar

1. http://i.hizliresim.com/ZDXBGo.jpg böyle bir sarılma şekli var mı ya :) varsa da bizde yok :D
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Nyoteida

Nyoteida

Kimse kimseyi beğenmiyor. böyle şeyler de anca mangalarda olur zaten -_-

3. Songena
  2. Sawako ne tatlı bir şeysin sen yaa! senin erkek versiyonundan gerçek hayatta bulmalıyım (yıllardır bulamadı) :D

3. Kanal 7'deki dizilerden sonra içimden geçirip duruyordum. Başka bir şey isteseymişim olacakmış. ? G.Kore dizileri (özellikle tarihi) sevenlere duyurulur!

Spoiler

2. ALEJANDRO

ALEJANDRO

@Nyoteida  Kanal7 nin profesyonelce bir şey yapacagına inanmıyorum açıkcası.+ Rtuk var.Dublaja çevirirken Küfürlü veya Argo Olan Konusmaları Ya 'Lanet Olsun' Ya 'Kahretsin' Gibi dublajlayacaklar ve tamamen orjinallikten Çıkar.

3. Nyoteida

Nyoteida

@ALEJANDRO Yalnız ben TRT'den bahsetmiştim. :) Ayrıca Kanal 7'nin seçip yayınladığı diziler zaten seslendirmesinde sansürlük içeriği bulunmayan, ailecek izlenebilecek dizilerdi. Güney Kore'de de televizyonlarda argo ve küfür ya hiç olmuyor ya da sansürleniyor. Kaldı ki küfür ve argonun sansürlenmesinin seyir zevkini katledeceğini düşünenleri de anlamıyorum. Orijinallik meselesi farklı bir konu.

4. ALEJANDRO

ALEJANDRO

Trt de aynı bana göre Pek değişen bir şey yok.Gerçi neyi tartışıyoruzki Zevkler uyuşmayabilir. Açıkcası ben dublaja karşıyım.Altyazılı izlemek hem daha mantıklı yeri gelir avantajda sağlar.

4. Eğer bir kadın hatalarını çekici yapamazsa o gerçek bir kadın sayılmaz. (iktibas)

5. İkinci el bir araba alabiliriz, başkasının kullandığı bir eşya bazen gözümüze yepyeni görünebilir ama ikinci el kâlp kimseye yaramaz. Kullanılmış, yıpranmış, paketi açılmış kâlpler değil; sıfır kilometre kâlpler lazım bize. Her türlü gayrimeşru ilişkiden uzak, uzun ömürlü bir mutluluğa ihtiyacımız var.

6. biri bana ders çalışma isteği enjekte etsin nolur :(

7. Samimi aileden gülümsetecek anime aranıyor!! ^_^

2. Nyoteida

Nyoteida

O kadar çok öneri istedim ki senden Özkan, hatlar karıştı artık :D Ama güzel bir animeydi ^_^ O seriyi bilmiyorum. Bakıyorum hemen Zeynebim :)

8. Kalbi yorgun olanın, dili de keskin olurmuş. Ya kalbi yorgun olanın yanında olmayacaksın ya da yanında olduğun kalbi yormayacaksın.

9. Grip :(

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Rica ederim :) Bende çok severim ıhlamuru hele kokusuna bayılırım umarım faydası olur :(

3. Nyoteida

Nyoteida

İnşaallah ^^

10. Bir erkek çoraplarını ters çıkarıp çamaşır makinesine atıyorsa ondan kadın ruhunu anlamasını beklemeyin.

2. Nyoteida

Nyoteida

Doğrusunu Barış bilimsel bir dille gayet güzel ifade etmiş. :)

3. Haruka

Haruka

En azından çamaşır makinesine atması da iyi bir şey bence. :P

4. Nyoteida

Nyoteida

Olayın künhü çorap, çamaşır makinesi ilişkisi değil. Ufak detaylardan bütünü yakalamak.

11. Mangalardaki esas kızlar bir kere de pısırık, ezik, öz güvensiz olmasın be. Baskın kız karakterli manga bilen olup önerirse sevinirim ^^

12. vizeler is coming :/

2. Nyoteida

Nyoteida

Proje de neymiş ki ben tez hazırlamış insanım :O :D

3. houston

houston

hiii proje var proje var- - benim ödevide bi hallediver o zaman tez hazırlamış insan o.O asjdhs :D

4. Nyoteida

Nyoteida

Ben ziyadesiyle doydum bu ödev tez sunum olayına Allah kolaylık versin ganbare :D

13. IDM kullanan ve chromeda indirme butonunun görünmemesi sorununa çözüm bulan biri bu çözümü bana da anlatabilir mi? Netteki çözüm videoları bir işe yaramadı. Ürün orijinal değil, crackli. Firefox dene demeyin. Uzantıyı reddediyor...

2. Nyoteida

Nyoteida

Sağ olun, tekrar silip yüklemeyi deneyeceğim. Olmazsa artık yapacak bir şey yok.

3. Heimatlos

Heimatlos

Basit bir silme işlemi yapma dediğim gibi örnek revouninstaller gibi bir program ile sil bütün artık dosyalarını kaldır öyle tekrar kur.

4. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

TeamViewer indir bir ara halledelim. Cuma müsaitim. Olmadı 10 - 15 gün sonraya kalır.

14. "sen ölmeyi istediğini düşünüyorsun ama gerçekte sadece kurtarılmak istiyorsun."

