Jump to content

Ani.Maxiventus

Üyeler
  • İçerik sayısı

604
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Ani.Maxiventus kullanıcısının paylaşımları

1. One Piece- Luffy Gear second: Gomu gomu no jet pistol :D
  2. Ani.Maxiventus

Selam..

Hoş geldin ^_^
  3. 8 Saniye - Önce seyredin.. Sonra düşünün..Türk sinemasında altın harflerle yerini alır.
  4. Ani.Maxiventus

//Yeni:Onodera/Nisekoi(18.03.2015).:asci:.

Hahaha olabilir :D
  5. Ani.Maxiventus

Eh biraz tuzlu :D Bence de şu anki önceliğin sınavlar olmalı zaten Ah keşke benim olsa :) kardeşimde ilgileniyor onun yaptıklarından feyiz alıp gördüğümü seçebiliyorum sadece :) Resim promarker kalemin tanıtım resmi ^_^ kalemin işlevselliğini daha net görebilmen için ekledim. Görseldekini aynen uyguladım ama düzelip düzelmediğini test edemedim henüz heheheh benim taktik teşekkür ederim :lol:
  6. Ani.Maxiventus

Bu seferde mesaj alıntılandığında bildirim gelmiyor bir düzeltemedik neyse :D Harçlıklarından artır her gün 50 krş ayır kenara :P Grafik kalemi; keçeli kalem diyorum ben ona ^_^ Çift taraflı; bir ucu boyama diğer ucu gölgelendirme için, daha kullanışlı oluyorlar. Promarker kalem diye bilinir daha çok ama farklı markaları da oluyor. Şahsen düz keçeli kalemle de iyi iş çıkaranı gördüm ama altını ne tür teknikle dolduruyorlar orasını bilemicem belki sen ilerde öğrenince paylaşırsın ^_^ Resimlere bir göz at istersen belki fikir edinirsin ;)
  7. Ani.Maxiventus

Ben bu konuyu nasıl kaçırmışım hem de Bleach'ten çizimlerin olduğu ^_^ Arada pilot kalemle yapılmış çizimlerinde olsa hoş olurdu çünkü hatların çok düzgün daha canlı görünebilirler bir de keçeli kalemle boyamayı denedin mi hiç? Kuru boyalı resimler de genelde koyu tonlarda daha barizdir kalem izi oluyor bunu elin alıştıkça azaltabilirsin gerçii şu haliyle de gayet başarılı ^_^
  8. Ani.Maxiventus

İtiraf Köşesi

Hadi bir itirafta benden gelsin ^_^ Yaş 15'di sanırım...Ablam öğretmen; bir gün evde sınav değerlendirmesi yaparken kim ne not almış kağıdın üzerine kurşun kalemle geçmiş. Kendimde öğrenciyim tabi o dönem, empati kuruyorum bir taraftan da hinlik peşindeyim :rolleyes: O akşam ablam uyuduktan sonra bütün öğrencilerin resmine bakarak bu fakir bu zengin diye ayırt edip notlarını yükseltmiştim :D Tabii zengin diye nitelendirdiklerimin notlarını düşürmedim de yükseltmedimde ama :D eminim o notunu yükselttiğim öğrenciler o gün kendi içlerinde ablamla iyi dalgasını geçmişlerdir :D ya da iyi temennide bulunmuşlardır bilemeyeceğim zira ilk seçenek daha uygun sanki ^_^ Ablam hala bilmez, belki kendisi bu nasıl yüksek aldı deyip iç savaşını vermiş de olabilir ama o güne dair tek hatırladığım alelacele bilgisayara girdileri yaparken benim notları sesli olarak telaffuz etmemdi :D ​Demek ki neymiş; acele işe şeytan karışırmış :D
  9. Ani.Maxiventus

Diamond No Ace 2. Sezon Duyuruldu

Henüz izlemedim ama bağımlısı olan bir arkadaşımla paylaşacağım ^_^ Bilgilendirme için teşekkür ederim :)
  10. Ani.Maxiventus

Merhabalar

Evet tanıyorum nickinizden, sözlü uyarı için teşekkürler düzelttim :)
  11. Ani.Maxiventus

Merhabalar

Bir yanlışlık oldu sanırım konuyu açan ben değilim :) Ama bu geçmişte açtığım tanışma konumun karşılığıysa Hoş Bulduk ^_^
  12. Ani.Maxiventus

