Jump to content

historianWeeb

Üyeler
  • İçerik sayısı

2365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum güncellemeleri bölümüne historianWeeb kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Facebooku kapatırsam asalık gibi olacağımı düşünüyorum bazen saol markcım :))))

2. Oyusimi punpun okurken 5. cildin sonra 1-2 bölüümndeki bi olayı görünce usagi drop izleyisim geldi hala ilk izlediğim tadı veriyor :)

3. Bakıyorum birileri love live izliyor :D izlemek isteyipte 4 kaldığım anime :D

1. Witch

Witch

İzlemiyor oynuyoooooor. :D Deli gibi oynuyorum... İzleyeceğim ama saklıyorum kötü günlere:') İzleme kanser. D:

2. historianWeeb

historianWeeb

androidde bi oynu vardı dimi onun :D aşırı deerced gifi görüp duuryorum indirip izlicem bi ara :D

3. Witch

Witch

Aynen iOS'te de var b))) Çok eğleniyorum ya bağımlı oldum 3 hesap birden kasıyorum biri jp ashshssjajs D:: izle izle. :p

4. Boku dake ga Inai Machi ne kadarda klişe imiş

1. Witch

Witch

Öyle miymiş:( 4'ü izleyeceğdüm ya..

5. Kıza yazmak için tam ekledim sonra pişman oldum buda böyle bi anım :/

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lizardon

Lizardon

Hahaha :D konu nereye gelmiş. Absentia geçmiş olsun, yanlış anlaşılan biri daha :/

3. HolySpirit

HolySpirit

Karşı tarafda sonradan bırakacak etkiyide düşünmek lazım ^^

4. LeornKayn

LeornKayn

Yanlış okuma yaşadım nasıl yanlış okuduğumu söylemeyeceğim :D

6. Boku dake ga Inai Machi şuan M.A.Lda 14 insan eksikliğinden 13 olamıyor bu gidişlede ilk 10 görecek kısa süreliğine

7. Sonunda jojoya başlıyorum sonunda arkadaş ortamındaki tek jojo fanı olmayan kişi ünvanını bırakıyorum :DDDD

8. 2 gündür test çözmüyorum çok pis içik içimi yiyor yarın bi 10-20 tane gömiyim bari

9. Örgü saçın hoşuma gittiğini fark ettim :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

1. Sciathán

Sciathán

Saçlarım örülecek kadar uzun değil:(((((

10. 2 gündür işe gitmiyorum alrın gidicem perşembe okula gidicem sonra tatil de bu nasıl bi hafta boşu boşuna beni evden çıkartıyonuz ayıp

11. Resmi Jormungand PV1, ost olarak türkü koymuşlar AS:dWQ:ewqE:wqE:wqE

1. Luluna

Luluna

İlginç ve güzel. Pek çok epic sound trackde Bulgar türküleri kullanılır mesela, bizim ana dilimiz olmadığından hoş gelir. O içten ve yanık ses tonu oradaki olay. Hiç Türkçe bilmeyen birinde farklı bir etki bırakacaktır bu :3

12. http://i.hizliresim.com/vnPaaR.png mevzu Aizen olunca gayet normal bir şey bu :dd
  13. Yarın işe gitmeyeceğim ve bundan mutsuzum :(

14. öksürdüğünde göğüs kafesimin acıması kötü bir şey demi :D

2. Anonymmy

Anonymmy

Peki o zamaan geçmiş olsun efenim :D

3. Strix.

Strix.

yoksa... Yoksa !!! Domuz gribimisin ???

bi doktora görün *-*

4. Luluna

Luluna

Bu yılki virüsün yeni türü böyle, akciğer üşütmesi gibi göğsü kesiyo, ben de öyle oldum. Her 10 kişiden 6sında de aynı durum.Herkes hasta.Modaya uymuşsun :P

15. GATE bu bölümü ne zevk verdi öyle :d

16. Kendi rekorumu kırdım LEL http://i.hizliresim.com/92DzN3.png

2. Misafir

Misafir

Pelin ve çetsimj çetesi ne güzel bi isim nede göze batan bişi

zaten içlerinden biri gidince forum acayip rahatladı banlanma oranıda baya düştü sorun tek kisi olmasi harika bi durum :)))

bildirim şoku tebrikler diyim bu başarınada katkı salamak isrdim ...

17. https://eksisozluk.com/entry/57639992 o hentailer nasıl mı tasarlanıyor sanıyorsunuz :ddd
    2. quincy

quincy

ülkecek kafayı yemişler.animelerde bize gösterilen toz pembe hayatlarıymış meğersem.japonlar hakkında ki görüşlerimi değiştirdi.

3. quincy

quincy

anlatılanlar şehir içinde felandır herhalde.elit kesimdekiler böyle yapmazlar herhalde.gerçi alışkanlık haline geldiyse neden olmasın -_-

4. xemerius

xemerius

Ya ben japonya yi bariscil sevecen hos bir ulke diye bilirdim hatta gitmekte istiyodum boyle mi olacakti sonu -,-

18. Kafamı kesmek istiyorum vücuduma fazla benim kambur olmamı sağlıyor buda kötü bir şey

19. Bütün yılımı anime ve mangayla geçirmek için sabaha kadar anime ve manga izleyip okuyacağım

1. Witch

Witch

Vay ateş ediyı

2. KuramaUN

KuramaUN

SENEYE GÖRÜŞÜRÜZ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

3. historianWeeb

historianWeeb

eee bir yıldır ne ediyonuz

20. Food war(souma yani) 2. Sezon onati aldi COK MUTLUYUM LANET OLSUN

21. . #PrayFORAzerbaijan

22. "Push Buttons" dinledim çarpılmam inş (noragami ezanlı ost)

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Buradan baktım, tuhaf olmuş ama gereği yoktu. Japonlar din ve kutsal anlayışlarıda böyle işte = https://www.youtube.com/watch?v=IGQuVgJ_Q0Q

2. Luluna

Luluna

Hmm dinledim şimdi, ne anlamsız bir girişim. Ezanı tekno ile birleştirirken ne düşünmüşler...

(¬_¬") Hem öyle her şey yüzünden çarpılsak yamulmayan yerimiz kalmazdı ^.^'

3. Barış D. Baryshx
  23. Noragami Aragoto ezanlı ost varmış doğrumu ?

2. orewakimida

orewakimida

Evet ona benzer bir kısım var.ilk farkedilmiyor ama bunun bilinciyle bakinca aslında baya belirgin :3

3. historianWeeb

historianWeeb

Dava acmislar bu olaya

4. Witch

Witch

Nıragami illu

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.