Jump to content
  • Create New...

ArisatoMinato

Kayıtlı Üye
  • Content Count

10
  • Last visited

About ArisatoMinato

• Rank
    Level 1
  • Birthday 09/10/1998

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Anime,Video Games, Movies etc.

İletişim Yöntemi

Recent Profile Visitors

207 profile views
  1. bence ilk Death Note sonra Clannad sonra ekstradan code geass ı çaktıkmı bağlamış olursunuz zaten anime dünyasına. Uzun animeler bence soğutuyor insanları "600 bölüm nasıl izlicem şimdi " diye
  2. Hobbit Beş Ordunun Savaşına gittim.Kitabı okuduğum ve evrenini takip ettiğimden dolay pek sevmedim açıkçası. Sahneler, savaşlar falan epik ama kitaptan inanılmaz sapmışlar. Ama sadece filmlerini izlediyseniz çok keyifli vakit geçirebilirsiniz ;)
  3. İssei Hyodou -Highschool DxD Sapıklıktan güç alması ve oppai takıntısı :D
  4. Fuko -Clannad Lelouch -Code Geass C.C -Code Geass Nine -Zankyou No Terror Kirigaya Kazuto(Kirito) -Sword Art Online Light Yagami -Death Note Mello -Death Note
  5. Hoşgeldin Pelin :D Yeni geldiğim için önceki durumun hakkında pek bir şey bilmiyorum ama umarım daha fazla sorun yaşamazsın :3 (Bu arada sesinde bence gayet güzel dinlerken eğlendim :3
  6. Clannad'deki Tomoya'nın babası ve Tomoya unutulmuş. Bu ikisinin arasındaki ilişki ve benzerlik bence diziyi götüren şeylerden biriydi :) (*cries*)
  7. Çok iyi oynayamasamda (bazen pompalıda çoşabiliyorum ama) arada sırada kendim giriyorum. Genellikle arkadaşlarla 2-3 competitive atıp çıkıyorum. Ama eklerseniz oynayabiliriz. Steam ID için pm atın oradan söylerim :)
  8. Herkese merhaba adım Mert. Yaklaşık 3 aydır anime izliyorum bu siteden ama nedense dün kaydolmak istedim. Çok fazla forumda bulundum ama bu kadar canlı ve sempatik bir forum görmedim. Sevdiğim anime olarak Clannad, Clannad After Story (ikisinide bu hafta bitirdim o yüzden gözler yaşlı hala :( ) Death Note, Code Geass sayabilirim. Aynı zamanda sıkı bir gamer olduğumu düşünüyorum o yüzden beni bol bol oyun köşesinde görebilirsiniz :D

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.