Jump to content

Suzu

Üyeler
  • İçerik sayısı

133
  • Son ziyareti

7 Takipçi

Suzu hakkında

• Doğum günü 04/02/1994

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

Suzu üyemizin başarıları

1. Suzu

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorummm... İnsanların sahip olduğu hırsların bir çoğuna sahip değilim ve anlamıyorum da. Zaten bir gün öleceğimizi bilerek yaşıyoruz. Bu yüzden insanların yaptıklarının pek çoğu bana anlamsız geliyor. Sevin, yaşayın, kendiniz olun, eleştirmeye vakit harcamak yerine sevmediklerinizden uzaklaşın fırsatınız varken de sevdiklerinize sarılın. En azından benim mantığım böyle çalışıyo :bye1-onion-head-emoticon:
  2. Suzu

Yeni D.Gray Man Animesi Geliyor!

yaaa dün geceden beri bununla ilgili bir şeyler arıyorum. Gezmediğim site kalmadı. çünkü seiyuu kadrosu benim için en önemli unsur diyebilirim... Allen nasıl değişir yaa. Umarım Lavi ve Kanda değişmez. Sanae Kobayashi olmadan zaten eksik olacak. Umarım olmaz ama... Lavi ve Kanda da değişirse ki bu adamların seiyuularının yerini tutacak kimse yok bana göre. sesine doyulmaz ender adamlar gerçekten. Seçer seçer onların olduğu animeleri izlerim taa d gray man ilk sezondan beri. Umarım onlar değişmezzz ya. Kadro açıklanana kadar büyük sıkıntıdayım. En sevdiğim animeme yapmayın bunu...
  3. kesin izlerim ya. emeğine sağlık herkesin.. yaşasın Türk-Japon kardeşliği...
  4. Suzu

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim :) Alttaki karneval izlemiştir. İzlemediyse izleyebilir. :)
  5. Ben gintama karakterleri derdim ki bu sezon hepsini farklı cinsiyetlerle gördük zaten :relax1-onion-head-emoticon:
  6. Suzu

Bu Animeyi İzledin mi?

yok bakamadım hiç sıra gelmedi ona.. alttaki Ao haru ride izlemiştir...
  7. erkek sanatçı: 1)Suzumura Kenichi 2)Kamiya Hiroshi 3)Kaji Yuki kadın sanatçı: 1) Michiyuki Kaori 2)Sakamoto Maaya 3)maiko Fujita Grup: 1) Does 2)Granrodeo 3)Super Beaver
  8. Suzu

Bu Animeyi İzledin mi?

izledim :) alttaki soul eater izlememiştir.
  9. avatar 9 kim olduğunu anlamadım :smile_bilmem: ama hoş gözüküyo ;) imza 9 ne diyceğimi bilemiyorum :D
  10. Sougo :) :D Keşke Lavi de listede olsaymış ben onun adını çok seviyorum ilerde oğluma ciddi ciddi verebileceğim bir isim türkçede de anlamlı çünkü...
  11. Suzu

Alttaki Üyenin Favori Karakterini Tahmin Etmece

yok sevmem kanekiyi ama gıcık da deilim üzülüyorum da yer yer o kadar. alttaki üye gray fullbuster sever biri olabilir belki :) http://static.zerochan.net/Gray.Fullbuster.full.1712958.jpg
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.