Jump to content

Ani.Maxiventus

Üyeler
  • İçerik sayısı

604
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Ani.Maxiventus kullanıcısının paylaşımları

1. Ani.Maxiventus

Tanışalım!

Hoş geldin Çetin, iyi forumlar ^_^
  2. "Akame ga Kill" izliyor`*•.¸,¤

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Aviantese

Aviantese

Aynı şeyleri tekrarlaması sıktı diyebilirim.(Spoiler vermek istemiyorum :P) Mangasından kopuyor bir süre sonra 1 sezona sığdırmaya çalışmışlar bütün seriyi. O yüzden iyi bir serinin boşa gittiğini düşünüyorum. Vasat değil ama daha iyi olabilirdi.

3. naruutoo

naruutoo

Aviantese'ye katılıyorum sonunu aceleye getirmişler sanki.Manga konusundada sana katılıyorum şimdiye kadar sadece 2 mangaya baktım onlar'da Naruto ve Onepiece idi.Seninde yazdığıngibi animedeki zevki alamadım.zaten 16 sayfa mangayı takip ettiğini düşünsene 5dk da okuyosun sonra 1hafta faln bekliyosun insan delirir. :)

4. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

En başında mangasını okumalıydik belki de o bizim efektif takip edememizden kaynaklı olsa gerek :) Gerçi o zaman da diğer forumdaslar gibi animelerden yakınıyor olurduk heralde:) Daha 14 bölümdeyim ama şunu söyleyebilirim daha en baştan iyi karakter dediklerim öldüler :(

3. Ani.Maxiventus

Obito'nun Çizimleri (Güncellendi 20.06.2015)

Harika :o :o Hepsi de çok güzel olmuş, gölgelendirme detayına kadar yapmışsın, kara kalemle olanlar daha güzel yine bekleriz ^_^
  4. Ani.Maxiventus

Merhaba

Hoş geldin Semih :hi-onion-head-emoticon: fanı olduğun animelerden esinlenip çizdiğin karakterler varsa formda bizlerle de paylaşırsan çok memnun olurum ^_^ iyi forumlar :)
  5. Ani.Maxiventus

( 14 / 12+ ) Tokyo Ghoul √A

Bu animeyi çevirmesi ayrı bir keyiflidir eminim elinize sağlık, teşekkürler :)
  6. Ani.Maxiventus

Yaşadığın En Korkunç Olay?

Hachiko gibi heykeli dikilen iyi huylu cinsiyle karşılaşmadım hiç... Genelde büyük şehirde yaşadığım için azgın olanlarıyla yakın ilişkiler kurmaktan ziyadesiyle yoruldum. Mesela gün ağarmadan sabah işe giderken arabanın altından altı köpeğin aynı anda önüme fırlamaları bende ufaktan travmaya sebep olmuştur. Köpekleri seviyorum, ama benim olmadığım yerde :D
  7. Diş ağrısı; ağır günahlara kefaret diyorlar, ben nerde yanlış yaptım!! :((

2. Ani.Maxiventus
    3. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Kanekideki gibi karizma duracaksa ve süper güçlerim olacaksa sonunda sakıncası yok :D bana yapabilirler :D

4. °•°NekoAiri°•°

°•°NekoAiri°•°

:D

yok ya bende azarim . O arada .sadistliğim tutar Benim xD ( tam iskence diyemedim simdi :D )

8. Ani.Maxiventus

Herkese Selamlar

Hoşgeldin Cihan ^_^ Letter Bee ve Letter Bee Reverse serilerini öneririm, kuytu köşede bırakılmış çok duyulmamış bir anime... İyi forumlar :)
  9. Ani.Maxiventus

tanısalıım

Hoş geldin, iyi forumlar
  10. Ani.Maxiventus

Yaşadığın En Korkunç Olay?

