Jump to content

misas

Üyeler
  • İçerik sayısı

123
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne misas kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Scarlett Johansson deyince neden bu kadar negatif yorumlar yaptınız anlamadım, rolünün hakkını verebilecek bir oyuncu bence. Yalnız Rupert Sanders için aynısını diyemicem, hiç sevmiyorum, gerçekten hiç sevmiyorum. Otomatik olarak filme karşı da önyargı oluşuyor insanda. Hiç tanımadığım birisinden nasıl bu kadar nefret edebiliyorum onu da anlamış değilim.

2. Yani L ve Light'ın aynı bölümde ölmesi daha mı iyi olurdu diyorsun? İkisi de öldü çünkü kaldı ki sanki yazarların hayal güçleri durmuş gibi çok basit bi sahneyle öldü ikisi de. Sonu gerçekten saçmaydı, dediğin gibi özellikle uzatmışlar bence de, ilk bölümlerindeki kalite sonlara doğru baya bi düştü özellikle 25. bölümden sonra. Hem L ve Yagami Light arasında bi savaş vardı ve bence bi kazananı olmalıydı, ikisininde ölmesine şaşırmıştım animeyi izlerken.

3. bende 30. olduğunu görünce şaşırdım :blink:  ama yinede ilk 3'e giremezdi.1.sezon olsa 1.olmasını beklerdim ama 2. sezona göre  ben 9. yada 10. olmasını  bekliyodum. :angry: Ayrıca Akame ga Kill'de olmalıydı finali beğenmesemde tümüne baktığımda güzel bir animeydi.Tabi kimler sıraladı bilmiyorum ama onların düşüncelerinede saygı duyuyorum. -_-

attachicon.gifNew-Sword-Art-Online-Season-2-Visual-Image.jpg

Ben iki sezonunu da genelleyip ilk üç dedim ama onu da geçtim No Game No Life 25. sırada... Sıralama gerçekten saçma olmuş, tek doğru yanı 1.nin Barakamon olması. Bir tek o hakettiği yerde diğerleri pert. :D

@Gondroch Hiçte bile gayet kaliteli bir anime bence, hem 2012'de de ilk 50'ye anca girdiyse biz bu sıralamaları kesinlikle ciddiye almayalım. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.