Jump to content

historianWeeb

Üyeler
  • İçerik sayısı

2365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

historianWeeb kullanıcısının son zaferi 30 Haziran 2016

historianWeeb en beğenilen içeriğe sahiptir

historianWeeb hakkında

• Doğum günü 06/03/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

140760 profil görütülenme

historianWeeb üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: historianWeeb

1. 1-Youjo Senki 
    şimdi bu neden 1. oldu açıklıyorum: Askeri öğe, büyü ve loli baş karakter üçgeni bunun birinci olmasın da etkili ayrıca hikayenin işlenişi de fena değil her bölümü sabırsızlıkla bekledim açıkçası.
    Puanım: 8
    2- Onihei
    Geçtiği dönem, karakter dizaynları ve hikayeleri çok hoşuma gitti açıkçası
    Puanım: 8
    3-Kuzu no Honkai
    Bu anime ilk bölümündeki o sevişme sahnesini büyütüp amma eleştirilmişti be. Bunda ki karakterlerin karakteristik özellikleri ve tasarımları bana çok doğal ve gerçekçi gelmesi nedeniyle beni kendine bağladı, hikayeyi biraz gerçekçi buldum desem yanlış olur mu acaba ? 
    Puanım: 7
    4-Kobayashi-san Chi no Maid Dragon 
    Buna sezonun ortasında başladım ve keşke ilk haftadan takip etseydim dedim açıkçası, evet ahım şahım bir konusu pardon konusu yok gibi bir şey ama her ne kadar karakter tiplemeleri çok tahmin edilebilir olsa da, olayların başlangıcı da ne olucağını çok belli etse de izlerken fazlaca keyif aldım
    5- 3 gatsu no Lion
    Bu aslında güz 2016 animesi ama bu sezon bittiği için bu listeye girer her halde. açıkçası başlarda çok güzel gelmişti fakat bir yerden sonra ilerleyiş temposu beni sıktı ve izleme şevkim kaçtı açıkçası ama onun dışın da bir sorunum yok :)
    6- Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 2
    Kısa ve net konuşayım bunu. sezonda ne ise bu sezonda o gibi geldi bana ahım şahım değildi ama 1. sezondan aşağı kalmadı açıkçası ha tabi bazen çizimler 1. sezondan kötü gibi gözüktü ama bu bir gerçek
    puanım: 7
    7-Demi-chan wa Kataritai 
    Bu anime çok klişe desem yanlış olmaz, tüm karakter ilk görün düklerin de ne tür senaryolar döneceğini tahmin ettim açıkçası fazla uzatmaya gerek yok.
    Puanım: 5
    8-Masamune-kun no Revenge
    Peki bu animeye yazacaklarımın üstteki animeyle hemen hemen aynı olacağını söylesem çok mu kolaya kaçarım ? Ama gerçek bu yani bunun tek farkı aşk animesi olması 
    Puanım:5 ve ya 6
    9-Tales of Zestiria the X 2nd Season
    ufotable sağolsun bu sezon ki en iyi görsellik bundaydı her halde ama hikaye çok sıradan bir shounen.
    10-Seiren
    Daha fotoğrafından "Amagami SS mi bu la" dedirtmişti ki Amagami SS benim sevdiğim bir romantik animedir. Her kızın arklarını 2-3 defa izlemişimdir rahat. Bu animeye geri dönelim açıkçası Amagami ss gibi olur diye izledim ama bir şey eksik ve bu eksiklik bana bunu izleme şefkini kaçırtıyor açıkçası

Siz neler izlediniz bu sezon ?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. sadece okan

sadece okan

gintama dışındakileri at çöpe gitsin  :D 

3. historianWeeb

historianWeeb

Ben bunu facebook grubuna yazmıştım hadi buraya da atiyim dedim o an aklıma gelmedi ora sonraki final sezonunda yaparız artık o işi :) 

Gintama bir türlü ısınamadığım bir seri

4. sadece okan

sadece okan

@Gondroch gintama açık ara şuan yayınlanan seriler arasında en iyisidir :D sezon finali yaptı ve gelecek sezon büyük ihtimalle döneme damga vuracak :D 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.