Jump to content

Title

Üyeler
  • İçerik sayısı

69
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Title kullanıcısının paylaşımları

1. Poputepipikku'nun birinci bölümünün yayınlanması üzerine bir ay geçtiğini ve devamının çevrilmediğini görünce oturup 2. bölümü çevirip bir köşeye atmıştım. Bir, iki hafta daha devamı gelmezse belki buraya koyarım diye düşünüyordum. Sağolsun bir fansub alıp devamını çevirmeye başlamış. Teşekkürler ^^

Spoiler

(Çevirimi merak eden olursa "Hakkında" sayfama bakabilir.)

2. Doğum gününde LYS-4'e girmek...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Witch

Witch

Ve doğum günün kutlu olsun! :o :pretty-onion-head-emoticon:

3. Title

Title

Sağolun. LYS-4 iyi, güzeli keyifliydi de LYS-1 için öyle diyemiyorum.

3. YGS'ye giren arkadaşlara başarılar diliyorum. Önünüzde ki en kolay sınav bu olacağından çok kasmayın. LYS'ye gelince stamina biter skill neyim atamayıp öylece kalırsınız sonra benden söylemesi ;)

4. Title

Alttaki üyenin en sevdiği animeyi tahmin et

Animenin adını bile ilk kez duyuyorum ama... Alttaki için "Denpa Onna to Seishun Otoko" diyorum.
  5. Vay be kaç ay girmedim forum ara yüzü değişmiş. Neyse hayırlı olsun diyelim :P

6. LYS-YGS ayağına yığdıkları ödevlerden anime izleyemiyorum bu seferde -_____-

7. LYS-YGS Düşünmekten anime izleyemiyorum bu seferde -.-"

1. Kafuariku ^-^

Kafuariku ^-^

Kolay gelsin muz, kata ya da :D

2. Title
  8. 1 haftadır anime izleyemiyorum -_-

2. Title

Title

Aslında moralim bozukken anime izlerim ben. Denemeni öneririm yani özellikle komedi v.s. moralini düzeltmek için bire bir ;)

9. Sahilde solo takılmak *-*

10. Zorla tatile çıkartıldım. Tel. de 3GB falan internet paketi var. Taktik verin Y-Y

1. houston

houston

Ben telde günde 5gb harcıyorum dhjzh benim telefonda internetim sınırsız, ücretsiz

python saolsun

2. Buldozer

Buldozer

Artık wi-fi kere kaldın :D

3. Title

Title

Anime indiremedim ya ona yanıyorum şuan :/

11. Title

Bul Getir!

ben karizmatik ama hep kötü düşünen bir karakter lazım Hmm, asosyal bir karakter alabilirim +-+
  12. Title

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Metro 2033 o-o Oyununuda aldım, acaba nasıl olacak diye. Kendimi Bourbon'la yukarı çıkıp fantezi yaşarken buldum -_- Bourbon kitabın başlarında tünelden geçerken ölüyor. Artyom ona söz verdim tünelin sonuna kadar geçirmem lazım diye Bourbon'un cesedini taşımaya çalışıyor. Bu arada arkalarından bir şeyin geldiğine fark ediyor falan. Kısaca biraz sonra Artyom'un yardım çağrını duyan Khan, Artyomu kurtarıyor...
  13. Hani olur ya ilk kez osu!'da ilk sırada gidiyorsundur, derken oyun 1 saniyeliğine kasar ve nota kaçırırsın >:L

2. Title

Title

Normalde ben :L Mania yapamıyorum pek.

3. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Normaldede ben yapamıyorum :(

4. Title

Title

Kolay aslında ^-^ da bir ara çok donuyor diye oynamayı bırakmıştım. Tekrar girdim baktım kasmıyor. