Jump to content
Türk Anime TV Forum

Ameterasu

Üyeler
 • Mesaj sayısı

  26
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

Ameterasu hakkında

 • Derece
  Level 1

Son profil ziyaretçileri

636 kez ziyaret edildi
 1. Ameterasu

  Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

  Korku- gerilim-pisokolojik- gizem türü yarım bırakılmış ya da başlanmamış seriler için Mangacım Fansubla irtibata geçebilirsiniz.
 2. Ameterasu

  MangaciM Fansub

  Anime olarak Watashi no Ashinaga Ojisan Kodomo no Omocha Yugioh 5d's ve yugioh arc v bizle devam ediyor. Game ve mecha türleri konusunda çeviri yapabilecek arkadaşlar sitemizden ya da facebook sayfamızdan ulaşabilirler. Manga olarak Charlotte Kowboy Bebop Pandora Hearts Ao Haru Kikanjuu çevirileri başlandı. Ama editörlere ihtiyacımız var. Editör aramaya devam ediyoruz. İlgilenenler arkadaşlar sitemizden ya da facebook sayfamızdan ulaşabilirler.
 3. Ameterasu

  Çevrilmesini İstediğiniz Shoujolar Var mı?

  Listemize ekleyeceğim. İlgilenen çevirmen ve altyazıları bulursak başlarız. ;)
 4. Ameterasu

  Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

  Mangacım Fansub Soukyuu no fafner tv -ova-special - movie bitti Shugo Chara Party bizde. Yugioh Arc V ve yugioh 5 ds bizde yeni başladık. http://www.turkanime.tv/anime/watashi-no-ashinaga-oji-san buna da en kısa sürede başlamayı düşünüyoruz. Daha listede adı geçen ve başlayacağımız seri olursa yine yazarım :)
 5. Ameterasu

  Çevrilmesini İstediğiniz Shoujolar Var mı?

  Mesela ne önerirdin çevrilmemiş?
 6. Ameterasu

  Çevrilmesini İstediğiniz Shoujolar Var mı?

  O seri anisekai tarafından çevriliyor zaten ;)
 7. Ameterasu

  ( 08 / 102 ) Kodomo no Omocha

  Peki seriye kesin devam ediyor musunuz? Yükleme hakkım yok derken uploader konusunda mı sıkıntınız var anlamadım. Bırakmayı düşünürseniz ya da bir fansub ile işbirliği şeklinde devam etmek isterseniz benimle buradan ya da https://www.facebook.com/MangaciM-615014701954877/ bu adresten iletişime geçerseniz memnun olurum. Gakuen Alice mangasını da yapıyoruz. Benzettiğimiz için bu seriyi de takip ediyorduk. İyi çalışmalar :)
 8. Ameterasu

  ( 08 / 102 ) Kodomo no Omocha

  Merhaba, gözümüze kestirmiştik ama devam ediyorsunuz sanırım. Neden siteye yüklemek yerine buraya yüklediniz merak ettim. Baya bekleyeni var çünkü :)
 9. Ameterasu

  Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

  Binan Kouko Chikyuu -Bitti Shugo Chara party -Devam ediyor Soukyuu no fafner exodus 1- başlanıldı. animeleri Mangacım Fansub çevirisi ile devam ediyor.
 10. Ameterasu

  MangaciM Fansub

  Akuma De Sourou (Devil Does Exist ) mangasını devam ettiriyoruz kaldığı yerden. Aynı şekilde Shugo chara Party animesinin çevirisini de yapıyoruz . Linklere ulaşmak isteyenler siteye uğrayabilirler ;)
 11. Ameterasu

  MangaciM Fansub

  Konu içeriği güncellenmiştir. Çevirmen ve editör arayışımız devam etmektedir :) Animelerimiz seinen shounen türündedir. Yine aynı türde çeviri yapacak arkadaşlara ihtiyacımız var. Reverse ve shoujo türünde anime çevirecek bir arkadaşa ihtiyacımız var. Sıkıntıya gelmeden bu işlerle uğraşmak isteyen arkadaşlar benimle site ya da facebook sayfamız üzerinden iletişime geçebilirler. Daha fazlası için; http://mangacim.com/duyurular/bizimle-calismak-ister-misiniz/
 12. Ameterasu

  MangaciM Fansub

  Mesaj attım ona da.
 13. Ameterasu

  MangaciM Fansub

  üye adı ya da ulaşabileceğim bir adres linki ?
 14. Ameterasu

  MangaciM Fansub

  Mesaj attım ama dönüş yapmadı. Belki başka bir yönetici yapabilir diye buraya yazdım.
×
×
 • Yeni Oluştur...