Jump to content

Vermature

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

Vermature kullanıcısının paylaşımları

1. Vermature

Natsu ve Zeref ?

Mastema hocam yeni çıkan mangayı okudun mu ? Çok üzücü şeyler oldu.
  2. Vermature

Fairy Tail

Doğrusun hocam iyi bakmamışım. Teşekkürler sağol.
  3. Vermature

Fairy Tail

Bu animenin yeni bölümleri Tr'ye 1 hafta gecikmeli mi geliyor acaba ? Fairy tail wiki'den baktım 215 çıkmış ama siteye 214 ekleneli 2 gün oldu daha. Sadece Türk animede değil hiç bir yerde yok.
  4. Vermature

Fairy Tail

Hocam bu mangaka nasıl kafalar yaşıyor anlamış değilim :D Neyse sağolun her konuda yardımcı oluyorsunuz
  5. Vermature

Fairy Tail

Manga yeni bölümler hangi gün düşüyor acaba ?
  6. Vermature

Natsu ve Zeref ?

Çok teşekkürler hocam. Umarım uzun bir süre daha devam eder fairy tail.
  7. Vermature

Natsu ve Zeref ?

Bu zeroyu türkçe bulamadım link falan var mıdır ? Kaç bölüm dersin mangaya ?
  8. Vermature

Natsu ve Zeref ?

Hocam birde şöyle bir sorum olacak sana. Şimdi bunlar zerefle karşılaştı baktım biraz. İgneelde acnologiayla dövüşüyor. Natsu ve zerefinden kapışacağını göz önünde bulundurursak manga bitmeye çok yakınmış gibi geliyor. Bu konuda bir fikrin var mı ?
  9. Vermature

Natsu ve Zeref ?

spoiler sana vermature :D natsunun ne çıkıcağını allah bilir :P bide hiro biliyo ama söylemez yarına kadar troll <_< allahın trollü <_< harcadı bacchusu hiç unutmıycam :D Şok geçirdim :D İgneel mühürleyemediyse İyi olanını bu yüzden bulup eğitmiş olabilir sadece o yenebilir diye düşünüp. Mindblown!! Mangaya bakmazdım animenin hevesi kaçacak diye ama şimdi bakmazsam kafayı yerim ben :D
  10. Vermature

Natsu ve Zeref ?

Koy spoiler ibaresini yolla gelsin merak ettim bak :D
  11. Vermature

Fairy Tail Bölüm İsimleri

Güncellemen lazım sanırım 4 bölüm çıktı 211'in üstüne.
  12. Vermature

Natsu ve Zeref ?

Zeref konusunda bende emin değilim ama tek mantıklı açıklaması buymuş gibi geliyor. Düşün düşün bulamıyorum :D
  13. Vermature

Natsu ve Zeref ?

Benimde bu konuda bir teorim var. Orda gajeelde çıkamamıştı. Bence igneel natsunun içinde metalicanada gajeelin içinde mühürlü olabilir. Biliyorsun ejderhalar +400 yaş. Bu yüzden çıkamamış olabilirler. Ve Zerefte natsunun içinde igneelin mühürlü olduğunu ve igneelin çok güçlü olduğunu bildiği için sadece natsunun kendisini yenebileceğini düşünüyor olabilir.
  14. Vermature

Fairy Tail

Umarım 1-2 bölümde biterde şu tartarus arc'a geçeriz. Çok merak uyandırıcı açıkçası.
  15. Vermature

Fairy Tail

Son filler arc ne zaman bitiyor bilgisi olan var mı ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.