Jump to content

DoDLez

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

  Never
 1. Anlamıyorum ya.Burası ANİME GEYİK.Manga okuyanlar gitsin manga bölümünde tartışsın.Bir dünya spoiler yiyorum.
 2. Bende Jimbei diye düşünüyorum.Boa Hancock olmaz çünkü onun sorumluluğu var.İlgilenmesi gereken bir ülke ve kendi tayfası var.Ama Jimbei Luffy'e büyük saygı duyuyor ve shibukailığını kaybetti.Bu yuzden Luffy'e katılacağını düşünüyorum.
 3. Verecek.Shanks ve Luffy bunu bekliyor.Gerçekten büyük bir korsan olduğunda Luffy Shanks'a şapkasını geri verecek.Aralarındaki söz bunun için.2 side sabırsızlıkla bu günü bekliyor.O yüzden Shanks Luffy'ye şapkasını kendisi vermedi.Onu o gün geldiğinde görmek istiyor.
 4. Tam olarak ölmemiştir belkide.Hani derler ya dokunsam ağlayacaksın.Ha onada dokunsalar ölecekken hollowa dönüşüyor.Hollowunda hızlı yenilenmesi var.O yüzden organları iyileşmiş olabilir.
 5. DoDLez

  Kurosaki Ichigo

  hollow hali daha güçlü Uluqiorra ile savaşırken boynuz felan çıkartmıştı.O haliyle kimse yenemez onu.Hem güç + hızlı yenileme.
 6. DoDLez

  AftDraw

  Çok güzel olmuşlar.Benzemiş gerçek karakterlere.
 7. DoDLez

  Bleach

  Sabırsızlıkla beklediğim şey ichigonun aizen le dövüşürken kazandıgı o dağları yıkan gücüne kavuşması.Babası kavuşuyor yavaş yavaş bakalım oda kavuşacak mı?(babası ishidanın babasıyla karşılaşınca güçlerini gerimi kazandın demesinden anladım onunda final getsuha tenshou kullandıgını.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.