Jump to content

Elpida

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Elpida hakkında

• Doğum günü 10/23/1997

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    "Manga,Anime,Otome Games."

Elpida üyemizin başarıları

1. Elpida

Ao Haru Ride Mangası Şubat Ayında Sona Eriyor

Suyu çıkmadan bittiği icin sevindim su anda :D :D
  2. Tokyo Ghoul Root A.Öldüm öldüm dirildim izlerken.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Witch

Witch

Türkanime bende açılmıyodu >< İngilizce izledim. Bu arada türkanime'de Root A sayfasını bir türlü bulamadım, ilgili animelerde de yok. Bir hayırlı forumdaş link atabilir mi T.T

3. aizen-

aizen-

www.turkanime.tv/anime-seri/Tokyo-Ghoul-A buyur :D

4. Witch

Witch

+sevap

Teşekkür ederiim~

3. Lifestream'den canlı izleyen psikopat hayranlar sayesinde openingide gormuş oldum ^^ Unravel daha güzeldi ama bu da mükemmel ^^

2. Elpida

Elpida

Mangadan bağımsız bir senaryoya göre ilerlemesi bence daha hoş :D böylece manga da olan güzel seyleri animede göremeyince sinir olmayız :D ayrı senaryo fikri bana hep güzel gelmişti :D

3. Sina

Sina

Zaten 1. sezonda senaryo o kadar bozulmuştu ki, orjinal senaryo ile gitmesi kafaları karıştırırdı. Bu arada ending ile opening yer değiştirse tam olurmuş. Openingde bi ending havası var ama gene hoş :D

4. Elpida

Elpida

Güzel ama hareketli olmalıydı opening bence :D dediğin gibi ending havası var :D olsun buna da şükür :D daha beter olabilirdi :D

4. Bugün SNK manga da yeni bolum geliyordu sanki.Daha güncel olamamanın verdigi sıkıntı -.-

5. Kendimi Haise Sasaki gibi hissediyorum.Açım ulan 2. Sezona ihtiyacım var fghjkl

2. Elpida

Elpida

Ben direk ölmeyi tercih ederim kalbim dayanmiyo' artik. :D :D Kesin haise'yi öldürecek sonunda mangaka. -.-

3. Sina

Sina

''Eğer benim baş karakter olduğum bir hikaye yazılsa idi, kesinlikle trajedi olurdu.'' Trajedilerde mutlu son göremiyorum, şimdiden üzülebilirsin, ben trajedileri sevdiğimden göz yaşlarının önünden çekileyim en iyisi :D

4. Elpida

Elpida

Ben ağlamadan duramıyorum isgence gibi :D sevmeye başladım ama :D yeni bolum yakında internete düşer :D

6. Elpida

( 14 / 12+ ) Tokyo Ghoul √A

6 saat falan kaldı ilk bölümün çıkmasına ^^ merakla bekliyorum :D
  7. Elpida

( 17 / 12+ ) Kamisama Hajimemashita II

Opening ilk sezonunki kadar güzel değil ama çok güzel giriş yaptılar bence mizuki ve tomoe'yi özlemiştim ^^ çeviri icin teşekkürler,elinize saglık ^^
  8. Tokyo Ghoul √A'a son 6 saat.

2. Elpida

Elpida

Arigatou !! Senin blogun da çok hoş :D

3. noirwinglessova

noirwinglessova

şimdi baktım Tokyo Ghoul √A Studio Pierrot yapımı :O

Naruto ve Bleach in yapımcısı. şaşmamalı

4. Elpida

Elpida

Bende senden öğrendim şimdi :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.