Jump to content

Ani.Maxiventus

Üyeler
  • İçerik sayısı

604
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Ani.Maxiventus kullanıcısının paylaşımları

1. Hepsi de çok başarılı ^_^ Bildiğim kadarıyla önce hatlarını elde çiziyorlar sonra boyamasını prog. aracılığıyla yapıyorlar ama sen sanırım Kurume ve Natali resmini kuru boya ile tamamlayıp üzerinden sadece Kurume'nin kılıncında efekt kullanmışsın özellikle o kısma dikkat ettim...acaba pc'nin ekranda mı sorun var diyip bir daha baktım :D çok hoş olmuş :) Söylemeden geçemiyeceğim Akame'de çok güzel olmuş :)
  2. Ani.Maxiventus

Yeni katıldım

Hoş geldin Ömer :) Beğeni sırasına göre mi yazdın rastgele mi bilmiyorum ama bazılarının yeri değişecek olsa tarzlarımız aynı... listeni sevdim ^_^
  3. NaruHodo' ya burdan yapmış olduğu güzel çizimi için sonsuz teşekkürlerimi ve selamlarımı gönderiyorum^^Naruto'nun en sevdiğim psikopat hali-----> http://i.hizliresim.com/kAEX2m.jpg

4. Ani.Maxiventus

Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015

U.u.u....!! Wauw.... :o :o Bu kadar güzel olması bir tarafa bu kadar hızlı bir sonuç beklemiyordum (zor bir resim seçtiğim için içerleniyordum üstelik :unsure: ) çok şaşırttın beni Özgür yaa süpersin :) Şimdiye kadar aldığım en güzel geçmiş olsun hediyesiydi bu gerçekten çok mutlu oldum :wub: :wub: Çok çok çok güzel olmuş sadistçe olsa da Naruto'nun en sevdiğim haliydi bu ben seçerken çok heyecalanmıştım umarım sende çizerken aynı keyifi almışsındır ^_^ ne diyorum ben yaaa saçmalıyorum şuanda o kadar beğendim ki keyif aldığın zaten anlaşılıyor ^_^ Gerçekten çok teşekkür ederim :) :crying2-onion-head-emoticon: :admire2-onion-head-emoticon:
  5. Eveeet, bir serinin daha sonuna geldim... Akame ga Kill 7/10 şimdi sırada Steins Gate var *-*

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. NaruHodo

NaruHodo

mmkün olduğunca nokta atışı animeler izlemeye çalışıyorum baktım sarmıyor yarıda bırakıyorum :D

uyku vakti geldi NaruHodo rüyalara akar iyi geceler :)

3. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Önerilene öncelik veririm ama sırf puanı düşük diye de izlememezlik yapmam sonuçta zevkler kişiye özeldir ...

İyi geceler, rüyanda Zoro'yu görmen dileğiyle :D

4. NaruHodo

NaruHodo

orası muhakkak herkesin kendine ait zevkleri var :)

Zoro reyiz adamım :)

6. Kelime kökeni animasyondan türetilmiş olan Japon çizgi filmlerine "Anime" denir. Diğer çizgi filmlerden farkı; her yaşa hitap eder, çeşitlilik yelpazesi daha geniş ve hayata dair mesajlar verirler. Çizgi film diyebilirler öyle de zaten ama içerdiği niyet önemli..Mesela Tom ve Jery gibi çocuk çizgi filmleriyle kıyaslanılmasına ifrit oluyorum :angry: Bazı izlediğim animeleri bu ayırımı yapamayan arkadaşlarıma önce film gibi anlatırım sonra filmin adını merak edip sorarlar :P böyle böyle hobi edinen arkadaşlarım var sağ olsunlar arada öneride de bulunuyorlar. ^_^
  7. Tanrı Tebdil-i Kıyafet Gezer - Laurent Gounelle Kişisel gelişim kitaplarını sevmem ama bu alışıla gelmişlerin dışında kişisel gelişimin roman versiyonu... Özellikle ruhsal tahlilleri ile okuyucunun "bu duygu ve düşünceler bende de var" deyip kendinden izler bulduğu heyecan verici, kurgusu güzel, dili de gayet akıcı bir kitap. Bugün bitirdim ve okuduğuma kesinlikle değer bir kitaptı, mükemmel çok sevdim, herkes okumalı..!
  8. Ani.Maxiventus

