Jump to content

Diablo

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

Diablo hakkında

• Doğum günü 10/03/1993

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

555 profil görütülenme

Diablo üyemizin başarıları

1. Diablo

Anime'li telefon kılıfları

Bende zenfone 5 var güzel duracağını düşündüğümden şeffaf kılıfı aldım ama fotoğraf olarak bir şey bulamadım o kadar seçenek var ki bana biraz resimlerle fikir verebilir misiniz kaneki (tokyo ghoul) istiyorum.Bleach olursa da hayır demem :)
  2. Diablo

Tayfaya Yeni Üye!

Kadın erkek orantısı sağlayabilmek amacında tayfaya bir kadın düşünülebilir ama görünürde tayfaya katılmak isteyen yada uygun bir kadın görünmüyor.
  3. Diablo

Merhaba Gençlik

Bu forum da bende yeniyim ama anime ile tanışıklığım 8-9 seneyi buluyor.Kısacası bende konuya pek uzak değilim. Anime sıralaması olarak sen zaten gereğini yapmış gibisin :) fazla lafa gerek yok.Tanışıp kaynaşalım...
  4. Diablo

En Cool Kadın Anime Karakterleri

Doğrusu gintama olmasını beklerdim :) orada olmamasını düşündüğüm çok karakter var ama emek tabi ki eline sağlık :)
  5. Diablo

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Naruto(Naruto shippuuden) ,Bleach,One Piece,Elfen Lied,Tokyo Ghoul Yazarken ilk üçten sonrası pek seçmece olmadı :) ama bunlar diyebilirim.
  6. Diablo

( 26 / 26 ) Mahouka Koukou no Rettousei

Başarılı bulduğun serilerden.Umarım bozmadan güzel bir toparlama ile devam eder.
  7. Diablo

Tayfaya Yeni Üye!

Bartolomeo olacağını düşünüyorum Jimbei o kadro için bir amaç ve değer taşıdığını düşünmüyorum ve en önemlisi bir tutkulu hayali yok diyebilirim.
  8. Diablo

Bleach FC

Alım devam ediyor mu hala :)
  9. Güzel bir çalışma olmuş tebrik ederim :) Sadece biraz daha seçenek koyabilirdiniz :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.