Jump to content

candycandy

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

candycandy kullanıcısının paylaşımları

1. candycandy

Japonca Öğrenmek

Kimler hâlâ japonca öğrenmek istiyor? :) grup kursak çok iyi olur aslinda. Bir de, öğrenmeye hangi alfabeyle başlıyoruz?
  2. candycandy

herkese selam

Dike, saymis oldugun animelerden en kisa sureli olani hangisi?
  3. candycandy

herkese selam

Bir tek candy candy'i biliyorum anime olarak, birkaç ünlü animeyi de yalnızca ismen biliyorum. Teşekkürler.
  4. candycandy

herkese selam

Hos buldum, nelerden hoslanmadigimi soyleyeyim: bilimkurgudan, fantastik konulardan haz almiyorum. Candy candy'de oldugu gibi insani iliskileri ele alan, icinde nesenin ve duygusalligin birlikte islendigi, kisacasi "gerceklik" barindiran animeleri tercih ederim. Simdi tavsiyeleri tekrar alabilirim. :)
  5. candycandy

herkese selam

Candy degil candy candy :) japonca konusuyorlar, animedir herhalde. Hos buldum arkadaslar.
  6. candycandy

herkese selam

Tesekkurler amygirl ve tesekkurler digerleri. Hos buldum:)
  7. candycandy

Herkese Merhaba

Hoş geldin:)
  8. candycandy

herkese selam

Pekala. Yasim profilimde zaten yaziyor, universite ogrencisiyim. Su siralar candy candy'i izliyorum. Aslinda adamakilli bir anime izlemedim; hangi cizgi filmler anime kategorisine giriyor bilmiyorum zira. Mesela heidi ve cedric anime mi? :D kategorilere henuz goz atmadim, muhtemelen bu sorularimin cevabini alacagim o kategorilerin her birinde. Yani anlayacaginiz uzere henuz "yil" olmadi. Boyle iste.
  9. dayanacagin bir duvarin yoksa or hadi.

10. Konu acmistim ama silinmis galiba :( sıkı bir candy candy takipcisiyim, merhabalar. Pekala. Yasim profilimde zaten yaziyor, universite ogrencisiyim. Su siralar candy candy'i izliyorum. Aslinda adamakilli bir anime izlemedim; hangi cizgi filmler anime kategorisine giriyor bilmiyorum zira. Mesela heidi ve cedric anime mi? :D kategorilere henuz goz atmadim, muhtemelen bu sorularimin cevabini alacagim o kategorilerin her birinde. Yani anlayacaginiz uzere henuz "yil" olmadi. Boyle iste.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.