İş yolu güzergahım 8 km kadar iki tarafı kapalı patika yolu üzerindedir. Okuldan çıkıp işe gittiğim bir gün yine o yolu kullanırken arkamdan iri bir köpek kovalamaya başladı. Can havliyle o kadar hızlı koştum ki Süreyya Ayhan yanımda halt etmiştir. Derken feryat figan "İmdaaaaaat!" diye acı çığlıklarımın üzerine bu hareketim diğer köpekleri de kışkırtmış olsa gerek, koştuğum yön üzerinde iki köpek daha belirdi ve bana doğru gelmeye başladılar. Olduğum yerde kalsam arkamdaki köpek yetişecek beni yiyecek ilerlesem önümdeki köpeklere yem olacağım. Son durak burası dedim ve Kelime-i Şaadet getirmeye başladım, diz kapaklarımın bağı çözüldü ve olduğum yerde çöküp kafamı içeri gömdüğüm o sırada adamın biri imdadıma yetişti sağolsun :unsure: İşte o gün köpek fobim başlamıştır, sokak köpeği gördüğüm anda tanıdık-tanımadık kim olursa olsun koluna yapışırım :lol:
  11. Elinize sağlık, teşekkürler ^_^
  12. Ani.Maxiventus

Hadi Tanışalım :3

Hoşgeldin :) Love Stage beğendiysen eğer Junjou Romantica ve Sekai İchi Hatsukoi türünün en iyilerindendir, ayrıca 2. sezonları da var. İzlemediysen tavsiye ederim, iyi forumlar ^_^
  13. Ani.Maxiventus

Bleach (Resim,Wallpaper v.s)

Bu kıza bayılıyordum ^_^
  14. sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹıq ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐS

2. aizen-

aizen-

O zamanlarda msn popülerdi. Herkes şekilli birşeyler yazardı :D

3. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Sen 4. sınıfta görmüşsün tarihi daha eskiye dayanıyor nostalji yapim didimm :D 1837837 bu da leblebi olmadıı kjfdhkjdhfk :D

4. Rıse

Rıse

Msn..messenger vay o kadar yani yaşlandık ya..

15. Ani.Maxiventus

Minna-san Konnichiwa !!

Hoş geldin :) Forum genelinde en çok güncellenen konu Ecchi günlük takip edebilirsin :D İyi forumlar ^_^
  16. "Araba" için geri sayım başladı son durum 4. sıradayım :)

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

ben öyle düşünmüyorum emre 300 kişilik bir şirkette istihdam ediyorum kendime güvenim tam :D ama saol yine de aksi olursa bu öğütlerini hatırlıcam. :D

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Abla . :) Ben gece yat diyince kızıyosun. :) Uykusuzluğa alışığım diyosun . Verim'ini düşürecen son parkurda bu gidişle ben ondan dedim yani . :D

17. Usui'de taktikler bitmez :lol: L her daim senden kuşkulanan bir abi olurdu heralde :rolleyes: Wave benimde arkadaşım olsun Matsumoto'lada iyi anlaşırlar :D :D
  18. Bleach "Zaraki Kenpachi" abim Bleach"Matsumoto Rangiku" arkadaşım Kaichu Wa Maid Sama "Usui""my darling ^_^ olmasını isterdim... Gerçi Kenpanchi, Usui'yi yaşatmaz öyle bir durumda :huh: :D
  19. Sasuke Uchiha-Naruto Sakura Haruno-Naruto Orochimaru-Naruto Usopp-One piece Kaname, Yuuki-Wampire Kniight Lucy-Fairy tail İrie Naoki-İtazura Na Kiss Erika-Ookami Shoujo to Kuro Ouji Rolo Lamperouge-Code Geass Daha da var ama görüntü geliyor, isimlerini hatırlamıyorum :)
  20. Ani.Maxiventus

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Dört büyük dışında söyleyeyim. Çok yeni olduğundan mı bilmiyorum ama ilk aklıma Zensuen no Tempest geldi. Kapak resmi sizleri yanıltmasın yaoi içerikli değildir :) Ayrıca gizem türünün en iyilerine örnek gösterilebilir. Çizimleri özenilerek yapılmış, özellikle konu iyi kurgulanmış, tam bir beyin fırtınası tufanı ve aksiyonu tadında Hamlet'ten alıntılar içerikli içinizi ısıtıcak bir anime...
  21. İşyerim 1.olana ödül olarak araba verecek, ramak kaldı gençler!! bana şans dileyin belki sizi de görürüm ^_^

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Tahsilat :D En çok tahsilatı yapan Borçluların kahramanı unvanını kazanacak :-D

3. Sakuragi

Sakuragi

oo zor iş :D bizim yapabileceğimiz birşeyde yok gibi, hadi bol kazanç sana :)

22. Ani.Maxiventus

Çizimlerim :3 +2 :p

Hepsi de güzel olmuş ama neden rengi sarı fotoğraftan dolayı galiba, neyse eline sağlık ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.