Jump to content

historianWeeb

Üyeler
  • İçerik sayısı

2365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    historianWeeb got a reaction from Barış D. Baryshx in 1-Youjo Senki şimdi bu neden 1. oldu açıklıyorum: Askeri öğe, büyü ve loli baş karakt   
    Ben bunu facebook grubuna yazmıştım hadi buraya da atiyim dedim o an aklıma gelmedi ora sonraki final sezonunda yaparız artık o işi :) 
    Gintama bir türlü ısınamadığım bir seri
  2. Beğen
    historianWeeb reacted to Kaxell in Koe no Katachinin blu-ray 17 mayısta çıkıyormuş sonunda.... Kimi no Na wanın da tarih   
    kimi no na wanın 720 hdlik versiyonu düştü kardo. yakında türkçeye çevirirler
  3. Beğen
  4. Beğen
    historianWeeb reacted to Barış D. Baryshx in   
    İnsanlık suçu resmen, kirito ve guts karşılaştırılması. Derhal Avrupa insan hakları mahkemesine başvuruyorum :P
  5. Beğen
    historianWeeb reacted to LeornKayn in Dönemin en iğrenç animesi: http://www.turkanime.tv/anime/mahou-shoujo-ikusei-keikaku   
    Kabul et ve kabul edelim bence :D sırf kızlar var hareme iki üç bir şey bulurum diye izledin bu seriyi :D hikayeden değil :P 
  6. Beğen
    historianWeeb reacted to Kaxell in Dönemin en iğrenç animesi: http://www.turkanime.tv/anime/mahou-shoujo-ikusei-keikaku   
    Bu cikmadan once bayagi reklamini yapmislardi ya. "cok guzel olucak vs. vs." diyip duruyolardi.  tamamen fosmuş aslinda. 
  7. Beğen
    historianWeeb reacted to Kaxell in Vazgeçtim suumatsu no izetta'yı da izlemeyin. Acımadan vuruyorlar içim kanadı içim...   
    o ölsün zaten salak bi karakterdi. biancanın üzülmesi koydu bana :P
  8. Beğen
  9. Beğen
    historianWeeb reacted to Adgcnr666 in Ya ben sınavlara çalışıyorum ama yetersiz gibi geliyor gereksiz heyecan bindi üstüme   
    Büt, yaz okulu ve seneye kelimelerini kullanıyorsan sen de bizdensin. :)
  10. Beğen
    historianWeeb got a reaction from Adgcnr666 in Ya ben sınavlara çalışıyorum ama yetersiz gibi geliyor gereksiz heyecan bindi üstüme   
    Üniversite vizeleri lise sınavlarına benzemiyormuş 5 günde 6 sınav bunların 3 garanti büt şu an :D
  11. Beğen
    historianWeeb reacted to Kaxell in 65 ortalama yapmam lazımdı ders başına ben alıyorum 35-15-30 (bunlar tahmini birde da   
    3 sene oldu hala her sınavda yusuf yusuf oluyorum ben :P
  12. Beğen
  13. Beğen
    historianWeeb got a reaction from orewakimida in Yeni çıkan serilerden izlenebilirliği olan yok sanıyordum ama baktım da aslında bir i   
    Keijo!, Güzel bir spor animesi ama ecchi
    3 gatsu no lion bunda hayattan sıkılmış bir mutsuzun hayatı anlatılıyor
     Shuumatsu no Izetta, 2. dünya savaşı esnasında geçiyor  fantatik
    Fune wo amu,  bir dergide çalışan bir elamanın çıkaracağı sözlük falan bunu nasıl tanıtacağım ben aa
    Drifters   fantastik evrenli bir yer 
    son olarak Udon no Kuni no Kiniro Kemari var bu da  Barakamon benziyor izledisen sevebilirsin
    bunları sevebilirsin 
  14. Beğen
    historianWeeb got a reaction from Kaxell in bu japonyadaki üniversite daha gitmeden beni kanser etmeye başladı. adamlara başvurud   
    Esorayu şöyle götürebilirsin bak 
    Sen ne okuyordun Ertu ?

15. Beğen
    historianWeeb reacted to Kaxell in 2016 fall sezonunun en iyi 5 animesi şahsen bana göre :) 1-Keijo 2-3 gatsu no lion 3-   
    ayhan gel öpücem. 
    keijo güzel olcak dediydim de dalga geçmişlerdi benle. adamlar deli gibi para harcamışlar oppai fiziği için :P
  16. Beğen
    historianWeeb got a reaction from Kaxell in "Bu dönem 9 ders alıyorum, uzun süre buralarda yokum" derdim ama 3 senedir fark ettim   
    Ne güzel, benim de planlarım öyle her hafta rutin 'Osmanlicada ne zormuş, arap alfabenize... "Diye post atmayi planliyorum :DD
  17. Beğen
    historianWeeb got a reaction from jans09 in "Bu dönem 9 ders alıyorum, uzun süre buralarda yokum" derdim ama 3 senedir fark ettim   
    Ne güzel, benim de planlarım öyle her hafta rutin 'Osmanlicada ne zormuş, arap alfabenize... "Diye post atmayi planliyorum :DD
  18. Beğen
    historianWeeb reacted to jans09 in Kazandığım bölümde bir haftada " acaba doğru bölümde okumayı seçtim, doğru üniversite   
    Doğru bölümde okuduğunu ve doğru üniversiteyi seçtiğini düşünmen güzel bir şey... Osmanlıcayı da çok kafana takma çabuk öğreniliyor. Üzerine düşersen metin falan çözersen bir süre sonra bulmaca gibi olacaktır. Sözlük olarak da Kamus-ı Türki'yi seç derim. Ferit Develioğlu daha kolay gibi ama Kamus arap alfabesini okumanı zorunlu kılar ve harflere olan göz aşinalığın artar... 

Bu arada bölüm ne?
  19. Beğen
    historianWeeb got a reaction from asci in Ne kadar zaman oldu ara vereli,geri dönüş mü yapsam artık ne?   
    Ben denedim olmadı şimdi kırk yılda bir şifreyi hatırlarsam giriyorum 3-5 gün .d
  20. Beğen
    historianWeeb reacted to LeornKayn in Ne kadar zaman oldu ara vereli,geri dönüş mü yapsam artık ne?   
    Buralar savaş sonrası Konoha gibi itaçi..

21. Beğen
    historianWeeb got a reaction from Huseyinekrem in O kadar kaçmama rağmen bana en korkunç re:zero spoilerını veren facebook arkadaşlarım   
    çocuğu öyle zorlucaklarmış ki remle kaç gibi planlar kurucakmış öyle duydum

22. Beğen
    historianWeeb got a reaction from Strix. in Türkanimeye girerken tehlikeli site uyarısı alıyorum :d   
    bkz: DxD 
  23. Beğen
    historianWeeb reacted to Strix. in Türkanimeye girerken tehlikeli site uyarısı alıyorum :d   
    Bazı Hentai çakması animeler olduğu için olabilir. :D
  24. Beğen
    historianWeeb got a reaction from Strix. in 2 ay sonra pc oturmak :d   
    bunun çapkınlıkla ne alakası var :D 
  25. Beğen
    historianWeeb got a reaction from Strix. in 2 ay sonra pc oturmak :d   
    QWEDAKROİWPAİ iyi resim arayım seni mi kırıcam :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.