Jump to content

historianWeeb

Üyeler
  • İçerik sayısı

2365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

historianWeeb kullanıcısının paylaşımları

1. historianWeeb

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet izledim ve evet başım dönmedi altına ısrarla başım döndü yazanlar selam olsun size Alttaki Isuca izledin mi
  2. Yasak Bölge 9 Epeydir film izlemiyordum b"k gibi geçen bir vize haftasından sonra bu iyi geldi film seneryo ve evreni işleyişleri tam oturmuş şahsen ben öyle düşünüyorum ha tabi bazı saçma şeyler yapmışlar onları da söylersem spoiler olur imdb 8 puan ve evet 8lik bir film
  3. 65 ortalama yapmam lazımdı ders başına ben alıyorum 35-15-30 (bunlar tahmini birde daha da düşük olabilir)  ben bunları finallerde nasıl düzelteyim :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

olum sınavlardan önce milletten ders notu bul, eğer sende hepsi yoksa. Sonra 2-3 gün manyak gibi ezberle onları (eğer sözel dersse). Sağlam bi uykuyla gir sınava en az 80 alırsın

4. Ya ben sınavlara çalışıyorum ama yetersiz gibi geliyor  gereksiz heyecan bindi üstüme :(  

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. historianWeeb

historianWeeb

Üniversite vizeleri lise sınavlarına benzemiyormuş 5 günde 6 sınav bunların 3 garanti büt şu an :D

3. Adgcnr666

Adgcnr666

Büt, yaz okulu ve seneye kelimelerini kullanıyorsan sen de bizdensin. :)

5. işte şimdi güzel denicek hale geldi 5 vermiştim şu an ki haline 5te açılmaya başladı 6 çıkarabilirim şu an :D
  6. historianWeeb

High School DxD 4. Sezon Onaylandı!

Ülkemde highschool DxD istemiyorum bro
  7. Haikyuu mükemmel bir anime ve ben bunu çok sonra öğreniyorum :(

8. historianWeeb

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Haikyuu!! ep.8 -13 Okusama ga Seitokaichou!+! ep. 5 Bloodivores ep. 5 Shuumatsu no Izetta ep. 3 Ajin 2nd Season ep. 4
  9. 2016 fall sezonunun en iyi 5 animesi şahsen bana göre :)

1-Keijo

2-3 gatsu no lion

3-Shuumatsu no Izetta

4-Drifters 

5-Fune wo Amu

1. Kaxell

Kaxell

ayhan gel öpücem. 

keijo güzel olcak dediydim de dalga geçmişlerdi benle. adamlar deli gibi para harcamışlar oppai fiziği için :P

10. historianWeeb

Drifters 4. Bölüm Fune wo Amu 3. Bölüm Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku OVA
  11. ne güzel :) 

12. historianWeeb

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. OVA Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku OVA
    1. Red-King

Red-King

Trap pişmanlıktır! :'(

2. Luluna

Luluna

Fotodaki çocuğun benden sevimli olduğunu görünce şu an destek verdim, banlasınlar evet, bizden güzel erkekleri istemiyoruz :P f887ccca4c35d3f1d4db5e3abb3ace0b.jpg

Şaka bir yana, biraz seksist bir yaklaşım olmuş. O zaman female to male de banlanmalı, aynı mantık. Ya etkinliğe gider de husbando buldum sanırken traplanırsam ha ? ha ? haaaaaaa??!! kim verecek hesabını :expulsion-onion-head-emoticon:

13. historianWeeb

Bu Animeyi İzledin mi?

Sanki 1-2 bölümüne bakmıştım Alttaki üye kardeş "Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku wo Ketsui Shimashita." Amin bismillah izledin mi ?
  14. historianWeeb

Ne Eski, Ne Yeni,

H.G efenim
  15. İlk filmi çok ortalama gelmişti şahsen 12 bölüme sığdıralacak konuyu 1 saatte işlemişlerdi buda benzeri gibi olucak gibi bakalım bu nASIL OLUCAK 

16. Mecha... Ama bi sor neden diye bende bilmiyorum
  17. Ne güzel taktikti o öyle :)

33395d7a914f9e30b954cdeb0ada9e49b86ccddc

18. historianWeeb

Okusama ga Seitokaichou! Plus! 4 Shuumatsu no Izetta 4 Udon no Kuni no Kiniro Kemari 3
  19. historianWeeb

( 12 / 12 ) Bloodivores

Bölüm için teşekkürler
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.