Jump to content

Giselle Night

Üyeler
  • İçerik sayısı

106
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Giselle Night reacted to noazewiz in Yuki Fansub   
    Hayırlı olsun, bende kendime yeni bir Fansub arıyordum belki başvura bilirim :).
  2. Beğen
    Giselle Night got a reaction from Mileydi in Yuki Fansub   
    Öncelikle herkese merhaba
    Sonu gelmez fansub gruplarına bir yenisini daha ekleyerek bu grubu bir süre önce kurdum.
    Grup dediğime bakamayın,tek kişiden oluşan dev kadro gibi düşünün. :)
    Güncellerden ziyade tozunu üzerinden silkeleyerek eski ya da çevrilmemiş animelerin çevirisini
    yapmaktan daha çok hoşlandığımı keşfettiğim için genelde böyle animeleri çevireceğim.
    Hemen serilere geçeyim;
    Devam Eden Seriler:
    -Bakegyamon(11/51)
    -Gifuu Doudou(17/25-Askıda)

Tamamlanan Seriler:
    -Hidan no Aria AA(12/12)
    -Maria-sama ga Miteru(13/13+7 Özel)
    -Oshiete Galko-chan(12/12)
    -High School DxD Specials(Birkaç Özel Bölüm)
    -Maria-sama ga Miteru Haru(13/13)
    -Arc The Lad (26/26)

Gelecek Seriler:
    -Maria sama ga Miteru 3. Sezon
    -Yakitate!!Japan
    -
    http://yukifansub.blogspot.com.tr
                                                                                                                                                           Herkese iyi seyirler, iyi eğlenceler dilerim. :)
  3. Beğen
    Giselle Night got a reaction from NatsuJun in Yuki Fansub   
    Sonu gelmez fansub gruplarına bir yenisini daha ekleyerek bu grubu bir süre önce kurdum.
    Güncellerden ziyade tozunu üzerinden silkeleyerek eski ya da çevrilmemiş animelerin çevirisini
    yapmaktan daha çok hoşlandığımı keşfettiğim için genelde böyle animeleri çevireceğim.
    Hemen serilere geçeyim;
    Devam Eden Seriler:
    -Bakegyamon(11/51)

Tamamlanan Seriler:
    -Hidan no Aria AA(12/12)
    -Arc The Lad (26/26)

Gelecek Seriler:
    -Yakitate!!Japan
    -
  4. Beğen
    Giselle Night got a reaction from Barış D. Baryshx in Yuki Fansub   
    Hemen serilere geçeyim;
    Devam Eden Seriler:
    -Bakegyamon(11/51)

Tamamlanan Seriler:
    -Hidan no Aria AA(12/12)
    -Arc The Lad (26/26)

Gelecek Seriler:
    -Yakitate!!Japan
    -
  5. Beğen
    Giselle Night got a reaction from Ani.Maxiventus in Nickinizin anlamı?   
    Giselle,hostage yani rehin anlamına gelen bir sözcük night zaten gece demek. Gecenin esiri gibi bir isim oluşturdum kendimce.geceleri uyuyamadigimi da göz önüne alırsak tam bana göre bir nick
  6. Beğen
    Giselle Night got a reaction from Ani.Maxiventus in Film ve Dizi Replikleri   
    ''I wanna die at my happiest moment'' shut up flower boy band isimli Kore dizisinden bir replik.
  7. Beğen
    Giselle Night reacted to Mechiro in Eğer Gumball Anime Olsaydı ...   
    Hahah :D Oda değişik bir düşünceymiş ama sevdim :D
  8. Beğen
    Giselle Night reacted to DropsXx in Eğer Gumball Anime Olsaydı ...   
    Anime herşeyi güzelleştiriyo desene şu na :D
  9. Beğen
    Giselle Night got a reaction from Mechiro in Eğer Gumball Anime Olsaydı ...   
    Gumball'ın bile havalı bir anime karakteri olabileceği hiç aklıma gelmezdi :D
    Çizgi film halinden daha iyi olmuş kesinlikle
  10. Beğen
    Giselle Night got a reaction from Ani.Maxiventus in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Brothers Conflict'i bitirdim
    Bayılıyorum böyle animelere :wub: :wub:
    Gerçek hayatta 2 yakışıklıyı bir arada görmek bile imkansızken animede kasa kasa yan yana duruyorlar ne güzel :D :D :wub:
    ama esas kızı beğenmedim ya en azından daha sevimli olabilirdi.
  11. Beğen
    Giselle Night reacted to OneAutmnLeaf in Bir Bayanda Olması Gereken Saç Modeli   
    Bkz. Akame :)《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》
  12. Beğen
    Giselle Night got a reaction from OneAutmnLeaf in Bir Bayanda Olması Gereken Saç Modeli   
    Aynen.. :)
    Kırmızı saç için de Bkz Rias from High School DXD :wub:
  13. Beğen
    Giselle Night reacted to kawaii kereste in Anime klişeleri   
    karakterler kendi kendine hiç bir şeye takılmadan yere düşer. bunun gibi: http://gfycat.com/LankyHardtofindAnkole

