Jump to content

BlackRed

Üyeler
  • İçerik sayısı

71
  • Son ziyareti

BlackRed kullanıcısının paylaşımları

1. BlackRed

Bir Hayaliniz

Sadece bir hayalim yok ki Japonyaya gidip orada yaşamak, kılıç eğitimleri almak, Yapay zeka yapıp diğer ülkeleri hack lemek, bazen x-men jin ya da logan olmak gibi hayaller, dil öğrenmek gibi, sevdiğim sanatçı ve aktörlerle fotoğraf çektirmek aktörler genelde hepsi yabancı, başbakan olmak ülke yönetmek gibi, futbol kulüp başkanı gibi, çine gidip onlarında dilini öğrenmek ve orada biraz yaşamak gibi ama bunları hiçbiri bendeki bu şansla olmaz. Hayallerimden biri olan başka bir ülkede dil öğrenmek kardeşime nasip oldu. Ne zaman basit bir hayal kursam olmuyor. Maymun iştahlılık sendromuda var şunu yapayım diyorum 1-2 ay uğraşıyorum ama sonuç daha sonra vazgeçiyorum. Boş boş yaşıyorum diğer insanlardaki gibi dünya hevesi yok, yok şunu alayım yok bunu alayım,şunu yapayım gibi hevesler hiç yok, arkadaşlarla gezelim gibi şeylerde yok ,insanlarada güvenmediğimden arkadaşta yok kimseyle samimi de olamıyorum sadece merhaba merhaba oluyor. Psikiyatri de gittim ilaç verdi. Kullandık 1-2 gün anlamsız mutlu etti sonra bıraktım. Hiç bir hedef kendime belirleyemiyorum. Kafa dengi birisi de yok dertleri anlatacak bana fikir verecek 2 tane hocanın (ögretim görevlisi) yanına konuşmaya gittim. Fikir verebilirler diye ama onlarda boş çıktı. Yaş 26 bu yaşa kadar da sevgilim olmadı. İlk okulda iken diğer sınıftaki kız peşimden koşardı. Lisede kız adımı koluna yazmıştı. Dershane de kız teklif etti. Kolay kolay beğenen birisi değilim. Üniversitede ben koştum birinde kıza grup çevremiz vardı sürekli konuşuyorduk kızı bulabiliyordum. Kıza açılacağım zaman okula gidiyorum kız okula gelmemiş. Grup toplanıyoruz kız yok aklım oğlum hayırlı değilmiş diyor kalbim ise git bul diyor ve bir yerde buluşuyoruz ama arkadaş çevremizden dolayı kabul etmiyor. İkincisinde alt sınıflardan birisi vardı. Kızı ne zaman kantinde görsem yanlız başına kimse yok güzelde bir kız hoşuma gitmişti. Kızla konuştuğumun 1.gününde olur gibisinden cevaplar aldım. Aradan bir gün geçti okula gidemedim. 3.gün gittim parttime çalıştığım için acelem vardı kızla konuşmak istedim kızın yanındaki sınıf arkadaşları ile tartıştık o yüzden o işte olmadı. Bir sevgili yapsam diğer insanlar gibi dünyayı sevebilirmiyim diyorum ama zor beğendiğimden sevgilide yok. Evli olanları ,sevgili olanları görüyorum ve düşünüyorum. Bunlar nasıl oluyor veya nasıl yapıyor Güzel-Çirkin ,Çirkin Güzel,Güzel-Güzel,Çirkin-Çirkin oluyor. İlk önce bir insana ŞANS lazım. Bende de hiç olmadığına inanıyorum ve bu işte hiç umudum yok.Bazı nedenlerden dolayı üni geç başladım ve 2 yıllık bölümü 3,5 istemeyerekde olsa bitirdim. Şuan ne yapsam diyede boş boş düşünüyorum. 4 e tamamlayayım diyorum ama okulda 4-5 sene sürer gibime geliyor. Maddi durumda yok , bir yandan da tecil bu sene son askere mi gideyim diyorum. Maddi durumdan part tiime işe girip derse çalışayım diyorum işte yok. Baba ayrı bir dert , kardeşler ise ayrı bir dert. Bunları niye yazdım bilmiyorum. Sadece yazma isteği duydum. Şansınız yoksa zorlamayın diyecem ama siz benim gibi olmayın zorlayın elinizden geldiğince çabalayın ve benm gibi olmayın
  2. 1-Dragon Ball 2-Fairy Tail 3-One Punch Man 4-Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru
  3. BlackRed

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Mangasını okuduğum ve zevk aldığım Boku no HEro Academia (kolay kolay manga okumam 1.fairytail 2.bu)
  4. BlackRed

Bu Animeyi İzledin mi?

