Jump to content

Nagisam

Banlı Üye
  • Content Count

15
  • Last visited

About Nagisam

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

Recent Profile Visitors

974 profile views
  1. Code Geass serisinden sonra finalini beğendiğim bir seri 2 sevdiğim karakter oldu Akame ve Esdeath bana göre final güzel olmuştu sonuçta toz pembe yapmamışlar *-*
  2. Sağanak yağmur var hava soğuk sobam bozuldu yazı ayrı dert kışı ayrı dert :(

3. Dışı Seni yakar içi Beni yakar yaş genç iken ister Güzel yaş kemale ermişken ister Özel Dış güzellik gereksiz diyeceğim gelip geçici Peki iç güzellik oda kalıcı değil bulunduğu kişiye bulunduğu ortama göre değişir konumuz şuan Dış güzellik iç Güzellik Benim içim Dışım sanki dört dörtlükte karşıdakini öyle bekliyorum iç yada dış Güzellik değil kafa dengi olsun yeter Davul bile dengi dengine çalar iyi günler. :confused-onion-head-emoticon:
  4. Kendimi tekrar Clannad serisini izlerken buldum *-* :cheer2-onion-head-emoticon:
  5. Naruto Sakura - One Piece Usop - Robotic Notes Kaito - Mirai Nikki Yukiteru - Guilty Crown Shu :hate-onion-head-emoticon: şimdilik bunlar sanırım
  6. http://www.turkanime.tv/anime-seri/Zetsuen-no-Tempest Zetsuen no Tempest Serisini izledim Tür kısmının hakkını kesinlikle veren bir seri bu zamana kadar nedendir hiç karşılaşmadık dediğim bir seri *-* Gizem seven biriyim olay örgüsünü kendim çözmeye çalışsam´da hiç düşündüğüm gibi çıkmadı iyi ki çıkmadı neyse uzun lafın kısası bugün başlayıp bugün bitirdiğim ilaç gibi gelen bir seri William Shakespeare´dan alıntılarda olması ayrı bir tat katmış iyi seyirler *-*
  7. Eline sağlık gerçekten güldürdün çalışmalarında başarılar ve devamını dilerim :cheer2-onion-head-emoticon:
  8. Tavsiye için teşekkür ederim elimde hep geciktirdiğim seriler var yakın zamanda bitiririm o zaman uzun soluklu bir seri iyi gider umarım başladığımda bitirebilirim desem´de Katekyo Hitman reborn veya Hunter x hunter2011 serileri gibi uzadıkça çuvallayan serilere göğüs gerdiysem onuda bitiririm :D . Evet kendisine bende hayranım elimden geldiğince serilerini izliyor tavsiyede bulunuyorum tanıtımı sitedeki anime linkleri ile yapmayı düşünmüştüm belki daha sonra yaparım güzel olabilir *-* istersen diğer serilerine göz gezdirebilir hoşuna gideni izlersin ayrıca bende Tokyo Gho
  9. Suzuya Tokyo Ghoul serisinde favorim olmuştur *-* Gintama serisini izlemedim pek düşünmüyorum sevenleri var fakat parodi üzerine kuruluymuş yinede belki bende denerim seriyi kim bilir .
  10. Öncelikle Merhaba konuyu yanlış yada doğru yere açıp açmadığımı bilmemekle birlikte Favori seiyuu´m olan Tsundere kraliçesi olarak bilinmekte Kugimiya Rie hakkında kısa bilgilendirmeler yapacağım muhtemelen sizlerinde gönüllerinde yeri olmuştur bazen araştırmaz üşeniriz uzun zaman önce ToraDora serisindeki Aisaka Taiga karakteriyle gönlümü aldı :wub: Shakugan no Shana serisindeki Shana karakteri ile Alevlendirdi :o Zero no Tsukaima serisindeki Louise karakteri ile ;) ve Diğer sevdiğim serileri kısa bir tanıtımdan sonra :) Kugimiya Rie 30 Mayıs 1979 Kumamoto şehrind
  11. Merhaba 12 kere izlemiş biri olarak 720p arşiv hazırlamıştım forum gezerken 1080p görünce heyecana kapılmıştım ve yazılan mesajlardan sonra vazgeçtim :D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.