Jump to content

Ani.Maxiventus

Üyeler
  • İçerik sayısı

604
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne Ani.Maxiventus kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Benim cıkacagım kızın animeci olması lazım 1 ay anlatacak malzeme var kullanamioz arkadas ya.

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Wala sevgiliyi geçtim normal kız arkadaşımla bile ben anime muhabbeti yapamıyorum aşk-ı memnuya sarıyor bir çoğu :/

2. (See 8 other replies to this status update)

2. Malum önümüz kış bu kadar gezme yeter.. işte bu zamanlarda vaktimi en değerli yapan şey şu "animeler" ^^

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Bayadır ara vermiştim zor oldu vesselam :) izlemeden yorum yapmak ne derece doğru olur bilmem ama eski animeleri aratacak türden bir çoğu..listeyi güncelliyorum tabii :)

2. (See 1 other reply to this status update)

3. Birkaç gün öncesine kadar ne yapcam ben diye içim içimi yerken şimdi sıkılma lüksüne sahibim, hayat çok garip be

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

İş hayatıda kötü değil tabii onuda es geçmemek lazım :D kapitalist yaşam döngüsünü hiçe sayarsak hele ki kariyer hedefin de varsa sevdiğin işi yapıyorsan tadından yenmez ;)

2. (See 7 other replies to this status update)

4. Birkaç gün öncesine kadar ne yapcam ben diye içim içimi yerken şimdi sıkılma lüksüne sahibim, hayat çok garip be

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Hmmm rahatlığına bakılırsa bütlerde iyi geçmiş olmalı tebrik ederim :D wala ben 2009 mezunuyum çok bişi hatırlamıyorum ama şunu söyleyebirim üniveriste=iş.. iş=esaret :D bugünlerinin tadını çıkar ;)

5. Birkaç gün öncesine kadar ne yapcam ben diye içim içimi yerken şimdi sıkılma lüksüne sahibim, hayat çok garip be

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Eheheh bir kaç gün önce yapacak bişey bulamadığın için mi yoksa bulduğun şeyden memnun olmadığın için mi :D bende aynı moddayım ama ben yapacak bişey bulamadım anime izlemek dışınta tabii *-*

6. hızlı ve öfkeli güzel kopya düştü internete(ETRG). korsan izlemek isteyenlere duyurulur. :)

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

İzlemediğin bir filmin reklamını yapmışsın ama sende bilemedim o yüzden :p izle ama mutlaka :)

2. (See 2 other replies to this status update)

7. hızlı ve öfkeli güzel kopya düştü internete(ETRG). korsan izlemek isteyenlere duyurulur. :)

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Sinemada izledim ama tekrar izleyebilirim dehşet güzeldi özellikle hafızamdan silinmeyen bazı sahneler var muhtemelen tahmin ediyorsundur :)

2. (See 2 other replies to this status update)

8. Yeni Kaneki ve Kirito'lu telefon kaplarım vizelerden önce ilaç gibi geldiler :D https://instagram.com/p/0Vehpep9aB/?taken-by=henadzmn

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Anladım :) bakıcam bulamazsam destek isteyebilirim teşekkür ederim^^

2. (See 33 other replies to this status update)

9. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Alıştım artık bir zaman sonra belli bir standarta oturuyor çok teşekkür ederim :)

2. (See 21 other replies to this status update)

10. Yeni Kaneki ve Kirito'lu telefon kaplarım vizelerden önce ilaç gibi geldiler :D https://instagram.com/p/0Vehpep9aB/?taken-by=henadzmn

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Eheheh teşekkür ederim canım sen de öylesin :)

11. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Evet evet öğrenim kredisi bankadan ödemesini yaparken burs diyerek ödüyoruz :D Aynen beni tasfir ettin şu son 20 kelimenle...:dd İnşallah dilediğince olur canım başarılar diyorum

12. Yeni Kaneki ve Kirito'lu telefon kaplarım vizelerden önce ilaç gibi geldiler :D https://instagram.com/p/0Vehpep9aB/?taken-by=henadzmn