düşen karakter erkekse %99.9 yanlışlıkla bi kızın göğüslerini avuçlar veya başka bi cinsel tacizde bulunur. sonra elini çekmeden önce uzun uzun düşünür.
  14. Beğen
    Giselle Night reacted to Hatsune Miku in Anime klişeleri   
    Ana karakterin veya önemli yan karakterin bi kardeşinin kötü tarafa katılması .-.
  15. Beğen
    Giselle Night reacted to Mileydi in Anime klişeleri   
    Forma olayı var birde  :blink: Neden o forma hiç çıkmaz üzerinizden? Bir karış boyunu saymıyorum bile yaz kış etek boyu kalçadan bir karış  :blink: Bir yerleriniz donmuyor mu sizin? Bu eteklerin bilmediğimiz içten ısıtmalı bir türü mü var? Karlı havada dışarı çıkarlar burunları soğuktan kızarmış, elleri donmuş ama bacaklar fora  :blink: Kışlık formaya geçerler etekler yine bir karış  :huh: Böyle bir karış etek giyerler sonra ay oram açıldı yok buram açıldı diye utanmaları da cabası <_< yanlışlıkla biri es kaza etek uçlarına dokunsa adamı sapık yerine koyup linç ederler birde -_- Aklımda deli sorular 
  16. Beğen
    Giselle Night got a reaction from Ani.Maxiventus in Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?   
    akame ga kill
    death note
    tokyo ghoul
    ..........................
    Bir sürü var hangi birini saysam bilemedim ama bu üçü en başta olmalı sanırım :D
  17. Beğen
  18. Beğen
    Giselle Night reacted to Ani.Maxiventus in Anime OST & Opening & Ending Öneri ve Paylaşım Platformu   
    Tokyo Ravens - Hareketlendirilmiş enstrüman eşliğinde tiz bir ses, artık ezbere biliyorum ^_^

Fairy Tail - Animesini pek sevmesem de opening ve ending'leri hep kaliteli bulmuşumdur.

Amnesia - Ne zaman dinlesem ilginç bir ruh haline giriyorum  :)

Sailor Moon - Nostaljik bir anısı var hala telefonumda kayıtlıdır ^_^

19. Beğen
    Giselle Night got a reaction from Ani.Maxiventus in Merhaba   
    hoşgeldin semih :)
    ben de dizi izlemeyi çok severim mentalist,american horror stories,pll,mom bu aralar takip ettiğim dizilerden birkaçı. :blush: :blush:
    burda keyifli vakit geçireceğini umarım iyi forumlar :D :D :D
  20. Beğen
    Giselle Night reacted to Ani.Maxiventus in Herkese Merhaba ^_^   
    Merhaba demeden önce şöyle bir dolaştım. Açıkçası böyle bir manzarayla karşılaşacağımı ummuyordum. Anime de yaş skalası oldukça genişmiş çok sevindim ^_^ 

Kızlar arasında klişe olacak ama bende ilk anime izlemeye anime olduğundan habersiz Ay savaşçısı ile başlamıştım. M.Ö. :)  sabahları erken saatte yayınlandığı için uyanamadığım da ağladığım yegane animedir kendisi :D 

Son bir yıldır aktif olarak anime izliyorum. Bundan önce tam bir kitap kurduydum. Bazılarınıza bu süre kısa gelebilir ama içini dolduracak çok şey olduğu zaman, günün yüzlerce cebi vardır misali keyifli bir zaman geçirdim.

