Jump to content

historianWeeb

Üyeler
  • İçerik sayısı

2365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

historianWeeb kullanıcısının paylaşımları

1. Salla salla salla oynat oynat oynat asdfg
    1. HolySpirit

HolySpirit

Güzelmiş :D

2. historianWeeb

historianWeeb

Sen bunu bulmayi nasil becerdin

3. HolySpirit

HolySpirit

Geziniyordum öyle :D

2. historianWeeb

Merhabalar

Merhabalar Mehmet benimde 2. ismim Mehmet :D çok ortak yönümüz var :P hoş geldin :)
  3. http://www.haberself.com/h/37416/ Tao pai pai bu çiziminde kime benzetitm ben :D
    1. historianWeeb

historianWeeb

bilmiyorum seri zilemedim ama saolsun facebook sayesinde tüm kötüleri tanımış oldum :P

2. Sakuragi

Sakuragi

Çizimler çok iyi. Özellikle Cell ve Dr Gero'yu beğendim baya.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. historianWeeb
    3. Lucifèr

Lucifèr

Ekran başında gülmeye başlayınca cafedekiler napıyor bu mal diye bana baktılar -/-

4. historianWeeb

historianWeeb

zazazazazazazazazazaza rezil oldun xd

4. Yav millet anime izlicek zaman bulamaz benim vaktim çokça var ama anime izleme yetisi yok bende :(

5. bir ödev bitiyor diğeri başlıyor T.T performanslar :(

2. Witch

Witch

Ne güzel :D Rahat rahat yaparız B)

O değil de ekstra puan verebilmek için performans ödevi vermeye çalışan öğretmenlere sinir oluyorum =.= Ne kadar not aldıysam onu yaz işte daha ne? Ben not istemiş miyim ._.

3. historianWeeb

historianWeeb

tapılası ve bi ok adr az bi kitlesi olan o öğretmenleri nasıl sevmezsin sen :(

4. Witch

Witch

Ahahahshah :D

Notlarım iyi ondan olsa gerek -u-

6. 2015'in ilk pişmanlığını yaşıyorum sanırsam #_#

2. historianWeeb

historianWeeb

işte o kadar saçma bir olaydan ötürü pişmanlık yaşadım :D

3. Lucifèr

Lucifèr

İnsanlar ahhh insanlar çok tuhaflar :D

4. historianWeeb
  7. Yeni yılınız kutlu olsun, Nine Divines sizi kutsasın

8. Yılbaşı günü TEMİZLİK yaptıran anneme buradan selamlar yolluyorum :/

9. bunda baş kaarkter şu garip olan normalde kız baş karakter olur bu oküz görnümlü onu sever kız yakışıklıyı sever :P mankaga bu döngüden sıkılan tayfadan sanırsam :P
  10. Hoş geldin bende Ayhan bende kendimi banlatmıştım senin gibi psikolojik sorunlarım vardı 3 ay sonra geldim :D yazı rengi ve tonu(Aynı şey değilmi bunlar :P) gözlerimi yordu açıkçası fazla detaylı okuyamadım nys hoş geldin .s .s
  11. sen buna kaneki demişsin ama bu bildiğin accelerator O.o
  12. historianWeeb

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

eX-Driver (5-7)
  13. historianWeeb

En Son Bitirdiğiniz Anime?

