Jump to content

NaruHodo

Üyeler
  • İçerik sayısı

293
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

NaruHodo kullanıcısının paylaşımları

1. dalmışım çizimlere kaç saattir..yerimden kalkayım dedim kalkamadım tutulmuş boynum :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Ani.Maxiventus
    3. kata silvia

kata silvia

ama eğer ayrılmazsam bigisayar gidecek babam sayesinde

4. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Yorganın altına sakla sende taktik geliştir biraz :D

2. Gintama da perspektifide işin içine katmanı beğendim..dijitalde de ilk karakter güzel olmuş :)
  3. 7-9 arası değişiyor bazı zamanlar 11 e çıkıyor
  4. NaruHodo

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

kesinlikle Zoro'nun katanalarını :D Sandai Kitetsu Yubashiri Wado İchimonji Shuusui
  5. NaruHodo

Shingeki No Kyojin Karakter Anketi

Mikasanın 7. sırada olması garip ilk 3 te olması lazımdı.. Jean karakteride iyidir leviyi pek sevmem ama cool karakterdir..eren ortalama bir başkarakter
  6. sık yumruğunu.. göğe yükselt.. de ki kendine evet ben bunu yapabilirim ve yolunda durmadan yürümeye devam et..kendi potansiyelinin farkında ol! bu hayatta sesin gür çıksın!

7. NaruHodo

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Naruto..One piece..Steins;Gate..Shingeki no Kyojin..Samurai Champloo
  8. pc masaüstünü önce doldururum sonra tasnif etmeye üşenirim yeni klasör yaparım hepsini onun içine atarım..belli zaman sonra masaüstüm tekrar dolar.. ilk önceki üşendiklerimle yeni üşendiklerimi yeni bir klasör açarım oraya atarım.. sonra yine.. bu durum kısır döngüye bağladı ..iyi bir alışkanlık değil..

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Aynı durum benim içinde geçerli resim indiriyorum genelde klasör klasör için sonra aradığımı bulamıyorum :D

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

klasör klasör içinde yani düzeltiyorum :)

3. NaruHodo

NaruHodo

sonrası format :D temiz iş

9. koyudan açığa,açıktan koyuya yumuşak geçişler..

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Gambare :) bekliyorum...

2. NaruHodo

NaruHodo

orta vadeli bir süreç :D

10. bazı karakter özelliklerini kendime yakın bulduğum Zoro dur :)aslında olaylar karşısında içinde fırtına kopsada yüzünde belli etmez soğukkanlı tavrını muhafaza eder..ne zaman ortalık dağılsa ön planda durmasa da toparlayıcı bir yapısı vardır kritik noktalarda..çevresindekilere güven verir..yeri geldi mi sözleri ile karşısındakinin kararlarında etkilidir..yönlendirici özellik ( ben söylemiyorum çevremdekiler söylüyor :D ) kendi mi övdüm mü ben şimdi :D
  11. NaruHodo

İlk Amv'm

güzel olmuş eline sağlık özellikle şarkı seçimin tam isabet olmuş Three Days Grace
  12. hayata bazen yohohoho..hohohoho..yohohoho..hohohoo diye bakmak lazım :)

2. Rıse

Rıse

Oooyy iyi yerden girdin şuan o sahne gözümün önüne geldi çok duygusal bir bölüm o piyano sahnesi labonn.:P

3. NaruHodo

NaruHodo

trio..düet..solo :D

13. NaruHodo

Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015

evet senin Obiton daha güzeldi :D üzerinde fazla uğraşmamıştım o gün sadece hatları çizmekle yetinmiştim :) Bleach izlemedim daha :)
  14. NaruHodo

şimdiye kadar paylaştıklarım hep eskiler yakın zaman çizimleri değil ondan :D şimdilik karakter çizmek yerine tonlama çalışmaları yapıyorum o yüzden sıfır çizimler paylaşmadım biraz daha gelişip asıl paylaşımları o zaman yapacağım :D
  15. NaruHodo

Naruto Shippuuden animeden bir çizim eklendi.. 24.01.2015
  16. serinin 2.sezonu sanırım 2016 diyorlar..o zamana kadar beklemek biraz sıkıntı..mangasından devam etmeyi düşünüyorum ama o da hareketli görsel gibi olmuyor..
  17. 4 ile başlayıp yukarı doğru çıkmışsın ki daha çıkacakmışsın gibi duruyor her çizimde farklı bir şey katmışsın üstüne :) ayrıca açıklamalarınla birlikte keyifli olmuş açtığın konu
  18. NaruHodo

Obito'nun Çizimleri (Güncellendi 20.06.2015)

işleri daha pratikleştiren bir programdır kendileri bir tane daha var manga studio o da manga çizimleri için sadece tasarlanmış bir şey ama daha detaylısı
  19. Kemanın yeri ayrı,duyguları en net duyduğum müzik aleti..dinlemekten muazzam keyif alırım..

2. NaruHodo

NaruHodo

vangelis dinlemiştim kitaroya da bakayım sensei ;)

3. kata silvia

kata silvia

kitaro daha uzakdoğula elektro nun birleşimi

4. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

afiyet olsun diyeceğim ama nescafeden eser kalmamıştır heralde :D rica ederim.

kata +1

20. NaruHodo

önce kalemle çizim sonra paint tool sai uygulaması sonra biraz süsleme :)
  21. NaruHodo

"hayalim kendime ait manga çizmek" bu cümleden sonra lol rafa kalkmalı :D
  22. NaruHodo

obito is mad portrelerin ve manga stili çizimlerini özellikle takip ediyorum bolcana yap bolcana :D
  23. NaruHodo

vay vay paint döktürmüşsün :) eline sağlık Maxi bende paint tool sai de denemeler yapayım bakalım nasıl sonuçlar çıkacak ortaya :)
  24. geceyi bir başka seviyorum..sessiz,sakin..

2. Obito is Mad

Obito is Mad

gece güzel de üst kattan gelen bilye sesi olmasa :D

25. NaruHodo

Teşekkür ederim asci çözmem gereken 3 şey var aslında çok şey demek daha doğru :) bu da bol pratik ile olabilecek bir şey boyama teknikleri ,gölgelendirmeler ve detaylar
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.