Jump to content

_Esdeath_

Kayıtlı Üye
  • Content Count

15
  • Last visited

1. nanatsu no kaizai izlicem inş indiriyorum :)
  2. Hosgeldin ayhan bende mustafa memnun oldum . O haz almama hissini iyi bilirim arada sirada banada ugruyor :)
  3. Luffy jimbei ye teklifi götürdü oda erteledi bide law la ilgileniyor biraz ama law katılmaz jmbei katılırda ne zaman katılır bilmem
  4. Akame ga kill den incursio olsa yeter zaten zırhdan ısıramıcakları için rahat olurum :D
  5. ok akame ga kill bitireyim de bir ilk :) onlarada sıra gelir
  6. Hoşbulduk Shingeki no kyojini izledim okuduysan yazmışım izladiklerime :D ikinci kez söylüyorum bunu :)
  7. Şuan ne yesem diye düşünüyorum çünkü açım :D

8. Hoşbulduk diyeyim hepinize öncelikle :) code geas olabilr izleyeceklerim arasına yazdım Tokyo Ghoul da bitirdim 10 numara olmuş tamda istediğim gibi hele finali yok mu :D yeni sezonu ocakta gelecek diye okudm ama bilgisi olan var mı ?
  9. Akame ga kill yazdım bir kenera :) sao ve shingeki no kyojin yazıyor zaten izlediklerimde dragon ball izledim yazmayı unutmuşum :) Fma tv de izledim tam izlemesim ama çoğu bölümünü izledim
  10. Adım mustafa yaş 20 uni hazırlanıyorum inş. hukuk olacak :D anime izlemeye 4 yıl önce izlemeye başladım ama izlediğim animeler bir düzineyi geçmez (Naruto bleach one piece (favorim) fairy tail darkerden black SAO Highscool of DxD Shingeki ni kyojin ) bana bu tarzlarda anime önerirseniz sevinirm bide her aksiyonu yazmayın aşırı seçiciyim :D özellikler Karakterleri saglam olsun ha bide şu an Tokyo Ghoul izliyorum ilk bölümü izledim sardı bakalım
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.