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Bu kılıfları sen mi yaptın? hazır mı satılıyor? çok güzel olmuşlar^^ bende Kenpachi için düşünebilirim zira hazır değilse :) Telefon kılıfı nasıl yapılır diye bir konu hatırlar gibiyim oradaki tekniği mi uyguladın? kusura bakma çok soru sordum :)

13. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

bana da çıka çıka bursun geri ödemelisi çıkmıştı o zamanlar kaşıkla vermişlerdi şimdi kepçeyle alıyorlar :D heheheh yok canım estağfurullah sen bayağı örnek bir öğrenciymişsin gerçi şartlar kısıtlamış senide içinde varmış demekki ondan gösterememişsin :D

14. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

..çalışırdım. Kendimden çok kıssa verdim bu arada ne kadar zeki bir öğrenci olduğumu da anlayabiliyosundur :D

15. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Lise bitince-----> Üniversite=Özgürlük

Üniversite bitince------>İş=Esaret başlar :D

Liseyi özle tabii yine ama Üniversiteyi de yabana atma derim geçirdiğin her günün her anın her salisenin:d kıymetini bil

Gerçi bir bakıma hak veriyorum sana da lisedeki geyik muhabbeti ya da okuldan kaçmanın verdiği adrenalin üniversitede olmuyor üniversite bir nevi insanın kendi ayakları üzerinde durması gibi..ben mesela bana verilen harçlıkları aynı gün bitirdiğim için hem okuyup hem...

16. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

2009 mezunuyum o kadar silik ki anılarım ne iyi geldi bu konuşmayı yapmak geçmişe alıp götürdü adeta o zamanlar okulda bana afakanlar basardı şimdi çok özlüyorum teşekkürler durum için :)

17. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Eheheheh öğretmenin çok uyanıkmış korkmayıpta napıcan :) kovmazdı da okulu dar ederdi kesin ben kopya yazıyordum sıralara heralde öylesi beni bütün okulun sıralarından geçirirdi :D şimdi böyle gülüyoruz falan ama o an ne yaşadığı bir sen bir Allah bilir yazık ya kıyamam :D

18. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

ve öğrenilmiş çaresizlik kötü şey vesselam :D

19. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Matematikle kıyaslanınca Türkçe öğretmenlerine her zaman saygı duymuşumdur kahramanlarım onlar benim :) Matematik deyince de şöyle bir anım aklıma geldi daha ilkokulda hocadan not dileniyordum sana tek bir soru soracağım cevabı doğru yaparsan 100 vereceğim demişti buradaki sihirli kelime "tek bir soru= fırsat" tabii altın tepside sunulmuş fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeliydim zira yaptım da sorunun cevabını bilmiştim meğersem sınavda çıkan sorunun aynısıymış... bu sınav psikoloji...

20. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Demek ki hafzasında güzel bir izlenim bırakmışsın ne güzel zaten diğer türlü olsa adın geçmezdi aman olmasında zaten misal benim üni. bir hocam ödev teslim etmediğim halde bana 60 notu verip yanımdaki arkadaş harıl harıl çalışıp ödev teslim etmesine rağmen 40 almıştı böyle trajikomik durumlarda olabiliyor :) Tabii burda ki örnekte şanslı öğrenci benim nitekim tam terside olabilirdi:D

21. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

"Bu hocada bana taktı" cinsinden bir hatırlatma olmasındansa nostaljik olması iyidir:)

22. romantik anime tavsiyesi olan :/ ?

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Sekai-ichi Hatsukoi :dd muhtemelen bunu da biliyosundur hmmm Inu x Boku SS Golden Time Zero No Tsukaima (3 ya da 4 sezon) şimdilik aklıma gelenler bunlar ;)

2. (See 10 other replies to this status update)

23. dün sabah erken kalkmama rağmen uykum gelmedi nedense saat 4 oldu hala tık yok çayı çok abarttım ondan mı oldu acep

24. dün sabah erken kalkmama rağmen uykum gelmedi nedense saat 4 oldu hala tık yok çayı çok abarttım ondan mı oldu acep

1. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

En sağlıklısı:dd benim de geldi wala son çırpınışlardı bunlar iyi geceler:)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.