Noragami bir ara 1-2 bölüm seyrettim bıraktım :) Alttaki - Brave 10 ?
  5. BlackRed

Alttaki üyenin en sevdiği animeyi tahmin et

Hayır Alttaki -Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru ?
  6. Yanıma Alacağım 1-Balta 2-İşaret Fişeği 3-Avcı Bıçağı Adada yapacağım şeyler 1-Adada yaşayacağım taaki canım sıkılana kadar (dedim ama annem merak eder diye geri erken geri dönerim :) ) 2-Akşama doğru gemi geçerken fişeği ateşlerim kesin görürler eşek değiller ya yanından geçtikleri adanın ıssız olduğunu biliyorlardır olmadı diyelim ormanlık alanda havadan görünebilecek şekilde ağaçları keserek HELP ME yazarım :) 3-Yiyecek bulurum ateş yakamazsam çiğ çiğ yerim (İnsanın zor koşullarda ne yapacağı belli olmaz :) :)
  7. Dün The Matrix Serisi 1-2-3 (Daha önce Bitirmiştim) Bugün The Thirteenth Floor - 13. Kat, Dark City - Gizemli Şehir Bilim Kurgu sevenlerin izlemesi gereken başyapıtlardan bir kaçı
  8. BlackRed

Anime İstek ve Önerileri

Yurtta kaldığım sırada yarım yamalak Türkçe konuşan arap bir arkadaş "bunu izle bu güzel" diyordu ve harbiden güzeldi. Bir dizi veya anime 2 bölümde insanı sarmaz sabredeceksin 6-10 bölüm izleyeceksin baktın sarmıyor mu bırakırsın. Mesela ben D-grayman ilk zamanlar açtım 2-3 izledim bıraktım daha sonra aynı şekilde yine yaptım yine bıraktım sonra ise izleyecek birşey olmadığından bir sabrederek izledim baya bir sürükledi 80 ile 90 bölümler arasında sıkmaya başladı ama btirdim :)
  9. Sonunda içinde okul geçmeyen anime dedim son sahnede yine okul çıktı :( Öldürse seri başlamadan bitecek :) Film,dizi yapacak kurgular azaldı,şimdi millet eski filmleri veya animeleri yeniden yapıyorlar Kendi etrafında gelişen kötü olaylardan dolayı durumu değiştirebileceği zamana gidiyor 1-Kaza 2-Çocuk Kaçırma 3-Suçlu Damgası
  10. Hepside bir birinden güzel yapanların eline sağlık
  11. BlackRed

Anime İstek ve Önerileri

İçinde okul,mecha ve 2005 öncesi çizim olmayan, bu anime güzeldir dediğiniz var mı?
  12. BlackRed

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

Çizimler güzelse ve Konusu beni sararsa izlerim puanı ,popülerliği,müziği fark etmez
  13. BlackRed

2015 Animelerinin Beklenenden Kötü Olması

Hep okul ağılıklı çıkıyor ve konular hep birbirne benziyor bu ikisi bazen karıştırıyordum Rakudai Kishi No Cavalry--Gakusen Toshi Asterisk
  14. BlackRed

Türk Anime TV !!! (Anket)

