Jump to content

Ameterasu

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Ameterasu

 • Rank
  Level 1

Recent Profile Visitors

1,032 profile views
 1. Korku- gerilim-pisokolojik- gizem türü yarım bırakılmış ya da başlanmamış seriler için Mangacım Fansubla irtibata geçebilirsiniz.
 2. Anime olarak Watashi no Ashinaga Ojisan Kodomo no Omocha Yugioh 5d's ve yugioh arc v bizle devam ediyor. Game ve mecha türleri konusunda çeviri yapabilecek arkadaşlar sitemizden ya da facebook sayfamızdan ulaşabilirler. Manga olarak Charlotte Kowboy Bebop Pandora Hearts Ao Haru Kikanjuu çevirileri başlandı. Ama editörlere ihtiyacımız var. Editör aramaya devam ediyoruz. İlgilenenler arkadaşlar sitemizden ya da facebook sayfamızdan ulaşabilirler.
 3. Mangacım Fansub Soukyuu no fafner tv -ova-special - movie bitti Shugo Chara Party bizde. Yugioh Arc V ve yugioh 5 ds bizde yeni başladık. http://www.turkanime.tv/anime/watashi-no-ashinaga-oji-san buna da en kısa sürede başlamayı düşünüyoruz. Daha listede adı geçen ve başlayacağımız seri olursa yine yazarım :)
 4. Peki seriye kesin devam ediyor musunuz? Yükleme hakkım yok derken uploader konusunda mı sıkıntınız var anlamadım. Bırakmayı düşünürseniz ya da bir fansub ile işbirliği şeklinde devam etmek isterseniz benimle buradan ya da https://www.facebook.com/MangaciM-615014701954877/ bu adresten iletişime geçerseniz memnun olurum. Gakuen Alice mangasını da yapıyoruz. Benzettiğimiz için bu seriyi de takip ediyorduk. İyi çalışmalar :)
 5. Merhaba, gözümüze kestirmiştik ama devam ediyorsunuz sanırım. Neden siteye yüklemek yerine buraya yüklediniz merak ettim. Baya bekleyeni var çünkü :)
 6. Binan Kouko Chikyuu -Bitti Shugo Chara party -Devam ediyor Soukyuu no fafner exodus 1- başlanıldı. animeleri Mangacım Fansub çevirisi ile devam ediyor.
 7. Akuma De Sourou (Devil Does Exist ) mangasını devam ettiriyoruz kaldığı yerden. Aynı şekilde Shugo chara Party animesinin çevirisini de yapıyoruz . Linklere ulaşmak isteyenler siteye uğrayabilirler ;)
 8. Konu içeriği güncellenmiştir. Çevirmen ve editör arayışımız devam etmektedir :) Animelerimiz seinen shounen türündedir. Yine aynı türde çeviri yapacak arkadaşlara ihtiyacımız var. Reverse ve shoujo türünde anime çevirecek bir arkadaşa ihtiyacımız var. Sıkıntıya gelmeden bu işlerle uğraşmak isteyen arkadaşlar benimle site ya da facebook sayfamız üzerinden iletişime geçebilirler. Daha fazlası için; http://mangacim.com/duyurular/bizimle-calismak-ister-misiniz/
 9. üye adı ya da ulaşabileceğim bir adres linki ?
 10. Mesaj attım ama dönüş yapmadı. Belki başka bir yönetici yapabilir diye buraya yazdım.
 11. Yönetimdeki arkadaşlardan birisi bana forum adına yetki verip yüklemeyi nasıl yapacağımı anlatabilir mi ?
 12. Teşekkürler herkese :) Özellikle şu sıra bölümleri bu siteye ekleyecek bir arkadaşa çok ihtiyacımız var. Görenlerden birisi çıkarsa çok iyi olur :)
 13. Merhaba arkadaşlar, Biraz hobi , biraz arşiv diyerek başladım. İlk olarak Shigatsu wa Kimi no Uso serisiyle paintten photoshopa , Binan Kouko Chikyuu Bouei-Love animesi ile de altyazı çevirmekten encode ve karaoke yapmaya kadar zamanla her işi öğrenmeye başladım. Bu süreçte aramıza yeni katılan arkadaşlarımız da oldu. Gerekse benim gerekse başka fansubların siteye yüklediğim projelerinin okuma ve indirme linklerinin adresi ile konuları açtım. Başlamak istediğimiz manga ve animeler için yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Düzgün bir iş çıkarmanız hızlı yapmanızdan daha önem
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.