Jump to content

Nightwraith

Üyeler
  • İçerik sayısı

94
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Nightwraith kullanıcısının paylaşımları

1. Nightwraith

( 12 / 12 ) Mayoiga

Teşekkürler.
  2. Nightwraith

( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs

Teşekkürler.
  3. Nightwraith

( 13 / 13 ) God Eater

Çeviri için elinize sağlık.
  4. Madhouse yapıyor, izlenmez mi be.
  5. Uygunsa o şekilde devam edin, sonuçta bu tercih meselesidir ayrıca softsub anime izlemenin havası başka oluyor.
  6. Eh yani, dediğiniz şey kota dostu olabilir ama kesinlikle göz ve nizam düşmanı. Ben de zamanında 360 VK üzerinde izlemezdim.
  7. Nightwraith

Japonca'dan Türkçe'ye Anime Çevirisi??

Eh, anime izleyicilerinin büyük bir çoğunluğu Türkiye'den çıkabiliyor, diğer kuytu köşedeki ülkelerde daha anime adı bile geçmediği olmuştur. Bir zahmet olsun artık.
  8. Eh, bu konuda haklısınız, herkesin encode yapmadığı unutulmaması gereken elzem bir şey. İzlerken hiç farkında olmuyorum donmaların açıkçası.
  9. Ben encode yaparken CCCP'nin sanki K-Lite CP'den daha kötü sonuç verdiğini fark ettim, belki göz yanılmasıdır lâkin kurduğum gibi silmiştim.
  10. Nightwraith

Anime mi, Manga mı?

Müsait olduğum anda izlemeye çalışacağım, teşekkürler.
  11. Nightwraith

Anime mi, Manga mı?

Aynen, maalesef şu sıralar o kadar yoğunum ki, foruma göz atacak vaktim dahi yoktu. Bu simgelerle ünlendim zaten çoğu yerde, hiç sormayın. Ben son 3 haftadır anime izlediğimi hatırlamıyorum. Öneriniz varsa ama hemen yazayım arşive.
  12. Nightwraith

Anime mi, Manga mı?

Bence nerede manyak karakter var, siz oraya gidiyorsunuz, Akame ga Kill de bunun en iyi örneği ama gerçekten vazgeçilmez oluyor o karakterler.
  13. Yaptığım videolara bir logo, en azından opening'e gir logo kesinlikle eklemem gerektiğini düşünüyorum, geniş bir araştırma yaptım fakat ne kadar denersem deneyeyim bir logoyu videoya eklemeyi beceremedim. Birtoglan'ın yaptığı LogoEkle.avsi dosyasını nasıl kullanacağımı düzgün bir şekilde anlatabilecek birisi varsa çok memnun olurum.
  14. Benzetmeleriniz çok hoş. Teşekkür ederim. Aynen öyle olacak gibi görünüyor.
  15. Nightwraith

2014'ün En iyi 30 Animesi

Muhtemelen 10 bin farklı kişinin bir anketi oylaması sonucunda olduğunu düşünüyorum, zevkler tartışılmaz.
  16. Nightwraith

2014'ün En iyi 30 Animesi

Ben açıkçası listede gördüğüm için hayretler içerisindeyim.
  17. Nightwraith

Anime İndirme

http://forum.turkanime.tv/topic/12681-anime-nas%C4%B1l-ve-hangi-yollarla-indirilir-resimli-anlat%C4%B1m/ Şu konuya bir göz gezdirin, nasıl indirileceği ve ne şekilde indirileceğine kadar anlattım. Ayrıca senkronlu altyazı ve videoya ulaşamadıysanız, bana özelden yazın ben size bulurum. Güzel kaynaklar ama kickass'a hiç türkçe altyazılı anime düştüğüne şahit olmadım, o yüzden senkronlu altyazısını da yazsanız daha açıklayıcı olur.
  18. Nightwraith

Obito'nun Çizimleri (Güncellendi 20.06.2015)

Öncelikle, çizimlerin mükemmel, kesinlikle geliştir hatta bir tasarım tableti alıp orada çizersen ileride bu işten kâr etme şansın var. İkinci olarak, bana tavsiye ettiğin kalitelisinden kalemler ve kuru boyalar önerebilir misin, parasını takma kafana, çok uçuk olmadığı takdirde tabii.
  19. Nightwraith

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Tek kelimeyle bahsetmem gerekirse dram sözcüğünün kalıbı olan; Clannad.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.