Jump to content

Ani.Maxiventus

Üyeler
  • İçerik sayısı

604
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Ani.Maxiventus kullanıcısının paylaşımları

1. Ani.Maxiventus

Obito'nun Çizimleri (Güncellendi 20.06.2015)

Görüntüyü ne kadar değiştiriyor, ifadesi bile değişmiş :) Çok güzel olmuş, prog. baktım, kullanımı kolay bir şeye benziyor... Bu prog. görünce ben Corel Draw X3 te mekik dokumuşum bildiğin :D
  2. Ani.Maxiventus

Sizi görünce çok imrendim, denemek istedim ^_^ Beğenmene sevindim (Nezaketen de olsa :rolleyes: ) , bekliyorum... gördükçe feyz alırım bende :D
  3. Ani.Maxiventus

Kendimi beş yaşında çöp adam çizen çocuklar gibi hissettim nedense :lol: Beğenmene sevindim ^_^
  4. Ani.Maxiventus

Paintte ilk deneyimim :ph34r: :ph34r: Buda bende sana gelsin Sensei :)
  5. Ani.Maxiventus

En Beğendiğiniz Cosplay!!

+1 Pek bir faaliyetleri yoktu dediğin gibi. Normalde tekrarlayan sahneleri bende sevmem ama bu karakterlerimizin savaşma azmine, kılık değiştirip sonra batırmalarına, özellikle de kelime haznesine hayrandım ^_^ Her sahneye sızışında kendini tanıtma repliklerini eğlenceli buluyordum... ^_^ Sahneyi hatırlamak için; Jessie: Belaya hazır olun! James: Hem de çifte belaya! Jessie: Dünyayı yok olmaktan kurtarmak için! James: Tüm insanlığı ulusumuzla birleştirmek için! Jessie: Gerçeğin ve sevginin kötülüklerini açığa vurmak için! James: Amacımız yıldızlara ulaşıncaya kadar! Jessie: Jessie! James: James! Jessie: Roket takımı her zaman ışık hızıyla hareket eder! James: Ya teslim olun, ya da savaşmaya hazır olun! Meowth: Miyav! Bu çok doğru!Jassie!,James! Miyav! :D
  6. Ani.Maxiventus

Huh!! Yok artık şaka yapıyorsun, bu kadar kısa zamanda böyle kusursuz olmasına inanamıyorum :o :o Hızlı mause çalışması diyerek kelimenin tam anlamıyla hakkını vermişsin ^_^Kenpachi'nin en sevdiğim ifadesi :lol: bayıldım ve nickimi kullanmana da ayrıca sevindim. Profil resmim yapacağım, çoooook teşekkür ederim :wub: :wub:
  7. Ani.Maxiventus

En Beğendiğiniz Cosplay!!

Hepsine tek tek bakmaya üşendim, umarım ikinci baskı yapmıyorumdur ^_^ Roket Takımı=Ayak takımı :P - Bayılıyordum bu ikiliye :lol:
  8. Ani.Maxiventus

Harika olur :lol: Ben muhtemelen Kenpachi'yi isterim :rolleyes: öyle bir durumda, şimdiden söyleyeyim de ilk sırada yerimi alayım ^_^
  9. Açıklamalarla vaktini harcama; insanlar sadece duymak istediklerini duyar ^-^

10. Ani.Maxiventus

Nasıl yaa!! Elin titremedi mi mause'la çizerken, hepsi de gayet başarılı olmuş...Özellikle en sondakin de siyahin üzerini beyazla çizmen çok orjinal olmuş :)
  11. Ani.Maxiventus

Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015

Teşekkür ederim, gittim doktora kanal tedavisi iki ay sürer dedi çocukluğumdan beri ilk dişçiye gidişim iyi mi? kötü mü? bilemedim :(
  12. Ani.Maxiventus

Onları da yeni gördüm ama :ph34r: ^_^
  13. Ani.Maxiventus

Hoooo!! yine döktürmüşsün ikincisine bayıldım :P :)
  14. iki saat aralıkla dört tane ağrı kesici içtim umarım kalırım sağlıcakla..."Kıroshitsuji" izleyen varmı bu arada? ツ

15. En sevilen serilerin başlarındaydı kötü olmuş, neyse haftaya güzel çalışmalarınızı kardeşim ve ben bekliyoruz :)
  16. Guilty Crown Full Metal Alchemist Kıroshitsuji Katekyo Hitman Reborn Benden kaynaklı bir durum araya hep farklı öneriler giriyor, erteliyorum :ph34r: Şu an izlediğim seri biter bitmez yukarıdaki sıralamaya uyacağım ( tabuuun!). :P
  17. `*•.¸,¤ ^^Vk düzelmiş =) ^^`*•.¸,¤

1. Witch

Witch

Bunu gunun en guzel haberi ilan ediyorum T^T

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Aynen... nasıl mutlu oldum anlatamam ^-^

18. Ani.Maxiventus

Konnichiwa Minna-san!

Hoş geldin, keyifli forumlar :cute1-onion-head-emoticon:
  19. Tokyo Ravens - Hareketlendirilmiş enstrüman eşliğinde tiz bir ses, artık ezbere biliyorum ^_^ Fairy Tail - Animesini pek sevmesem de opening ve ending'leri hep kaliteli bulmuşumdur. http://www.youtube.com/watch?v=YeDmkOwEO7A Amnesia - Ne zaman dinlesem ilginç bir ruh haline giriyorum :) Sailor Moon - Nostaljik bir anısı var hala telefonumda kayıtlıdır ^_^
  20. L ve Ryuk aralarında anlaşma yapsalardı ikisinin de lehine olurdu bence... Mesela; Ryuk'un bekleyişi sona erer, defterini geri alır, shinigami olarak özgür kalırdı. L' de, Kira'yı yakalayıp ya infazını verirdi ya da tımarhaneye kapattırabilirdi ki muhtemelen tımarhane fikri L'nin adalet anlayışına daha uygun olurdu. Misa karakterini oldum olası sevmedim, sırf bölüm doldurmak ve gerilim yaratmak için kullanılmış... o atmosferde kyaa diyen uyuz tipleme kullanmasalardı daha iyi olabilirdi :)
  21. Ani.Maxiventus

Yine çok güzel olmuş, epey ilerleme kaydetmişsin bu seferkiler de kalemin daha sert korkmadan çizdiğin anlaşılıyor :)
  22. Ani.Maxiventus

İlk önce tanışma ...

Hoş geldin :) Önerilerimin hepsi söylenmiş ama özellikle Tokto Ghoul öncelik vermeni tavsiye ederim, keyifli forumlar ^_^
  23. İzlemeyeniniz yoktur diye düşünüyorum, film baştan sona komediydi ama en çok güldüğüm sahnelerden biri :)
  24. Ani.Maxiventus

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Akame ga Kill 6--9. Bölüm (devam ediyorum).
  25. Senden önce ben - Jojo Moyes Okuduğum ilk aşk romanı. Bir insanın hayata tutunmasını konu alan tek solukta okuyup bitirdiğim, gözlerimden yaşlar süzüldüğü, etkisini uzun süre sürdürdüğü aynı zamanda kesinlikle otobüste ya da halka açık alanda okunmaması gereken bir kitap ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.