Jump to content

Ani.Maxiventus

Üyeler
  • İçerik sayısı

604
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Ani.Maxiventus kullanıcısının paylaşımları

1. Ani.Maxiventus

Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015

İyi güzel hoş diyorsun da bu gönderileri ancak çağdaş adamlar okurlar. Onlar ve belki gelecek nesil için kısmen çözüm odaklı olur diyebiliriz. Bence bütün kadınlar dövüş sporuna falan gitsinler kökten çözüm :D
  2. Ani.Maxiventus

Günün anlam ve önemine özel çiftimiz çok tatlılar eline sağlık ^_^
  3. Ani.Maxiventus

14 Şubat!!

Engin Günaydın'ın seslendirdiği sevgililer gününe inanmayan ayının videosu :P İzlemesi keyifli ^_^ https://www.youtube.com/watch?v=9dNzCprX9gI
  4. Ani.Maxiventus

Bleach FC

Tabi ki Matsumoto (10.takım ) :) teşekkür ederim :)
  5. Ani.Maxiventus

Bleach FC

Telefondan girdiğim için unuttum ... bende öyle tahmin etmiştim zaten 82 sayfa okuyamadim şimdi bir şansımı deneyeyim dedim :) Napalım teğmen de olur, teşekkürler :)
  6. Ani.Maxiventus

Bleach FC

Beni de 11. takıma ekler misin :wub: ...mümkünse Zaraki Kenpachi :ph34r: :ph34r:
  7. Ani.Maxiventus

Yine her zamanki gibi harikalar yaratmışsin Özgür :) Robin karakterini en iyi yansıtan ifadeyi de bulman cabası.. Eline sağlık :)
  8. Ani.Maxiventus

Obito'nun Çizimleri (Güncellendi 20.06.2015)

Her zamanki gibi yine çok güzel olmuş eline sağlık ^_^
  9. Ani.Maxiventus

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Steins Gate
  10. Ani.Maxiventus

selam

Hoş geldin Mustafa...keyifli forumlar :)
  11. Dürüst insanlar, manzarayı kapatan ağaçlardır. Onları kimse istemez.*-*

12. Ani.Maxiventus

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Bleach-Matsumo (Şimdilerin Hürrem Sultanından farkı yok ^_^ ) :rolleyes: :rolleyes:
  13. Ani.Maxiventus

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Bleach- Zaraki Kenpachi ^_^ Inu X Boku-Soushi (Her eve lazım cinsten :) ) Kaichou wa maid sama- Usui Kamisama Hajimemashita- Tomoe <3
  14. Ani.Maxiventus

Merhaba

Hoş geldin Kerem ^_^ Yanlız değilsin.. "sen çizgiden sevgililerinle devam et, ben gidiyorum" şeklinde sonunçlanan da var :D
  15. Şansıma tükürsem, rüzgârdan bana geri gelir :'/

16. Kesinlikle öyle :) Zero No Tsukaima- Saito&Loise (Kıskançlıklarla dolu çekişmeli bir ilişkiydi onların kisi şahsen arada inişli çıkışlı ilişkilerin romantizmi daha da tetiklediği kanaatindeyim ^_^ ) Junjou Romantica-Takahashi Misaki&Usami Akihiko :rolleyes: :rolleyes: (İç sesiyle konuşmaları her zaman beni derinden etkilemiştir, gözleriyle konuşup anlaşan bu kadar uyumlu bir çifte hiçbir animede rastlamadım henüz ^_^ )
  17. Ani.Maxiventus

Merhaba ! (Yeniden)

Hoş geldin, keyifli forumlar.
  18. Ani.Maxiventus

Ama çok benziyor dediğin gibi baksana bayağı yakası kravatı falan var :D Değilmiş :rolleyes:
  19. Ani.Maxiventus

Bende ne zaman yorum yapacaksın diye bekliyordum :) Akame'nin ta kendisi!! giydirilmiş hali :D Aslında kıyafeti aynı kravatından farketmeni beklerdim sadece kolları uzun :D
  20. Ani.Maxiventus

Katılıyorum +1 Günlük oy kotamı doldurmasaydım beğenecektim yarın beğenirim artık :)
  21. Ani.Maxiventus

Ahh o saçlar bende de olsa :lol: :lol: Gölgelendirme Naruto'dan daha güzel olmuş sanki :)
  22. Ani.Maxiventus

Merhaba türkanimetv

Hoş geldin Mehmet.. Akame ga Kill türünün iyilerindendir izlemediysen öneririm iyi forumlar :)
  23. Ani.Maxiventus

Animelerden etkilenmeler.

Ofise böyle anormal gidip bununla eğlenen bir kafa yapım var, işim zor :D Bu resminde Luffy'nin kafasını yaşıyordun herhalde :D
  24. Ani.Maxiventus

Animelerden etkilenmeler.

Kesinlikle katılıyorum aynı durum benim içinde geçerli. Kız erkek farketmiyor sanırım bu hissiyat anime izleyen bir çok kişi de oluyor :D Eski bir arkadaşım kız arkadaşıyla bu yüzden yaşadığı sorunları anlatırken kızın kendisine " sen çizgiden sevgililerinle devam et, ben gidiyorum" şeklinde sonuçlanıyor... sözlerini hatırlattı :D Sen yine kardeşinle konuşuyormuşsun ben farkında olmadan ağzımdan japonca sözcükler dükülüyor. Mesela bir gün düşmeye yakın (düşmedim :D ) ta ta ta taa dediğimi hatırlıyorum o esnada arkadaşlarımın allak bullak bakışmalarını :unsure: Anoo... :ph34r: :ph34r: Japonca öğrenmeye çalışıyorum da arada böyle pratikler yapıyorum deyip durumu izah etmeye kendimce toparlamaya çalışmıştım :D Neyse ki forum sayesinde Japonca konuşma hevesimi bir nebze de olsa gideriyorum ^_^
  25. KFC kova menüde 19 parça tavuk var üç kişi yerseniz 7. yi kim yedi ? muhabbetine girersiniz benden söylemesi :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.