eX-Driver
  14. historianWeeb

Herkese Selam

Hoş geldin iyi forumlar :D
  15. Animeye Uyarlanan Ore Monogatari!!’nin İlk Tanıtım Videosunu İzleyin Son dönemin popüler shoujo mangalarından biri olan Ore Monogatari!!’nin animeye uyarlanacağıhaberini paylaşmıştık. Baharda yayımlanması planlanan serinin ilk tanıtım videosu ise yayımlandı. Konusu ile pek çok shoujo manga serisinden farklı bir hikayeye sahip olan Ore Monogatari!! 37. Kodansha Manga Ödülleri’nde En İyi Shoujo Manga Ödülü’ne layık görülmüş ve Kono Manga ga Sugoi!’nin 2013 nüshasında bayan okuyucular tarafından en iyi 15. seri olarak seçilmişti. Videonun yanı sıra ayrıca ana karakterlere dair birkaç görsel de yayımlandı. Videoda tanıtımı yapılan karakterler şöyle; ”Bir shoujo manga olmasına rağmen kahramanımız… hiç de çekici biri değil? Kaba ama duygusal; Takeo Gouda. Ne zaman başı dertte olan insanlarla karşılaşsa onlara yardım ediyor.” Takeo Gouda ”Takeo’nun yan komşusu, çocukluk arkadaşı, en iyi dostu; Makoto Sunokawa. Yakışıklı ve havalı olmasına karşın özünde iyi bir çocuk.” Makoto Sunokawa ”Kouzumi Kız Lisesi 1. sınıf öğrencisi; Rinko Yamato. Tatlı yapmada becerikli, dürüst ve masum bir kız.” Rinko Yamato Seri bahar ayında Nihon TV ve diğer kanallarda yayımlanmaya başlayacak. Animenin seiyuu kadrosu ve yapım ekibi hakkında henüz bilgi verilmedi. Videoda bahsedilen ve bizim de başta dediğimiz gibi serinin hikayesi pek çok shoujo mangadan oldukça farklı. Bakalım anime mangadaki başarısını yakalayabilecek mi? Alıntı:AniFantastica
  16. Sailor Moon Crystal 2. Sezon Tanıtım Videosu Yayımlandı Geçtiğimiz kasım ayında 26 bölümlük Sailor Moon Crystal animesinin iki sezona bölünerek yayımlanacağı haberini paylaşmıştık. Yeni sezon ise öncesinde de bahsettiğimiz gibi orijinal mangadaki “Black Moon” isimli hikayesiyle devam edecek. Bu yeni hikayeye Sailor Pluto (Setsuna Meiou) ve Usagi’nin gelecekten gelen kızı Chibiusa da dahil olacak. Sailor Pluto’yu Ai Maeda, Chibiusa’yı ise Misato Fukuen seslendirecek. Nihayet merakla beklenilen yeni sezonun ilk tanıtım videosu yayımlandı. Videoyu Türkçe altyazılı olarak aşağıdan izleyebilirsiniz. http://www.youtube.com/watch?v=EYZRk7TDre4 Öte yandan ilk sezonun final bölümü ve yeni sezonun ilk bölümü, seiyuuların da yer aldığı, Japonya’nın Chiba bölgesindeki AEON MALL Makuhari New City alışveriş merkezinde bir söyleşi programı eşliğinde gösterildi. İşte o programdan birkaç kare; Programda seiyuular tarafından yazılan şirin kısa şiirler de paylaşıldı. Hisako Kanemoto (Merkür) ve Rina Satou (Mars) Ami Koshimizu (Jüpiter) ve Kotono Mitsuishi (Venüs) Ai Maeda (Plüton) ve Misato Fukuen (Chibiusa) Serinin yeni sezonu 17 Ocak’ta seyirci ile buluşacak. Peki sizin hikayenin gidişatı ve yeni sezon hakkındaki düşünceleri neler? Alıntı:AnimeFantastica
  17. historianWeeb

Animelerdeki Babalar, Gizemli Karakterler

Shiro baba :wub: bu gelecek bana hristanlığı anlaatacak hristiyan bile olurum asdfg Gizemlilikte tavan yapanlardan bana göre :D
  18. historianWeeb

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Akeme ga kill bu senenin favori s-çışını yaptı ondan onu diyip geçiyim :D
  19. historianWeeb

Merhaba Arkadaşlar

hoş geldin bende Ayhan öneribileceğim bir tane anime var benim :D Zankyou no Terror
  20. historianWeeb

Merhabalar :P

ayı kolay barış abi troller tehlikeli :D
  21. historianWeeb

Hoş bulduk :D İnşallah be bedriciğim işte aradığım mizah :D
  22. historianWeeb

şimdük ablacım benim hesap yeni senin ki eski senin biraz olmaz :P sen durumllar tanıt kendini :D
  23. historianWeeb

hoş bulduk :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.