Jump to content

misas

Üyeler
  • İçerik sayısı

123
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne misas kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Arkadaşlar 10 gündür bilgisayardaki virüsler ile başım dertte. Birçok program denedim işe yaramıyor. Manuel scan yaptığımda birçoğu virüsü buluyor ama silmiyor. Önereceğiniz bir program veya yöntem var mı?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. aizen-

aizen-

bunu indirirsen büyük ihtimal hepsini temizlicek. benim virüsleri iyi temizlemişti.

3. Barış D. Baryshx
    4. misas

misas

Çook teşekkür ederim, işe yaramayınca format attım mecbur. 

2. Andromeda'nın 1,5 milyar piksellik fotoğrafı; http://www.spacetelescope.org/images/heic1502a/zoomable/

1. Zombie

Zombie

çok güzel ya kum tanesinden farksızız uzaya hep ilgim vardı umarım bu sene teleskop alabilirim hep erteliyorum

2. misas

misas

Uzay o kadar gizemli bir yer ki aklım almıyor kim bilir daha keşfedilmemiş neler var...

3. "Bazı pisliklerin günün birinde eceliyle ölmesi adaletsizliktir."

4. Kelimelerin kifayetsiz kaldığı an... Cnm valim

2. historianWeeb

historianWeeb

asdfgsz tabi dalga geçer siz o kadar harç yatırın tabi gideceksin (küfür yazıyordum az daha asdfg )

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Harç mı kaldı be bu devirde ? :D 2. öğretim değilim ki. :D

4. historianWeeb

historianWeeb

oda doğru asdfg

5. En güzel savaş animesi; Konpeki no Kantai

2. misas

misas

2. Dünya Savaşı'nı anlatıyor, bir an önce izlemelisin. :)

3. houston

houston

arigatouuu ^^

4. misas

misas

Rica ederim^^ Yalnız Türkçe çevirisi yok :/

6. Shinichiro Watanabe yeter ki bi işin içinde olsun, adamın yaptığı her şey mükemmel ya. Kovboy Bebop ve Samurai Champloo'dan sonra Zankyou no Terror'le kanıtlanmış oldu. Kesinlikle en iyi animeler...

1. Mileydi

Mileydi

Bu şekilde hakkı yenilen bir başka seri görmedim kesinlikle 2014 yılının en iyileri arasında üst sıralarda yerini almalıydı :(

2. misas

misas

Aynen... İzleyenler zaten hep aynı fikirde ama anime tanıtımı iyi yapılamadı bence. Pek bilinmiyor :/

7. Haruko Akagi kadar itici olupta bu kadar abartılan bi anime karakteri görmedim. Sevemiyoruuum, olmuyor. >_

8. Tam aradığım anime ==> Gun X Sword

1. aizen-

aizen-

Daha demin izledim :D:D efsane vuruş sonda

2. Barış

Barış

o son vuruş için bi wasted gif yapılsa 9gag da patlar :D

3. misas

misas

Ben en çok kadınların saç çekme olayına güldüm ya :D ve evet aslında yapıp 9gag'e iletmek lazım :D

9. Star Wars 1'i indirdim ama 4. sırada izlenmesi gerekiyormuş. Ne saçma bir şey yahu, serinin son filmlerini indirmişim haberim yok.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Abimin hard diskinde Clone Wars vardı ama yarım yamalaktı, onu adam gibi izleyemedim. Şimdi başka bir şey çıkmış herhalde. Ona da tam bakamadım. Fairy Tail'de ben de 35'te falanım sanırım. asjdbaksd Kardeşinle yaş farkınız kaç ?

3. Kaxell

Kaxell

8 :P 10 yaşında falan işte kafayı youtube'la bozmuş durumda. milletin minecraft vidyolarını izleyip duruyordu, bende daha güzel şeyler izlesin diye fairy tail'i göstermiştim. ondan önce de sao yu ve madoka magickayı bitittirdim.

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Vay bee düşünceli abi. :D Benim abimle aramda 13 yaş fark var galiba. Bu da ayrı bir dert ya neyse. Şimdi abime anime izletmeye çalışıyorum. Saçma diyip duruyor. Death Note izlemiş okuldan birileri önermiş galiba. O biraz iyiydi diyor. Neyse abi konusunda dertliyim, başlarsam susmam. :D

10. Erkekler boy abdesti alıyorsa kızlar da girl abdesti alsın. Bu espri içime sindi ama dışım barbi :D

11. "Hayatta yaptıklarımız sonsuzlukta yankılanır."

12. Anlamayanlar olacaktır asjkdhasjkd http://i.hizliresim.com/YjDL9D.jpg

2. misas

misas

Hahahah yalnız empati kuruyorum da ben de erkek olsam anlamazdım :D

3. Barış

Barış

o el hareketini görmeyen biri zor anlar ya o ipin karmaşk şekli falan. bulan baya iyi bulmuş tekniği :D

4. misas

misas

Ne teknik hemde :D

2. aizen-

aizen-

Türkler heryerde :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Direkt şarkıya geçmiştim arada işte bu benim oğlum diyince teyze, enee oldum. :D

4. misas

misas

Ben de özellikle o teyzenin çıkmasını bekledim, ekşi sözlükte çocuktan çok annesinden bahsetmişlerdi de :D

13. Hahahahah akjsdsllsds

2. aizen-

aizen-

Bide düşünüyo ne yapsam düşünmese yapacak oysa.

3. Pryda

Pryda

Cok iyiymis :D Kadin cok ayri bir kafada

4. misas

misas

Birde her seferinde arabanın öbür tarafına bakıyor ya :D

1. quincy

quincy

"Allah herkese yirmi lira rahatlığında bi hayat versin." En güzeli burasıydı.Amin :D

2. misas

misas

Benim en beğendiğim kısım "yirmi lira paraların içinde en masumudur, en mağrurudur" kısmıydı :D

2. noirwinglessova

noirwinglessova

bu da kim

Bleach - Sen tam bir asi ruhsun. Şu hayatta tanıdığın tek bir kural: 404 Not Found! Kavgacı olduğunu da söylemek gerek; ancak bu kavgacılığın insanları rahatsız edeninden değil, aksine seni rahatsız edenleri rahatsız etme üzerine. Somurtkan ve tek başına takılmayı da sevdiğini söylemek gerek. Ancak bu, senin kendini koruma biçimin: Kabuk bir nevi! Gerçek seni bilen zaten bunun tam tersini söyleyecektir, ey Hollow'ların amansız avcısı!

3. misas

misas

Ben de Death Note. Çoğunluk olarak kindar yanımız ortaya çıktı. :D

14. Katniss Everdeen'in son filmde söylediği şarkı;

2. misas

misas

Ben de, filmden çok şarkıyı beğendim zaten :)

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Filmde pek fazla olay olmadı iki part haline getirdikleri için. :D Diğer filmleri tam izlemeyen bi arkadaşımla birlikte gittim filme. Şarkıyı çok beğendi bana onu söylesene dedi heheh :D

4. misas

misas

Ben de evde şarkıyı ezberlemeye çalışmıştım ama tam bi facia, benim açımdan dinlemek daha mantıklı :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.