Jump to content

NaruHodo

Üyeler
  • İçerik sayısı

293
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne NaruHodo kullanıcısının eklediği dosyalar

1. genelde uzun serilerde bu durum yaşanır belli bir noktadan sonra izlerken sizde animenin bir parçası haline geliyorsunuz karakterleri oldukça benimsiyorsunuz hemen aileden biri oluveriyorlar ve kısa serili animelere göre etki oranı ve bağımlılık oranı daha fazla oluyor..iki uzun seri takip ediyorum Naruto ve One piece .. bu iki seri belli mertebede bağımlılık yaptı..bittiklerinde boşluk oluşturacaklar

2. Çok güzel olmuş eline sağlık kardeşime gösterdim o da çok beğendi. Özellikle gözlerin ve hatların çok başarılı olduğunu ek olarak; gölgelendirmeyi az bulduğunu, doldurulması gereken boşluklar olduğunu söyledi. 

üstad dediyse doğrudur :) gölgelendirmeyi daha da toparlamam lazım :)

3. çoğunlukla haklısın farkında olmadan etkileniyorsun da gerçi bu durum yaş düzeyi arttıkça etkilenme düzeyi azalıyor bunun sadece eğlence olduğunun farkında oluyorsun..anime izlerken önemli olan doğru yapımları seçmek..tabi ki her işte olduğu gibi bu sektörde de abartılar saçmalıklar ahlak yapısına uymayan konularla türlerle de karşılaşıyoruz..hele ki şiddet muazzam şekilde servis ediliyor insanın doğasında da olunca kabullenmesi daha kolay oluyor..ama size şöyle bir tavsiye de bulunayım çoğunluğun yaşı küçük olduğundan kendinize belli saatler seçin anime izleme saatleri ve bu süreyi geçmemeye özen gösterin hayatın animelerde ki gibi olmadığının farkına varın oradaki karakterler gibi davranmayın kendi karakterinizin dışına çıkmayın gerçek hayattaki geleceğinizle ilgili yapacağınız işleri ertelemeyin kaçmayın göz ardı etmeyin hayat gittikçe zorlaşıyor ve siz bu yaşlarda ne yaparsanız ileride hayat çizginiz ona göre gidiyor..muhakkak anime izlerken size birşey katacak olanları seçmeye gayret gösterin..ecchi türlerini ben animeden saymıyorum sapıklıktan başka bir şey değil..hiç kimseye de tavsiye etmiyorum..bu konuda sana sonuna kadar katılıyorum..özetle birşeyleri yaparken aşırıya kaçmayın abartmayın bağımlı olmayın pc başına kendinizi kapatıp dış dünya ile irtibatınızı koparmayın asosyal olmayın..gerçekten çok zorluklarını yaşarsınız herşey tadında ve doğru şekilde olsun..nacizane önerim 

4. İyi güzel hoş diyorsun da bu gönderileri ancak çağdaş adamlar okurlar. Onlar ve belki gelecek nesil için kısmen çözüm odaklı olur diyebiliriz. Bence bütün kadınlar dövüş sporuna falan gitsinler kökten çözüm :D

dövüş sporları falan fayda etmez 3 kişi diyorlar bilmem kaç kişi zanlı diyorlar bu tür vakalarda bu duruma özel idam yasasını onaylayacaksın 1-2 kişiye uygulayacaksın o zaman gör bakalım..ama yok ülkede hukuk anlamında ciddi sıkıntılar var ne sebeplerden tecavüzcüler ceza indiriminden faydalanıyorlar caydırıcılığı yok..

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.