Jump to content

NaruHodo

Üyeler
  • İçerik sayısı

293
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

NaruHodo kullanıcısının paylaşımları

1. NaruHodo

Paku Romi [Seiyuu Tanıtım]

Nana'nın seslendirmesi hoşuma gitmişti sevdiğim ses tonlarından umarım pek çok animede sesi ile karşılaşırız Paku Romi'nin
  2. NaruHodo

Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015

tamamdır püf noktayı kavradım bunun üzerine odaklı alıştırmalar yapayım teşekkür ederim ;)
  3. NaruHodo

senin yaptığın bu tarz bir boyama yapmak istiyorum koyudan açığa sonra tekrar koyuya yumuşak geçişler
  4. yazık ettiler animesini..
  5. NaruHodo

Erza - Fairy Tail iletiye eklendi :)
  6. NaruHodo

One Piecedeki En Sevmediginiz Karakterler

şu an güncelde değilim daha sonra çıkar mı bilinmez ama şimdilik en gıcık olduğum Enel
  7. bir çok sağlam karakter vardır elbetteki anime ,manga dünyasında ama bana göre bu kültürün içinde barındırdığı en efsane karakterdir.tartışmasız 1.sıramdadır..adamım Zoro
  8. NaruHodo

yararlı bir tavsiye teşekkür ederim ;)
  9. NaruHodo

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

hüzünlendiren güldüren gaza getiren etkilerini bir arada veren Naruto..onun dışında Steins;Gate ,Shingeki no Kyojin ve Nana
  10. One Piece - Thriller Bark Arc kasıyorum yeaah

11. NaruHodo

Çizimlerim :3 +2 :p

güzel olmuşlar eline sağlık ;) fotoyu çekerken daha ışık alan bir ortamda çekmeye çalış yada basit foto prog.ile aydınlık ve kontrastı da ayarlayabilirsin o zaman çizimlerin daha ortaya çıkar
  12. Hasır şapka korsanları ile birlikte Grand Line da yeni maceralara yelken açtık :)

1. Rıse

Rıse

Galiba mangada dof arc ı bitti...

2. NaruHodo

NaruHodo

animede Thriller Bark Arc tayım 347.bölüm manga pek okumam :)

13. NaruHodo

evet onun benzeme oranı %98 :D Alleriya teşekkürler daha geliştirmeye açığız :) yok Charmer çok olmuyorsun yorumlarınla renk katıyorsun ;) teşekkürler maxiventus ama hobi olarak kalmaya devam edecek :) bu arada takvim güzel olmuş eline sağlık
  14. NaruHodo

( 12 / 12 ) Death Parade

bu animenin konusunu ilginç bulmuştum izlenecekler listemde
  15. NaruHodo

2 yeni çizim beğeninize sunulmuştur ilk iletide :D
  16. NaruHodo

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

iç güzellik olmazsa olmaz,dış güzellik göreceli bir kavram herkesin güzellik anlayışı farklı ama sonuçta insanlar karşı tarafın bir albenisi de olsun ister ve o albeni değişir kimin nasıl gördüğüne neyi gördüğüne bağlı psikolojine, arayışlarına anlayacağınız çok karmaşık bir durum başlıktaki gibi o kadar sade değil :D
  17. NaruHodo

teşekkürler Alice :)
  18. arkadaşıma ilk steins gate ile başlattım sonradan shingeki no kyojinden devam ettirdim.. o artık bir animesever :D
  19. NaruHodo

teşekkürler arkadaşlar :)
  20. NaruHodo

08.01.2015 paylaşımı- Akame ga Kill den bir sahne Tatsumi ve Mine paylaşımlarımı üst iletide yapacağım arkadaşlar :)
  21. NaruHodo

evet Kata Silvia haklısın söylediklerin doğrultusunda uygulamalarımı yapacağım bende memnun değilim açıkçası renklendirmelerimden ama bir şekilde başlamak gerekiyordu :) birazda üşengeçliğime geliyordu boyarken günü kurtarma tarzında boyuyordum artık daha titiz çalışmalar yapacağım
  22. NaruHodo

Teşekkürler Nanilyas Alice pm den kullandığım site linkini yolladım buradan reklam olmasın diye yazmıyorum
  23. NaruHodo

resim upload sitesine giriyorsun dosyayı seçe tıklıyorsun bilgisayarında kayıtlı resmini seçiyorsun sonra yükleye tıklıyorsun.. yükleme bittikten sonra karşına 4-5 seçenekli linklerler beliriyor onların içinden Forumlar seçeneğinin karşısındaki "url" ile başlayan copy yap.. yaptıktan sonra bu forum sitesinde ilgili yere konu başlat yap ve sol üstte silgi şeklinde (biçimi kaldır) butonunun yanında kare biçimli buton göreceksin (üstüne geldiğinde özel BBCode yazacak) ona tıkla spoiler seçeneğini seç ve açılan küçük pencerede copy yaptığını oraya yapıştır ve sonrası gönder :) adım adım yaparsan olur..yazının uzunluğuna bakma yapmak yazmaktan kolay :)
  24. NaruHodo

Alice ;)
  25. NaruHodo

Yeni paylaşımlarım :) bugünkü iki konuğum Nami ve Sanji :D Nami Swaan - One Piece Sanji - One Piece
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.