1 ) Türk Anime'yi nasıl keşfettiniz? -Yukarıdaki Kai Arkadaşın dediği gibi dizimag da death note ya da Avatar ile başladım ama death note bana sıkıcı geldiği için 3-4 bölüm sonra bırakmıştım.Beklide bunlarla başlamamıştım bilemiyorumda :) 2 ) Sitenin en sevdiğiniz 3 özelliği hangisi? -Forum özelliği -Sade ve basit olması -İzlediklerini takip edebilmen 3 ) Siz yönetici olsaydınız, sitenin adnın ne koyardınız? -AnimeDunyasi.com daha farklıda olabirlirdi aklıma ilk gelen 4 ) Site de en sevdiğiniz üye kim? -Amygirl 5 ) Size göre bu sitedeki en popüler kişi kim? -Yönetici Halil (Nickname bile bilmiyorum sadece adını biliyorum) 6 ) Site yöneticisi hakkında neler düşünüyorsunuz? -Tanımam lazım tanımadığım kişiler hakkında bişey düşünmem :) 7 ) En sevdiğiniz forum konusunun adı ne? -AniFilm (Siz de Katılın) 36 film oldu... (Aklıma ilk bu geldi) 8 ) Bu konuyu beğendiniz mi ,beğenmediniz mi? -İdare Eder :) 9 ) Türk Anime'de kendi paylaştığınız konuların hangisini seviyosunuz? -Şimdiye kadar kaç tane anime izlediniz? (150 ileti dolmadan açtığım konu sitede gömülmüş veya silinmişti :) :))) 10 ) Sen olsaydın bu 10. soruya hangi soruyu yazdırırdın? -Anime izlemeyi bırakabilir misin ?
  15. BlackRed

AniFilm (Siz de Katılın) 37 film oldu...

Bu satırı okuyunca shun oguri (tanımıyorum :) )seslendirme yapmıyor dedin sandım ve acaba yanlış mı yazdım diye tekrar baktım :)
  16. BlackRed

Bu indirdiğim 5 filmin 3 güzeldi diğerlerini sevmedim biri 27 dk ve bana göre güzel değildi diğeri de efsane kılıç ustasının hayatını konu alıyor ama pepe gibi :) bir çizim konuyu anlatıyor.Son olarak da AniFilm Listesindeki 1. sıradaki Ookami Kodomo Ame to Yuki (Kurt Çocuklar Ame ve Yuki) izleyin SPOİLER İÇİNE ALAMADIM BİR TÜRLÜ Trigun: Badlands Rumble (TV serisi varmış ben görmedim izledikten sonra fark ettim.Paylaştığım için pişman değilim :) )Turkanime İzleme Linki Yapım Yılı: 2010Yönetmen: Satoshi NishimuraHikaye Yazarı: Yasuhiro Nightow, Satoshi NishimuraTür: Aksiyon, KomediKonu:Vash ya da halk arasındaki lakabı ile Vash the Stampede, kafasına 60.000.000.000$$ ödül konmuş bir kanun kaçağıdır. Adım attığı her yer, peşindeki ödül avcıları tarafından harabeye çevirilmektedir. İşin garip olan tarafı Vash'ın neden olduğu bu olayların hiçbirisinde tek bir insanın bile ölmemesidir. Ancak, Vash nedeniyle oluşan maddi zararlar inanılmaz boyutlara ulaşmıştır ve sigorta şirketlerinin olaya müdahale kararı gecikmemiştir. Bu vesileyle, Meryl ve Milli, Vash'ı daha fazla zarara yol açmaması için tutuklamak üzere görevlendirilmiştir. Meryl ve Milli, Vash'ı bulduklarında ise tahmin ettiklerinden çok farklı bir insanla karşılaşırlar. Karşılarındaki, şiddet ile alakası olmayan, pasifist bir adamdır.Başlıca Seiyuular:Masaya Onosaka, Show Hayami,Satsuki Yukino,Hiromi TsuruFilm müziği:Tsuneo Imahori MAL : 8.1İMDB: 7.4İzleyici Notu: Film güzel ama 1998 yapımı TV serisi varmış haberim yoktu benim gibi eski yapımı sevmeyenler bunu izlesin :) Highlander : The Search for VengeanceTurkanime İzleme Linki Yapım Yılı:2007Yönetmen: Yoshiaki KawajiriHikaye Yazarı: David AbramowitzTür:Aksiyon,Korku,Bilim-KurguKonu: İskoç Colin MacLeod asırlardır, sevgilisini Kelt toparklarında öldüren ve kendisi gibi bir ölümsüz olan Marcus Octavius'un izini sürmektedir. 10 asır boyunca intikam arzusu ile yaşayan Colin MacLeod, geleceğin sularla kaplı dünyasında insanların hayatta kalabilmek için sığındıkları New York şehrinde düşmanının izini bulur.Başlıca Seiyuular: Shun Oguri, Romi Park, Kouchi YamaderaFilm müziği:Jussi Tegelman, Nathan WangMAL : 6.9İMDB: 6.9İzleyici Notu: İskoçyalı filminin animeye uyarlanmış şekli Hoshi O Kodomo ouTurkanime İzleme Linki Yapım Yılı:2011Yönetmen: Mahoto ShinkaiHikaye Yazarı: Mahoto ShinkaiTür: Macera,Fantastik,DramKonu:Asuna, küçükken yitirdiği babasından hatıra kalan radyodan, bir gün gizemli bir müzik duyar. Bunun sonrasında garip bir yaratıkla karşılaşır ve onu boynunda bir kristal taşıyan çocuk kurtarır. Adı Shun olan bu çocuk, Asuna'ya sıcak davrandığından dolayı Asuna'da ona ilgi duyar. Ancak bu ani tanışmanın ardından acı bir ayrılık yaşanır ve Asuna tekrar Shun2u görmek için efsanevi bir dünyaya yolculuk yapar...Başlıca Seiyuular: Hisako Kanemoto, Miyu Irino, Kazahiko InoueFilm müziği: TenmonMAL : 7.9İMDB: 7.3İzleyici Notu: Konusu bana Kayıp Şehir Atlantisi hatırlattı.Giriş ,gelişme bölümleri farklı ama sonuç olarak yer altında olan efsanevi şehirler
  17. BlackRed

