Jump to content

Uchiha.Madara

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

Uchiha.Madara hakkında

• Doğum günü 08/24/1993

Profil Bilgileri

Uchiha.Madara üyemizin başarıları

1. Fillermiş falanmış filanmış zaten oynayan son 10 bölümden rahat 7si doldurmaydı. Bir tane savaş görcez diye canımız çıktı her hafta onun bunun çocukluğuna gidiyoz. Hinata'nın kız kardeşi, gaaranın naruto aşkını anlatması falan derken uzadı da uzadı. En son Shippuuden'e başladığımda kyuubi ile dost oluyodu yeni yeni ben güncele yetiştim hala savaş bitmedi Mangayı okuyup bitirmek istemedim animenin tadı bende ayrı, heyecanı kaçmasın dedim ama bu filler devam ederse dayanamam okurum.
  2. Uchiha.Madara

AMV'lerim

gerçekten güzel olmuş.. eline, emeğine sağlık :)
  3. Başta animeye olan bakışını değiştirecek bişeyler bularak başlamak en iyisi bence.. Tabi kişinin ilgi alanlarını da göz önünde bulundurmak lazım. Şimdi sıkılmaya meyili olan adama Naruto, One Piece dersek en fazla 20-25 bölüme bırakır. Yıllardır hayranlıkla izlediğimiz animelerde bile konu ilerlemiyor diye biz bile şikayet ediyoruz. Bu yüzden de seri şekilde olayların değiştiği, kısa animelerden yana kullanıyorum ben hakkımı. Biri gelirde bana sorarsa "Sırf bu sebeplerden" Death note, Shingeki no kyojin" (Evet Shingeki no Kyojin devam edecek farkındayım ama şimdilik geldiği yere kadar olan bölümler merak uyandırmak, animeye sardırmak için yeterli) Dipnot: Her ne kadar Naruto'yu önermem gibi konuşsam da ben onunla başlayıp haftalarca eve kapandığımı bilirim. Nitekim herkes benim kadar sabırlı olmayabilir :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.