Jump to content

Art Is A Bang

Kayıtlı Üye
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

622 profile views

Art Is A Bang's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

 1. Kaliteli bir ekip ile yola çıktık. Anime incelemeleri, tanıtım yazıları, haberleri ile dolduruyoruz. Siz anime severleri de bekliyoruz. Ayrıca Çizgi Roman, Sinema, Dizi, Müzik, Oyun, Teknoloji gibi bölümlerde de oldukça aktifiz. Anlayacağınız dijital dünyaya pek hakim bir blog. Nerd Biraderler | ANİME Bu konu altından her türlü yorum&şikayetinize cevap vereceğim ayrıca.
 2. Merhabalar. Anime ve roleplayi seven birkaç kişi olarak bir whatsapp grubu açtık. Katılmak isteyenler bana özel mesaj yolu ile ulaşabilir. 15 yaş sınırı vardır.
 3. Senin istediğin türde oyunlar yapabilmek için hazır oyun motorları var onları bir araştır istersen :)
 4. Senin kadar iyi çalanını da görmedim be Canberk reis :) Ellerinize sağlık.
 5. Ben daha iyisini yaparım dedim mi? Yapılan işi beğenmedik o kadar. Bir işi beğenmemek veya eleştirmek için daha iyisini yapmak gerekmez kardeşim kafana sok.
 6. Ben arşivim için 720p sıkıştırılmış animeler indiriyorum ki geneli 100-150 mb civarı oluyor.Peki şu arşivdeki 360p (200-250 mb) olanları nasıl küçültürüm ? O kadar kalitesiz videoların yüksek boyuta sahip olması gıcık ediyor ^_^
 7. Yıllar yıllaaar önce Bakugan'ın son bölümünde gözümden birkaç damla yaş düşmüştü.Şimdi aklıma geldi o zamanlar ne kadar salak olduğum :( :( Bir de Yamamoto Genryuusai'nin tek yediğini görmek acayip şoka uğratmıştı.Azıcık da üzülmüştüm tabi...
 8. Saolasın :) Bugün oyunlarla ilgili bir yazı yazacağım takipte kal.
 9. Takipteyim ! Ayrıca benim de dün açtığım bir bloğum var seni de beklerim dostum : imabouttosay.blogspot.com.tr
 10. Yemekten sonra bir yazı daha yayınlamayı düşünüyorum zaten :) Tavsiye için saol. Jump ile ilgili birşeyler yazarım gibi.
 11. Hepinizi bekliyorum valla :) Tartışma konusu falan da açın oradan konuşuruz (Y)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.