Jump to content

Alice-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

26
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Alice-chan reacted to TuzluVanilya in İchiruki mi,İchihime mi?   
    Bleach'te aşk yaşanacağını sanmıyorum herkes ayrı bir odun :D ama olsa hiç şüphesiz IchiRuki olurdu tabi bence sonsuza kadar en iyi dost olarak kalmaları daha iyi...benim icin IchiHime olmasın yeter 

2. Beğen
    Alice-chan got a reaction from Wichin Smutellası MiYeon in Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015   
    bende renklendirme falan düşünüyorum tabi bu aralar hiç çizim yapamadım bayadır asılnda çizim yapsam iyi olucak elim paslanmıştır :hehe-onion-head-emoticon:
  3. Beğen
    Alice-chan got a reaction from NaruHodo in Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015   
    sağolun tabi naruhodo yu geçemem  :hehe-onion-head-emoticon: ama bu konuda kendimi geliştirecem

4. Beğen
    Alice-chan got a reaction from mustafalrsm in Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015   
    sağolun tabi naruhodo yu geçemem  :hehe-onion-head-emoticon: ama bu konuda kendimi geliştirecem

5. Beğen
    Alice-chan reacted to mustafalrsm in Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015   
    yalnız seninkiler de süper :)
  6. Beğen
    Alice-chan reacted to misas in İchiruki mi,İchihime mi?   
    Orihime yokken Rukia vardı.  :D
    Forever İchiruki :wub:
  7. Beğen
    Alice-chan got a reaction from mustafalrsm in Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015   
    bide bu var buda en son çizdiğim (geçen yaz
    K-ON  yui hirasawa

8. Beğen
    evt yaptımmmm kendimle gurur duyuyom
    naruhodo saol :)

9. Beğen
    Alice-chan got a reaction from NaruHodo in Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015   
    bide bu var buda en son çizdiğim (geçen yaz
    K-ON  yui hirasawa

10. Beğen
    evt yaptımmmm kendimle gurur duyuyom
    naruhodo saol :)

11. Beğen
    Alice-chan reacted to NaruHodo in Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015   
    Yeni paylaşımlarım :) bugünkü iki konuğum Nami ve Sanji :D 

Nami Swaan - One Piece

Sanji - One Piece

12. Beğen
    Alice-chan reacted to Nerissa in ( 17 / 12+ ) Kamisama Hajimemashita II   
    meraktan çatlamak üzereyım bir an önce gelsede izlesek :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.