Jump to content

Meroe

Üyeler
  • İçerik sayısı

469
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Meroe kullanıcısının paylaşımları

1. Meroe

Fansub Nedir?

Anime olsun manga olsun çevirmenlerin işi gerçekten zor, sayenizde rahatça izliyoruz veya okuyoruz istediğimizi hepinize çoook teşekkür ederiz ^-^
  2. Meroe

Sailor Moon Eternal

Chibiusa’yı sevmeyenler için 4. sezon cehennem :( Ama mangada en önemli sezonlar 4. ve 5. sezonlar maalesef katlanıcaz ( Seiya <3 )
  3. Meroe

Sailor Moon Eternal

Valla iyi ki mangaya göre uyarlıyorlar SuperS’i hiç sevmezdim. Bütün hikaye resmen Chibiusa’nın etrafında dönmüştü, ayıp olmasın diye Usagi son savaşa dahil edilmiş gibiydi ... Ana karakterlerin çocuklarını hiçbir şekilde sevemiyorum Boruto da öyle Chibiusa da öyle ekranı mclerden çalıyorlarmış gibi geliyor
  4. Meroe

Sailor Moon Eternal

Film çıktı ama henüz sadece Japonya’da var :( YouTube’da kamerayla kaçak çekenler vardı izlemiştim sonra onlar da telif yemiş :d Filmi repliklerine kadar öğrenmek istiyorsan manga oku, karakterleri hatırlamak istiyorsan bence Sailor Moon Crystal izle ama ilk yapımı izlemek istersen de fark etmez. Crystal’de genellikle Chibiusa veya Usagi değil diğer tüm savaşçıların da üstlerine düştükleri için daha güzel geliyor bana
  5. Merhabalar! 8 Ocak 2021 ve 11 Şubat 2021 tarihlerinde 2 film halinde gösterilecek Sailor Moon Crystal’in 4. sezonu olan Sailor Moon Eternal hakkındaki düşüncelerinizi buraya yazabilirsiniz. Açıkçası Chibiusa karakterini hiç sevmesem de filmi sabırsızlıkla bekliyorum. Umarın altyazılısına da tez zamanda ulaşabiliriz. Manganın 4. sezonu, 1900’lerde yapılmış olan 4. sezondan oldukça farklı, benim gibi Chibiusa’yı sevmeyenlerin bile merakla izleyeceğini düşünüyorum. Kaçırmayın derim!
  6. Benim Doraemon, Captain Tsubasa ve Bakugan idi. Birçok kişinin de aynıdır muhtemelen :d
  7. Meroe

( 13 / 13 ) D.Gray-man Hallow

Bir an önce çıksın ya *-* Kontun mahvolduğunu görmek istiyorum *-*
  8. Ooof off bitti ... Aman 4. sezon gelcek nasılsa Pegasus <3
  9. Meroe

Ao no Exorcist 2. Sezon Geliyor

Yaşasın be hep istemiştim öle final olmaz diye *-*
  10. Bu anime çarşambadan çarşambadan çevriliyor sanırım ama bugün çıkmadı 0_0 en heyecanlı yerinde bitti zaten ölüyorum meraktan :D
  11. Son günlerde hiç görülmüyosun knk nasılsın iyi misin *-* Hatırladın mı Meroe-chan ben ^-^

12. Meroe

D-Gray Man Hallow Ne Zaman Başlayacak?

Çizimler çok değişmiş Lenalee falan güzelleşmiş erkekler daha yakışıklı olmuş ... Bir an önce çıksın dayanamayacağım zaten izleyecek anime arıyordum *-* Bu videodan ilk kez burada haberim oldu :D Video oldukça kaliteli Sailor Moon (1990 versiyon) ve Sailor Moon Crystal (2016- Şuan devam eden 3. seri) arasındaki kadar fark var neredeyse kalite ve çizimde *-* Anime yazarının adı her neyse yeni sezonu çıkaracağından kalbimin anime köşesinin en iyi yeri başka kişilerle paylaşmakta ...
  13. Aynen ben de onu aradım başta :D Usui'nin kopyası gibi Kyouya Sata da var onu da koymamışlar T-T
  14. Meroe

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Dış mimar olmak istiyorum. Mimar olup kendi paramı kazanmaya başladığımda gastronomi bölümü de ek olarak okumak istiyorum ^^ Uzman mimar olup bu millete Japonları sevdirecem kendi ailemden biliyorum hiç beğenmiyorlar bu Japonları, animeleri ...
  15. Erkek listesine meşhur Usui Takumi de konmalıydı. Asuna tutluyor gerçekten zaten, fakat diğerleri ... Adını ilk defa duyduklarım var 0_0
  16. Meroe

( 14 / 12+ ) Tokyo Ghoul √A

Tüh ya bitti |( 3. sezon çıkar mı okulumdaki animeciler 3. sezon için heyecan patlaması yaşıyo
  17. Meroe

( 12 / 12 ) Akagami no Shirayuki-hime 2

Bitmeseydi keşke T^T ama hiç mi aşk meşk yaşamaz bunlar kwms mangasına bak buna bak Zen prens, Shirayuki de önemli bi ailenin kızı fln çıksın köylünün teki Power Explosion yaşıyodu
  18. Meroe

Fairy Tail

Biraz çocuksu bir anime açıkçası. "Biz Fairy Tail'iz" diyerek her savaşı kazanıyorlar insan bi kere de kaybeder -,-
  19. Kim kaçırdı seni İklim ...

20. Ben Makoto Itou'ya acıyordum. O pislik kişiliğiyle yaşaması ona göre güzelken kötüydü aslında. Bu yüzden de Sekai'ye onu öldürdüğü için müteşekkirim. Onu bu hayattan gönderdiği için, daha da pislik olmadan diğer tarafa gönderdiği için ...
  21. Sömestırda millet yayılırken ders çalışmak ...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Zentan

Zentan

siz hala milletin yayıldığını mı zannediyorsunuz :D

3. xemerius

xemerius

Maalesef gozlerinden kirmizi isiklar sacan bir ablaya ve bos test kitaplarina sahip oldugun icin... -,-

4. Meroe

Meroe

Ben de aynisina sahibim '_'

22. Meroe

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Death Note :3
  23. Meroe

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Ouran High School Host Club *-*
  24. Meroe

Bu Yıl Sabırsızlıkla Beklenen Animeler

Her sene beklediğim tek anime Akatsuki no Yona 2. sezon. Çıkana kadar da hiç değişmeyecek ... *T-T*
  25. Anime karakterlerini etkin, Yandere Power'ı hakim kılmak esastır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.