Jump to content

AlleriyaSC

Üyeler
  • İçerik sayısı

114
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

AlleriyaSC kullanıcısının son zaferi 9 Ocak 2015

AlleriyaSC en beğenilen içeriğe sahiptir

2 Takipçi

AlleriyaSC hakkında

• Doğum günü 06/26/1996

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2300 profil görütülenme

AlleriyaSC üyemizin başarıları

1. Kuzen çok güzel olmuşlar okulda yapmana rağmen :) Nasıl yapabilion o gürültüde felan ? :D Bu arada benim istediğim karakteri yapmışsın tşk.ler :P
  2. AlleriyaSC

En Beğendiğiniz 2015 Anime Opening'i...

Yine döktürüyosun ortalığı kuzen :D Ad 'da değişmiş :P Benden de Nanatsu no taizai opening 1 gelsin bakalım :D : https://www.youtube.com/watch?v=o7r-3CHFn3g
  3. AlleriyaSC

Hei (黒(ヘイ) - BK201

Anime'yi daha izlemedim ama bence tanıtım tam olmuş parmaklarına sağlık :D (Anime'yi birden izleyesim geldi :P ) :2: :22:
  4. AlleriyaSC

Yeni / Gangsta Amv (Güncellendi - 09.07.2015)

Gerçekten güzel olmuş ellerine sağlık :D Şarkıyı bende çok beğendim iyi seçmişsin :P
  5. Bişe deil :D Bencede değmiş uğraştığına hatta daha gerçekci ve süper olmuş bence :P Gelecek resimlerinden tavsiye istersen imzandaki karakterlerden bir tane seçebilirsin güzel duruyorlar bence :D Yada Kiseijuu 'dan Shinichi :P
  6. Vayy kuzen çook güzel olmuş ya bravo :D Düzeltme de düzeltme değil ki resmi baştan yapmışsın gibi olmuş :P (Tabii ki daha iyi olmuş ;) )
  7. Daha yeni gördüm kuzen k.bkma :P Çook güzel olmuş valla hatta tam olmuş mükemmel ellerine sağlık :D Benim tavsiyeme uyupta çizmen daha bir harika zaten perspektif lerle birlikte resim yani çizimin daha iyi bir hal almış gibi :) Devamını bekliyorum tekrar ;) :24: :3:
  8. Aslında Ko ile Futaba isimleri bana daha çok yakın geldi sanırım ben olsam kıza ve erkeğe onları koyardım :D Fakat Jotaro 'da güzel aslında :P (Aklıma gelmiyo şu anlık isim ama kesin bunlardan daha güzelleri vardır bence :P )
  9. Çok güzel olmuşlar kuzen :D Arada arkaplanlı resimlerde çizmeye çalış iyi gelir sana perspektif :P
  10. AlleriyaSC

Sen başarıyorsun artık bunları helal olsun kuzen :D Bende bir ara denemiştim ama videoyla müzik birbirine nerdeyse hiç uymuyordu :P
  11. Kuzen çok güzel olmuşlar ellerine sağlık :D Bana göstermemiştin ama neyse görmüş oldum çok güzeller :P Devamını bekliyorum :)
  12. AlleriyaSC

Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.

Anime izlemek , manga okumak , Volleybol oynamak , Resim çizmek , Şarkı söylemek gibi gibi :D Birde Otobüste müzik dinlemek :P
  13. AlleriyaSC

Çok güzel olmuş geliştiğini görebiliyorum :D Müzik seçimide zaten önemlidir iyi bulmuşsun üçünede helal :)
  14. AlleriyaSC

En Beğendiğiniz Oyun ...

Fazla online sevmem ama beğendiğim bir tane vardı oda ''Elsword'' du galiba :D
  15. AlleriyaSC

Doğru lafa ne denir :P Bende arada video hazırlıyorum ama sizinki gibi olsaydı herhalde kafayı yerdim :D Allah kolaylık versin :D Bu arada yeni gönderdiğin Amv 'de çok güzel olmuş sonunda bir Akatsuki amv'si gördük herhalde güzel bir tane :) Ellerine sağlık ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.