Jump to content

ArisatoMinato

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

ArisatoMinato hakkında

• Doğum günü 09/10/1998

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Anime,Video Games, Movies etc.

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

563 profil görütülenme

ArisatoMinato üyemizin başarıları

1. bence ilk Death Note sonra Clannad sonra ekstradan code geass ı çaktıkmı bağlamış olursunuz zaten anime dünyasına. Uzun animeler bence soğutuyor insanları "600 bölüm nasıl izlicem şimdi " diye
  2. Hobbit Beş Ordunun Savaşına gittim.Kitabı okuduğum ve evrenini takip ettiğimden dolay pek sevmedim açıkçası. Sahneler, savaşlar falan epik ama kitaptan inanılmaz sapmışlar. Ama sadece filmlerini izlediyseniz çok keyifli vakit geçirebilirsiniz ;)
  3. ArisatoMinato

En Komik Anime Karakteriniz

İssei Hyodou -Highschool DxD Sapıklıktan güç alması ve oppai takıntısı :D
  4. ArisatoMinato

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Fuko -Clannad Lelouch -Code Geass C.C -Code Geass Nine -Zankyou No Terror Kirigaya Kazuto(Kirito) -Sword Art Online Light Yagami -Death Note Mello -Death Note
  5. ArisatoMinato

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Clannad :( Gözler yaşlı hala
  6. Hoşgeldin Pelin :D Yeni geldiğim için önceki durumun hakkında pek bir şey bilmiyorum ama umarım daha fazla sorun yaşamazsın :3 (Bu arada sesinde bence gayet güzel dinlerken eğlendim :3
  7. ArisatoMinato

Herkese Selam

Hoş geldin :3
  8. ArisatoMinato

Animelerdeki Babalar, Gizemli Karakterler

Clannad'deki Tomoya'nın babası ve Tomoya unutulmuş. Bu ikisinin arasındaki ilişki ve benzerlik bence diziyi götüren şeylerden biriydi :) (*cries*)
  9. ArisatoMinato

Counter Strike : Global Offensive

Çok iyi oynayamasamda (bazen pompalıda çoşabiliyorum ama) arada sırada kendim giriyorum. Genellikle arkadaşlarla 2-3 competitive atıp çıkıyorum. Ama eklerseniz oynayabiliriz. Steam ID için pm atın oradan söylerim :)
  10. Herkese merhaba adım Mert. Yaklaşık 3 aydır anime izliyorum bu siteden ama nedense dün kaydolmak istedim. Çok fazla forumda bulundum ama bu kadar canlı ve sempatik bir forum görmedim. Sevdiğim anime olarak Clannad, Clannad After Story (ikisinide bu hafta bitirdim o yüzden gözler yaşlı hala :( ) Death Note, Code Geass sayabilirim. Aynı zamanda sıkı bir gamer olduğumu düşünüyorum o yüzden beni bol bol oyun köşesinde görebilirsiniz :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.