Jump to content
Türk Anime TV Forum

Pelin

Üyeler
    617
  • Son ziyareti

• Başarı

25

İtibar Etkinliği

1. Karmaşık
    Pelin reacted to beytize for bir durum güncellemesi, heyt be daha dün gibi ... Okuldan eve gelmiş ve buraya girip saatlerce boş muhabbet e   
    heyt be daha dün gibi ... Okuldan eve gelmiş ve buraya girip saatlerce boş muhabbet edişim dün gibi...
  2. Beğen
    Pelin reacted to Witch for bir durum güncellemesi, Buraya kayıt olduğumda 12 yaşında olduğum dank etti.   
    Buraya kayıt olduğumda 12 yaşında olduğum dank etti. 
  3. Beğen
    Pelin reacted to bluegrass for bir durum güncellemesi, Yüksekkkkkkkkk lisansaaaaaaaa girdiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. oh be. artık daha kaliteli bi   
    Yüksekkkkkkkkk lisansaaaaaaaa girdiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. oh be. artık daha kaliteli bir işsizim . 
  4. Beğen
    Pelin reacted to Ancaks for bir durum güncellemesi, Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğ   
    Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğince bir şeyler sunabilir aynı zamanda kendime yeni şeyler katabilirim :)
     Zümrüd-ü Anka'nın Evi 6. Yılına gidiyorrrr!!!!
  5. Beğen
    Pelin reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Oyunlardaki arkadaşlıkları bile kıskanıyor insan. Onlar bile daha sempatik geliyor ba   
    Oyunlardaki arkadaşlıkları bile kıskanıyor insan. Onlar bile daha sempatik geliyor bazı insanlardan cidden. İgnis, prompto, gladiolus ve noctis... Bu adamlar kral adamlar... İyi ki oynamışım bu oyunu. xD

6. Beğen
    Pelin reacted to Mücahidem Şehide-i Cahide for bir durum güncellemesi, Günlerdir haftalardır dinliyorum Bağımlılık yaptı Ezberledim bile https://www.youtube   
    Günlerdir haftalardır dinliyorum
    Bağımlılık yaptı
    Ezberledim bile
    https://www.youtube.com/watch?v=OjFuo6lkYVA

7. Karmaşık
    Pelin reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi. Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaa   
    Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi.
    Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaaaaam
  8. Harika
    Pelin reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, ya sen ne şekersin öyle minik şey:   
    ya sen ne şekersin öyle minik şey:

9. Beğen
    Pelin reacted to Atakan ~ for bir durum güncellemesi, Yine güncellenmiş buralar merhaba merhaba......   
    Yine güncellenmiş buralar merhaba merhaba......
  10. Beğen
    Pelin got a reaction from Kai for bir durum güncellemesi,   
  11. Beğen
    Pelin reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Dimash Kudaibergenov diye bir Kazak şarkıcının şarkılarına denk gelmiştim Youtube' da   
    Dimash Kudaibergenov diye bir Kazak şarkıcının şarkılarına denk gelmiştim Youtube' da sizinle paylaşmak istedim. Bu yetenekle, bu adam insanmış gibi gelmiyor ya. Büyüleyici. Umarım çok başarılı olur. Xie Xie 

12. Beğen
    Pelin got a reaction from Etoo for bir durum güncellemesi, Herkes aşık mı oldu ne ettiniz kendinize ?   
    Herkes aşık mı oldu ne ettiniz kendinize ? 
  13. Beğen
    Pelin reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi,   
  14. Karmaşık
    Pelin reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, Bɑzen insɑn kendi zɑmɑnını yɑrɑtır sɑdece sɑɑtin yelkovɑnındɑ mutlu kɑlɑbilmek için,   
    Bɑzen insɑn kendi zɑmɑnını yɑrɑtır sɑdece sɑɑtin yelkovɑnındɑ mutlu kɑlɑbilmek için, durdu sɑnırız ɑslındɑ o ɑrɑdɑ zɑmɑn ɑncɑk bu ɑvutur bizi değil mi yɑşɑnɑn oncɑ şeyden sonrɑ.
  15. Beğen
    Pelin got a reaction from Asperatus for bir durum güncellemesi,   
  16. Beğen
    Pelin reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Bazı insanlara ne "anlatsak" boş -_-   
    Bazı insanlara ne "anlatsak" boş -_-
  17. Karmaşık
    Pelin got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi,   
  18. Beğen
    Pelin got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi,   
  19. Beğen
    Pelin reacted to dortseker for bir durum güncellemesi, Derdumi yazacağumda Komar yapraklaruna Okurken aksun yaşlarda nayino Duşsun yanaklaru   
    Derdumi yazacağumda 
    Komar yapraklaruna
    Okurken aksun yaşlarda nayino 
    Duşsun yanaklaruna
  20. Beğen
    Pelin reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, Kimi insan girdiğinde odayı aydınlatır, kimide çıktığında…Umutlara kanma umutlar bir   
    Kimi insan girdiğinde odayı aydınlatır, kimide çıktığında…Umutlara kanma umutlar bir gün imkansızlaşır, hayatı toz pembe yaşıyorum sanma her renk bir gün siyahlaşır…
  21. Harika
    Pelin reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Voice Hero   
    CiciKedi - Voice Hero

22. Üzgün
    Pelin got a reaction from Lizardon for bir durum güncellemesi, Herkes aşık mı oldu ne ettiniz kendinize ?   
  23. Beğen
    Pelin got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Herkes aşık mı oldu ne ettiniz kendinize ?   
  24. Üzgün
    Pelin got a reaction from Cagla-Sama for bir durum güncellemesi, Herkes aşık mı oldu ne ettiniz kendinize ?   
  25. Harika
    Pelin got a reaction from MetroFM for bir durum güncellemesi, Herkes aşık mı oldu ne ettiniz kendinize ?   
  • Yeni Oluştur...