2. Kai

Kai

Kurtarılmak gibi bir ihtimal yoksa, ölmeyi istemekte haksız olunabilir mi diye sormuştum ^^

3. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Kurtarılamama gibi bir durum olamaz... Elbet doğru insan karşına çıkar, benim şuan ki arkadaşımla olan ilişkim gibi... Ölmeyi istemek saçma olur.

4. Kai

Kai

Evet.. Şirin sözler ^^

15. Tanrı, kadınları ağzı laf yapan yakışıklı erkeklerden korusun. *Balzac

2. Kai

Kai

Erkeklere açık olupta kadınlara açık olmayan bir imkan olduğunu sanmıyorum, yani erkeklerin yapıpta kadınların yapamadığı birşey mi var? :)

3. Nyoteida

Nyoteida

Senin değer yargıların ve inanç sisteminde kadın, erkek eşit olabilir ama benimkinde değil maalesef. O yüzden tartışmayla mutabık kalınacak bir konu değil.

4. Kai

Kai

Ben kişisel fikirlerimi söylemedim ki. Değer yargıları kişilere ait değildir ki..oluşundan eşit olduklarını söyledim sadece. Oluş haline zıt olan fikirler tanrıdan olmuyor zaten, insanların uydurdukları şeyler oluyor.

16. Usagi Drop

2. Nyoteida

Nyoteida

şu an 9.bölümü izliyorum biter bugün, mangasının türkçe çevirisi varsa beni yönlendirir misn? ^^

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Zannediyorum sadece ingilizce cevirisi var.. 100 kusur bolumdeydi en son.

4. Nyoteida

Nyoteida

Hadi ya hayallerimle oynadın resmen :( ingilizcesini daha kafam rahat bir dönemde okuyabilirim ancak. askıya alıyorum üzülerek...

17. Ben ɑslındɑ ɑşık olmɑk fɑlɑn değil, sɑdece birine gözüm kɑpɑlı güvenebilmek istiyorum. Demiş biri.

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

sago dediğin kajmer ise iyi demiş :) aslında bunu japonya'ya her yere asacan. Ota b... teşekkür edip, şükran ve minnet duyuyorlar her şeye, halbuki insanlık gereği otomatik yapılan şeyler çoğu ;)

3. Nyoteida

Nyoteida

Evet, Sagopa Kajmer. Japonya'da öyle bir durum mu var bilmiyorum ama bizde de ne teşekkür ne özür bilen bir nesil yetişiyor. Bu da ayrı bir vahamet.

4. Kai

Kai

O biri olayı bitirmiş. :)

18. Yine yalancı bahar geldi buralara. Ocak ayında 15-16 derece nedir yaaa?

2. mustafalrsm

mustafalrsm

teşekkürler dediklerin gerçekten mantıklı geldi ve mutlu etti beni :)

19. Şimdiden herkesin güzel bir bayram geçirmesini temenni ediyorum.. Minnaklar iyi harçlık toplayın e mi :D

20. Barakamon gibi bir anime, var mı bilen?

21. Sevdiğim bir seriyi bitirdikten sonra boğazıma tıkanan yumruk! ağlayacağım neredeyse :'(

2. Nyoteida

Nyoteida

Biraz ara versem iyi olacak sanırım yoksa durduk yere depresyona giricem :/

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Depresyon ve sen ? . :D Pek inanmadım ama olsun . :dd

22. sağlam shoujo anime aranıyor!!!

2. Nyoteida

Nyoteida

Zevklerimiz bire bir aynı desem abartmış olmam sanırım. Hepsini birden fazla izlemişliğim izlettirmişliğim var. O kadar beğeniyorum ki başkaları da izlesin bu güzel animelerden mahrum kalmasın istiyorum. Aralarında sıralama yapmam zor. Hepsi türünde çok başarılı. Ama ben daha ziyade hayatın içinden animeleri seviyorum. O noktada kokuriko zaka kara ipi göğüslüyor sanırım. :)

23. Nefret ettim şu havalardan -_-

2. Nyoteida

Nyoteida

Jans09 aynı benim kafadansın gözünü seveyim soğukların. Emre kış istiyoruz kış :D İstanbul'da yaz hiç çekilmiyor :( Eon keşke biz de gidebilsek ama nerdee :'(

3. Milli Midilli
    4. jans09

jans09

Neyse kışa kadar çekecez yazı n'apalım :(

24. "Sevgi kalemdeki mürekkep gibidir. Mürekkebin varlığını anlamak için yazmak kâfidir. "

2. houston

houston

aşk bir vişnedir aşık olanı kişşnetir misali

3. Nyoteida

Nyoteida

Dj-Morphosis Yazının tamamını okumadıysan tavsiye ederim, ben de tavsiye ile okudum. Yorum yazanlar siz de okuyun, size katacağı çok şey olacak bana olduğu gibi. :)

4. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Olur okurum yarım bırakmıştım sanırım araya bir şey kaynadığından :)

25. Kimi to boku 1288.olmayı asla hak etmiyor! :(

2. mustafalrsm

mustafalrsm

Asıl Oda Nobuna no Yabou 708.liği hak etmiyor :(

3. Nyoteida

Nyoteida

Gondroch hemfikir olduğumuza göre önerilerini bekliyorum ^^ LeornKayn bence uygun zamanı ve ruh halini yakaladığın an seveceğin bir seri olacak, bir şans vermelisin :) Özkan senin de beğeneceğini düşünüyorum çok erteleme :) charmer56 bahsettiğin seriye mutlaka bakacağım ^^

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.