Bir önceki paylaştığınla bu resmin arasında büyük bir uçurum var :) Diğerleri de çok güzeldi de bu çok farklı olmuş, hatlar golgelendirme özellikle o gözler harika..!
  9. Ani.Maxiventus

Anime Openingleri Türkçe

Çok başarılı... İlgilimi çeken anime op 'lerin sözlerine merak edip bakmışlığım vardır, böylesi daha pratik oldu tabii. Tokyo Ravens'in op'side umarım listende eklidir ^_^
  10. Ani.Maxiventus

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Zero No Tsukaima "Pricess no Rondo" baştan sona hepsi 12 bölüm ^_^
  11. Siz siz olun..! günde en az 7 saat uyku çekmeyi ihmal etmeyin yoksa benim gibi kendinizi hastane sedirlerinde bulursunuz... gerçii bir bakıma iyi oldu evde yatış aldım x)

2. Ani.Maxiventus
    3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Geçmiş olsun, umarım çabucak iyileşirsiniz, bol bol dinlenin..:)

4. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Daha iyiyim şimdi çok teşekkür ederim :)

12. Ani.Maxiventus

Sinir Muhabbetler

Çağrı merkezin de çalışıyorum...Bazı müşterilerimle aklıma gelen diyaloglarım; Ben : İyi günler ..... Bey/Hanım ile görüşebilir miyim? Müşteri : Benim Ben : Bilgi güvenliği için anne baba adınızı öğrenebilir miyim? Müşteri : Annem öldü, babam öldü. Ben :........... (söverim içimden tabii) ölüp ölmediğini sormuyorum isimlerini soruyorum :angry: Ben: İyi günler ..... Bey/Hanım ile görüşebilir miyim? Müşteri : Benim Ben : Bilgi güvenliği için anne baba adınızı öğrenebilir miyim? Müşteri: Napcaksın kardeşim ana baba adımı BAĞIRIR Ben : Evlimisiniz Bekarmınız diye sormuyorum, cevap vermeniz halinde bilgi alacaksınız :angry: Ben: İyi günler ..... Bey/Hanım ile mi görüşüyorum? Müşteri : Evet :huh: (Güvenlik sorularından geçti ^_^ ) Ben :X bankaya ....tutar borcunuz var...Şöyle, böyle uzar..... Müşteri: Allah bana ben size. Ben : Peki, Allah tan beklentiniz nedir :rolleyes: Müşteri:...................... Başka bir müşterimle de görüşmenin sonunda "beklettiğim için teşekkür ederim, zaman ayırdığınız için özür dilerim" diyerek kapatmıştım. "Olması gereken "beklettiğim için özür dilerim, zaman ayırdığınız için teşekkür ederim". :D
  13. Güzelim diye çirkin şansından yararlanmıyor olmam hiç adil değil..! :P

14. Ani.Maxiventus

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

Bleach-Kenpachi, Matsumoto,Toushiro,Hiyori, Urahara, Renji, Kira One Piece- Luffy, Zoro, Robin Naruto- Naruto, Garaa, Shikamaru, Hinata, Jiraiya, İtachi Death Note- L Diabolik Lovers- Ayato <3 InuxBoku-Soushi <3 Sailor moon - Hepsi :) Hepsinin figürlerinden koleksiyon yapmak istiyorum, en ucuzu 50 TL den başlıyor. :freezing-onion-head-emoticon:
  15. Ani.Maxiventus

Obito'nun Çizimleri (Güncellendi 20.06.2015)

