Jump to content

Ani.Maxiventus

Üyeler
  • İçerik sayısı

604
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum güncellemeleri bölümüne Ani.Maxiventus kullanıcısının eklediği dosyalar

1. `*•.¸,¤ ^^Vk düzelmiş =) ^^`*•.¸,¤

1. Witch

Witch

Bunu gunun en guzel haberi ilan ediyorum T^T

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Aynen... nasıl mutlu oldum anlatamam ^-^

2. "Akame ga Kill" izliyor`*•.¸,¤

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Aviantese

Aviantese

Aynı şeyleri tekrarlaması sıktı diyebilirim.(Spoiler vermek istemiyorum :P) Mangasından kopuyor bir süre sonra 1 sezona sığdırmaya çalışmışlar bütün seriyi. O yüzden iyi bir serinin boşa gittiğini düşünüyorum. Vasat değil ama daha iyi olabilirdi.

3. naruutoo

naruutoo

Aviantese'ye katılıyorum sonunu aceleye getirmişler sanki.Manga konusundada sana katılıyorum şimdiye kadar sadece 2 mangaya baktım onlar'da Naruto ve Onepiece idi.Seninde yazdığıngibi animedeki zevki alamadım.zaten 16 sayfa mangayı takip ettiğini düşünsene 5dk da okuyosun sonra 1hafta faln bekliyosun insan delirir. :)

4. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

En başında mangasını okumalıydik belki de o bizim efektif takip edememizden kaynaklı olsa gerek :) Gerçi o zaman da diğer forumdaslar gibi animelerden yakınıyor olurduk heralde:) Daha 14 bölümdeyim ama şunu söyleyebilirim daha en baştan iyi karakter dediklerim öldüler :(

3. "Araba" için geri sayım başladı son durum 4. sıradayım :)

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

ben öyle düşünmüyorum emre 300 kişilik bir şirkette istihdam ediyorum kendime güvenim tam :D ama saol yine de aksi olursa bu öğütlerini hatırlıcam. :D

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Abla . :) Ben gece yat diyince kızıyosun. :) Uykusuzluğa alışığım diyosun . Verim'ini düşürecen son parkurda bu gidişle ben ondan dedim yani . :D

4. ¤,¸.•*Hava üşümüş, buz pateninin tadını doya doya çıkarabilirsiniz şahsen kendim düzgün yapamıyorum da ^_^ `*•.¸,¤

5. Açıklamalarla vaktini harcama; insanlar sadece duymak istediklerini duyar ^-^

6. Anime izlemek sabah 8'de uyuyup akdam 6'da uyanmak demek ^-^

7. Bir yağmurun toprakta bıraktığı kokuyu, bir kitapçıdaki kağıt kokusunu bide bideee limonun ekşi kokusunu hiç bir şeye değişmem :D

2. noirwinglessova

noirwinglessova

şimdi halim yok kalk yemek yap bişir sonra da onu ye falan _._ girmeyelim girmeyelim :D yalnız yaşamak zor ¬_¬

Eon evet bizi anlayan yok -.-

3. NaruHodo

NaruHodo

ilk iki benimde favorim :)

4. Ani.Maxiventus
  8. Delirin ve insanların gözüne sokun deliliğinizi...İlk gün sizi yadırgayanlar sonradan size özeneceklerdir ^^

9. Diş ağrısı; ağır günahlara kefaret diyorlar, ben nerde yanlış yaptım!! :((

2. Ani.Maxiventus
    3. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Kanekideki gibi karizma duracaksa ve süper güçlerim olacaksa sonunda sakıncası yok :D bana yapabilirler :D

4. °•°NekoAiri°•°

°•°NekoAiri°•°

:D

yok ya bende azarim . O arada .sadistliğim tutar Benim xD ( tam iskence diyemedim simdi :D )

10. Dürüst insanlar, manzarayı kapatan ağaçlardır. Onları kimse istemez.*-*

11. Düzeldi diye sevinirken VK'ler yine açılmaz oldu .s

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

oda alternatif tabi de :D benim pc biraz kasıyo onda bir de çok beğendiğim sahnelere geri saramıyorum :D

3. Milli Midilli
    4. Ani.Maxiventus
  12. Eveeet, bir serinin daha sonuna geldim... Akame ga Kill 7/10 şimdi sırada Steins Gate var *-*

2. NaruHodo

NaruHodo

mmkün olduğunca nokta atışı animeler izlemeye çalışıyorum baktım sarmıyor yarıda bırakıyorum :D

uyku vakti geldi NaruHodo rüyalara akar iyi geceler :)

3. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Önerilene öncelik veririm ama sırf puanı düşük diye de izlememezlik yapmam sonuçta zevkler kişiye özeldir ...

