Jump to content

DoDLez

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

Yok

DoDLez üyemizin başarıları

1. DoDLez

Tayfaya Yeni Üye!

Anlamıyorum ya.Burası ANİME GEYİK.Manga okuyanlar gitsin manga bölümünde tartışsın.Bir dünya spoiler yiyorum.
  2. DoDLez

Tayfaya Yeni Üye!

Bende Jimbei diye düşünüyorum.Boa Hancock olmaz çünkü onun sorumluluğu var.İlgilenmesi gereken bir ülke ve kendi tayfası var.Ama Jimbei Luffy'e büyük saygı duyuyor ve shibukailığını kaybetti.Bu yuzden Luffy'e katılacağını düşünüyorum.
  3. DoDLez

Luffy'nin Hasır Şapkası + Nami

Verecek.Shanks ve Luffy bunu bekliyor.Gerçekten büyük bir korsan olduğunda Luffy Shanks'a şapkasını geri verecek.Aralarındaki söz bunun için.2 side sabırsızlıkla bu günü bekliyor.O yüzden Shanks Luffy'ye şapkasını kendisi vermedi.Onu o gün geldiğinde görmek istiyor.
  4. DoDLez

NumberOne by Ace Red

Tam olarak ölmemiştir belkide.Hani derler ya dokunsam ağlayacaksın.Ha onada dokunsalar ölecekken hollowa dönüşüyor.Hollowunda hızlı yenilenmesi var.O yüzden organları iyileşmiş olabilir.
  5. DoDLez

Kurosaki Ichigo

hollow hali daha güçlü Uluqiorra ile savaşırken boynuz felan çıkartmıştı.O haliyle kimse yenemez onu.Hem güç + hızlı yenileme.
  6. DoDLez

AftDraw

Çok güzel olmuşlar.Benzemiş gerçek karakterlere.
  7. DoDLez

Bleach

Sabırsızlıkla beklediğim şey ichigonun aizen le dövüşürken kazandıgı o dağları yıkan gücüne kavuşması.Babası kavuşuyor yavaş yavaş bakalım oda kavuşacak mı?(babası ishidanın babasıyla karşılaşınca güçlerini gerimi kazandın demesinden anladım onunda final getsuha tenshou kullandıgını.
  8. DoDLez

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Bence grimmjow jeagerjaques.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.