100'den fazla seriyi bitirdim. Arayış içindeyken Türk anime sitesinin panelinden foruma üye olmamı önerdiler. Anime dünyasına hitap eden çok faydalı bir forum olmuş, emeği geçenlere teşekkür ederim...

Türü farketmez ama tercihim; Shoonen, Gizem, Fantastik, Dram, Romantik seriler ( ne kaldı geriye diyeceksiniz :rolleyes: ) kısacası size hitap eden herhangi biri olabilir, önerilerinizi bekliyorum...

-Yoroshiku onegai simas ;) 

21. Beğen
    Giselle Night got a reaction from Ani.Maxiventus in İlk önce tanışma ...   
    hoşgeldin keyifli forumlar muhammet :17:
  22. Beğen
    Giselle Night got a reaction from kurumi chizuru in tanısalıım   
    hoşgeldin gizem :32:
    ben ben de yeniyim güzel arkadaşlıklar kazanacağına inanıyorum :24:
     keyifli forumlar :17: :17: :17:
  23. Beğen
    Giselle Night reacted to Lola. in Merhabalar !   
    :8:

Merhaba arkadaşlar,

TürkAnime'ye aslında epey zamandır üyeydim ama forumuna yeni üye oldum ve olur olmaz da burada kendimi tanıtmak adına konu açmak istedim.  :D

Öncelikle, ben Melike, 16 yaşındayım. Lise son sınıf oldum, dil öğrencisiyim.  :)

Hepiniz gibi, burada bulunmamın sebebi Animeleri seviyor olmam.

Aslına bakarsanız aktif bir izleyici değilim, ama Animeleri küçükken çok izlediğimden ve nostalji manyağı olduğumdan öyle büyük bir sevgi var içimde.

Naruto, One Piece gibi popülerleri izlemişliğim yoktur, yalan söylemiyim, ben daha çok Tsubasa, Digimon, Pokemon, Do-Re-Mi vs. bunları bilirdim. Ah ne severdim, sabahın köründe onları izlemek için erkenden uyanıp TV'ye yapışırdım ^-^

Çokçana bilinip sevilenlerden Death Note'u izledim, lakin ben Kira'cıydım, taşlamazsınız umarım ajsajsajs

Im, Akrep burcuyum. Burçlara biraccık takıntılıyım :'c

Genel olarak Hard Rock dinlerim, ama yeri gelince Ahmet Kaya, Lana Del Rey falan da dinlemiyorum değil.

Dizi/film izlemeyi severim, indiririm ama izlemeye üşenirim.

Üşendiğim için izlediğim dizi sayısı falan da azdır zaten, ama çoğaltmayı planlıyorum.  :)

Game Of Thrones ve The Walking Dead'in yeni sezonlarını bekliyorum.

Hım, şimdilik bu kadar diyeyim ^-^

Hadi bakalım gazamız mübarek olsun.  B)

24. Beğen
    Giselle Night got a reaction from Lola. in Hadi Tanışalım :3   
    hoşbulduk Lola.
    imzandan da anladığım kadarıyla aynı şeyleri seviyoruz :wub: :wub:
    umarım herkesle arkadaş olabilirim :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :23: :23:
  25. Beğen
    Giselle Night got a reaction from Ani.Maxiventus in Hadi Tanışalım :3   
    hoşbulduk Lola.
    imzandan da anladığım kadarıyla aynı şeyleri seviyoruz :wub: :wub:
    umarım herkesle arkadaş olabilirim :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :23: :23:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.