Jump to content

Alice-chan

Kayıtlı Üye
  • Content Count

26
  • Last visited

1 Follower

About Alice-chan

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

678 profile views
  1. Erza yı görememek büyük hayal kırıklığı yaptı
  2. çok güzel oldu bu manga yı zaten merakla takip ediyordum bide filmi süperrrrrrrrrrr bide hep merak etmişimdir niye sarı saçlı karakterleri hep siyah saçlı oyuncular oynuyo en zından peruk falan taksalar ?
  3. 1.sezonda verilmeyen romantizmi 2. sezonda alıcak gibiyiz yukino nun çizimi konusunda bende aynı düşünüyorum biraz değişmiş inş takılı kalmam çabucak başlasın hikigaya özletti kendini
  4. tatsumi mine olan da çok güzel herzaman ki gibi :good-job-onion-head-emoticon: paylaşımlarının devamını dilerm :good-luck-onion-head-emoticon:
  5. sağolun tabi naruhodo yu geçemem :hehe-onion-head-emoticon: ama bu konuda kendimi geliştirecem
  6. tabi yanımda başkaları olsa yalnız olsam markete falan kapatmam hiç kendimi
  7. balta beni aşar ama her ihtimale karşı silah bulabilirsem güvenlikten falan onuda yanımda bulundurum sniper falan olsa süper olurdu çatıya çıkara hepsini vurırdumm nerdee sniper
  8. beyzbol sopası ondan zaten riskli ama tam bana göre :ahaaah-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon:
  9. katılıyorum bende öle sanıyodum çok sevindi İchiruki tabikide nedense bu çok hoşuma gidio
  10. okul yine tatillll

1. Show previous comments  1 more
    2. Gondroch

Gondroch

ben memlekete taşıancam lan bune izmirde anca hava -5 düşer kar yağmaz

3. aizen-

aizen-

Ben okula giderken adamlar bir gün tatil yapmadı. Şimdi 2-3 kere tatil yapıyorlar vay arkadaş.

4. Alice-chan

Alice-chan

4 gün ard arda tatil

11. heyecana gerek yok önce ne olur ne olmaz diye bi beyzbol sopası alırlm sonra sınırsız interent paketli tabletim , kulaklığım bide kendimi bi mağazaya kitledimmi oldu işte
  12. bide bu var buda en son çizdiğim (geçen yaz K-ON yui hirasawa
  13. evt yaptımmmm kendimle gurur duyuyom naruhodo saol :)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.