İyi geceler, rüyanda Zoro'yu görmen dileğiyle :D

4. NaruHodo

NaruHodo

orası muhakkak herkesin kendine ait zevkleri var :)

Zoro reyiz adamım :)

13. Gezsem yoruluyorum, otursam sıkılıyorum, çok uyusam başım ağrıyor. Hayat çok zor! :)

2. Rıse
    3. NaruHodo

NaruHodo

1 Porsiyon (orta) Çikolatalı Sufle 477 kaloriymiş :D komşular kapı kapı 477 kalori dağıtıyor :D

4. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

:D hiç farketmez yarın bütün gün yemeden durabilirim *-*

14. Gintama'ya başlamadan önce daha kült seriler izlemek gerekiyormuş, dönen esprileri anlamak için..Gerçekten bu böyle mi? eğer öyleyse hangi seriden başlamalıyım, fikri olan?

2. Sina

Sina

Gintama klasik seriler gibi değil, belki de bu yüzden sıkıcı geliyor. Yani her bölümde oradan oraya atlıyor konu bütünlüğü yok gibimsi. Ama izlemeye başladın mı anlayacaksın ne kadar iyi bir seri olduğunu. Bir bölümde seni neredeyse ağlatacak öteki bölümde de güldürmekten öldürecek başka seri yoktur yani :D Keyifli izlemeler :D

3. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Muhtemelen dediğin gibi bu unsurlar etkiliyordur daha çok ama zaten repliklerini gördüğümde eğlenceli bulmuştum zira bu bile merakımı cezbetmişti...ani duygu geçişleri hmmm teşekkürler :D

15. Güzelim diye çirkin şansından yararlanmıyor olmam hiç adil değil..! :P

16. iki saat aralıkla dört tane ağrı kesici içtim umarım kalırım sağlıcakla..."Kıroshitsuji" izleyen varmı bu arada? ツ

17. İşyerim 1.olana ödül olarak araba verecek, ramak kaldı gençler!! bana şans dileyin belki sizi de görürüm ^_^

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Tahsilat :D En çok tahsilatı yapan Borçluların kahramanı unvanını kazanacak :-D

3. Sakuragi

Sakuragi

oo zor iş :D bizim yapabileceğimiz birşeyde yok gibi, hadi bol kazanç sana :)

18. Kara bahtım, kör talihim...Çalışanı belirlemek için 150 kişinin çektiği kurada neden ben çıkmak zorundayım? :'(

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Evet, ayda bir kere cumartesi günü çalışacak ekibi kurayla ayarlıyorlar, kalabalık olduğumuz için çok nadirdir isabet etmesi bende şans yok #-#

3. NaruHodo

NaruHodo

bence yarın sayısal oyna :) takma aklına bu hafta böyle olacakmış artık yapacak bir şey yok nasıl olsa bundan sonrası kolay kolay gelmez tekrar

4. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Denizde balık olsam vapur bana çarpar :D Bu şansızlıkla birde sayısal oynayayım elimde avucumda ne varsa oda gitsin :D Neyse ama dediğin gibi olacak bir sonraki kuraya dahil edilmeyeceğim :)

19. KFC kova menüde 19 parça tavuk var üç kişi yerseniz 7. yi kim yedi ? muhabbetine girersiniz benden söylemesi :D

20. Malum önümüz kış bu kadar gezme yeter.. işte bu zamanlarda vaktimi en değerli yapan şey şu "animeler" ^^

1. aizen-

aizen-

şu an güncel animeler hafta sonu geliyo bide anime patlaması yaşıyorum.

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Bayadır ara vermiştim zor oldu vesselam :) izlemeden yorum yapmak ne derece doğru olur bilmem ama eski animeleri aratacak türden bir çoğu..listeyi güncelliyorum tabii :)

21. NaruHodo' ya burdan yapmış olduğu güzel çizimi için sonsuz teşekkürlerimi ve selamlarımı gönderiyorum^^Naruto'nun en sevdiğim psikopat hali-----> http://i.hizliresim.com/kAEX2m.jpg

22. Şansıma tükürsem, rüzgârdan bana geri gelir :'/

23. Siz siz olun..! günde en az 7 saat uyku çekmeyi ihmal etmeyin yoksa benim gibi kendinizi hastane sedirlerinde bulursunuz... gerçii bir bakıma iyi oldu evde yatış aldım x)

2. Ani.Maxiventus
    3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Geçmiş olsun, umarım çabucak iyileşirsiniz, bol bol dinlenin..:)

4. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Daha iyiyim şimdi çok teşekkür ederim :)

24. sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹıq ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐS

2. aizen-

aizen-

O zamanlarda msn popülerdi. Herkes şekilli birşeyler yazardı :D

3. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Sen 4. sınıfta görmüşsün tarihi daha eskiye dayanıyor nostalji yapim didimm :D 1837837 bu da leblebi olmadıı kjfdhkjdhfk :D

4. Rıse

Rıse

Msn..messenger vay o kadar yani yaşlandık ya..

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.