Merhabalar

Hoş geldin Gizem ben de Burcu memnun oldum şimdiden ^_^ Forumda iyi vakit geçirmeni dilerim ;)
  13. Ani.Maxiventus

[Light Novel] 7 Nights Çevirisi

Hoş bir sürpriz olmuş başarılarının devamını dilerim ^_^
  14. Ani.Maxiventus

Yeni Üye ^^

Ne kadar nazik ve örnek bir üye :) Hoş geldin..
  15. Bir yağmurun toprakta bıraktığı kokuyu, bir kitapçıdaki kağıt kokusunu bide bideee limonun ekşi kokusunu hiç bir şeye değişmem :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. noirwinglessova

noirwinglessova

şimdi halim yok kalk yemek yap bişir sonra da onu ye falan _._ girmeyelim girmeyelim :D yalnız yaşamak zor ¬_¬

Eon evet bizi anlayan yok -.-

3. NaruHodo

NaruHodo

ilk iki benimde favorim :)

4. Ani.Maxiventus
  16. Gintama'ya başlamadan önce daha kült seriler izlemek gerekiyormuş, dönen esprileri anlamak için..Gerçekten bu böyle mi? eğer öyleyse hangi seriden başlamalıyım, fikri olan?

2. Sina

Sina

Gintama klasik seriler gibi değil, belki de bu yüzden sıkıcı geliyor. Yani her bölümde oradan oraya atlıyor konu bütünlüğü yok gibimsi. Ama izlemeye başladın mı anlayacaksın ne kadar iyi bir seri olduğunu. Bir bölümde seni neredeyse ağlatacak öteki bölümde de güldürmekten öldürecek başka seri yoktur yani :D Keyifli izlemeler :D

3. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Muhtemelen dediğin gibi bu unsurlar etkiliyordur daha çok ama zaten repliklerini gördüğümde eğlenceli bulmuştum zira bu bile merakımı cezbetmişti...ani duygu geçişleri hmmm teşekkürler :D

17. Ani.Maxiventus

Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015

Çok güzel olmuş eline sağlık kardeşime gösterdim o da çok beğendi. Özellikle gözlerin ve hatların çok başarılı olduğunu ek olarak; gölgelendirmeyi az bulduğunu, doldurulması gereken boşluklar olduğunu söyledi.
  18. Ani.Maxiventus

Merhaba arkadaşlar

Hoş geldin Tahir ^_^ İmzamdan da anlaşılacağı gibi Bleach fanlarındanım...dilediğin kadar spoiler verebilirim :P ya da sorularının cevabını bulabileceğin konunun linkini vereyim(spoiler içerir) karar senin :) Keyifli forumlar ^_^
  19. Ani.Maxiventus

Kardan Neler Yaptınız?

"Kardan kadın" yapalım dedik :rolleyes: Çirkin bir kadın oldu tabii :ph34r: :lol:
  20. Ani.Maxiventus

Obito'nun Çizimleri (Güncellendi 20.06.2015)

Haz etmediğim karakterleri beğenmiyorum :P
  21. Delirin ve insanların gözüne sokun deliliğinizi...İlk gün sizi yadırgayanlar sonradan size özeneceklerdir ^^

22. Ani.Maxiventus

Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

Çok değil ama karnımı doyurmaya yetecek kadar var ^_^
  23. Ani.Maxiventus

Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

Konuyu özenle hazırlamışsın, o yüzden cevap verme isteği doğdu; Hayır. Edit: Evde kaldığım müddetçe annemin yemeklerini yemeye devam edeceğim, çok elzem bir durum olmadıkça (babam şeker hastası annem yoksa yapıyorum) yapmayacağım, sonrasında da muhtemelen ya hanım tutarım ya da bir restoranla anlaşırım... Özel diye nitelendirdiğim kişiler için tek yapabileceğim şey"kurabiye"(yemekten sayılırsa) olur çünkü onu bende seviyorum :ph34r: :ph34r:
  24. Düzeldi diye sevinirken VK'ler yine açılmaz oldu .s

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

oda alternatif tabi de :D benim pc biraz kasıyo onda bir de çok beğendiğim sahnelere geri saramıyorum :D

3. Milli Midilli
    4. Ani.Maxiventus
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.