Bu konuyu görünce izleyip de adını hatırlamadığım ama konusunu hatırladığım güzel animeyi paylaşmak için Anime-Movie baktıktan sonra sizlerle paylaşmak istedim ve araştırırken izleyebileceğim güzel gibi görünen :) 5 tane de film buldum. Miyamoto Musashi: Souken ni Haseru Yume Hoshizora Kiseki Hoshi wo Ou Kodomo Highlander : The Search for Vengeance Trigun : Badlands Rumble indirme işlemi %99 Giovanni no Shima Turkanime İzleme Linki Yapım Yılı: 2014Yönetmen: Mizuho NishikuboHikaye Yazarı: Yoshiki Sakurai Tür: Dram, TarihKonu: iki arkadaş Junpei ve Kanta’nın 2. Dünya Savaşı’nın ardından Shikotan adasındaki hayatını konu ediniyor. Dünyanın bir ucundaki bu adada Junpei ve Kanta, dil farklılıkları ve tarihin dalgalarının arasında ilginç bir dostluk kuracaklardır.Başlıca Seiyuular: Mizuho Nishikubo, Aleksandr Golovchanskiy, Natalie Hoover, Masachika IchimuraFilm müziği: Masashi Sada MAL : 7.9İMDB: 7.4İzleyici Notu: Aklımda kalan en iyi filmlerden
  18. BlackRed

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Tavsiye niteliğindeki bu cümleden sonra izleyeyim dedim sitede 6 bölüm var ama 24 bölüm varmış gibi duruyor ?
  19. BlackRed

Yeni D.Gray Man Animesi Geliyor!

3 gün önce izleyip bitirmiştim güzel bir seriydi ama kont adamları parmağında oynatıyor buda biraz sıkıcı oluyor. İnş devamında daha güçlü yaparlar walkerı çocuk hep dayak yiyor
  20. BlackRed

Siz Bir Anime Yapmak İsteseniz Konusu Ne Olurdu

Romantizm-okul yaparsam mutlaka üniversite yaparım Bilimkurgu-Polisiye yaparım polisiye film ve diziler her zaman tutulur Fantastik için ise rüya görmem lazım
  21. BlackRed

Bu Animeyi İzledin mi?

Kenichi izlemedim Alttaki wolwerine izlememiştir
  22. BlackRed

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Bu günlük supergirl yarına da artık ne çıkarsa
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.