Wauuuv!! bu hepsinden farklı olmuş kendi tekniğini oluşturmuşsun artık "kendi tarzım var" diyorsun... bravo ^_^
  16. Death Note konusunda sana katılıyorum....Ben de ilk Naruto ile başlamıştım çok yerinde bir karar olmuş ve Death Note'la devam edip son bölümlere doğru ileri sarıp izlediğim sahneleri hatırlıyorum. Halbuki Naruto'nun bazı bölümlerini tekrar tekrar izlemişimdir ^_^ Naruto'da uygun bir seçim olur.
  17. Anime izlemek sabah 8'de uyuyup akdam 6'da uyanmak demek ^-^

18. Ani.Maxiventus

Bleach (Resim,Wallpaper v.s)

İçlerinde en baba Zaraki Kenpachi :embarrassed1-onion-head-emotico
  19. One Piece - Robin Çocukluğunda yaşadığı travma nedeniyle mesafeli ilişkiler kuran ve bu yüzden de kalbi kabuklaşmış bir karakteri canladırıyor. O kabuğu kırıldıktan sonra içinden çıkan cevher de kendimi görüyorum; Beni tanımlayan en önemli özelliklerinden biri buzdağını andıran görüntüsünün ardındakinin pamuk şeker olması... Güçlü sezgileri sayesinde başına gelebilecek her olayda ihtiyatlı davranması Umursamaz bir tavır takınsa da aslında içinde şiddetli bir poyrazın esmesi Gerektiği yerde konuşması İfadesizliği, olaylardaki tepkisizliği Araştırmacı ruhu Soğukkanlılığının yanı sıra cesur oluşu Tayfasındaki tembelliği ^_^ , keyfine düşkünlüğü :rolleyes: Mizah anlayışı Kısacası benim için biçilmiş kaftan :)
  20. Gezsem yoruluyorum, otursam sıkılıyorum, çok uyusam başım ağrıyor. Hayat çok zor! :)

2. Rıse
    3. NaruHodo

NaruHodo

1 Porsiyon (orta) Çikolatalı Sufle 477 kaloriymiş :D komşular kapı kapı 477 kalori dağıtıyor :D

4. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

:D hiç farketmez yarın bütün gün yemeden durabilirim *-*

21. Ani.Maxiventus

Benim Obito daha güzeldi hıh :P Şaka bir yana da yine güzel olmuş pek anlamam ama gölgelendirme sanki kontur geçmişsin izlenimini vermiş belki ana resimden kaynaklıdır. Eee Bleach'ten ne zaman gelecek? ^_^ İzlememiş olma ihtimalini hiç düşünmüyorum bile -_- ^_^
  22. Ani.Maxiventus

Merhabaa

Kesinlikle, sağlam yerden yakaladın :)
  23. Ani.Maxiventus

Merhabaa

Hoş geldin, http://forum.turkanime.tv/topic/3583-anime-istek-ve-önerileri/page-46#entry241810 linki incelersen belki aradığını bulabilirsin, keyifli forumlar ^_^
  24. Kara bahtım, kör talihim...Çalışanı belirlemek için 150 kişinin çektiği kurada neden ben çıkmak zorundayım? :'(

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Evet, ayda bir kere cumartesi günü çalışacak ekibi kurayla ayarlıyorlar, kalabalık olduğumuz için çok nadirdir isabet etmesi bende şans yok #-#

3. NaruHodo

NaruHodo

bence yarın sayısal oyna :) takma aklına bu hafta böyle olacakmış artık yapacak bir şey yok nasıl olsa bundan sonrası kolay kolay gelmez tekrar

4. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Denizde balık olsam vapur bana çarpar :D Bu şansızlıkla birde sayısal oynayayım elimde avucumda ne varsa oda gitsin :D Neyse ama dediğin gibi olacak bir sonraki kuraya dahil edilmeyeceğim :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.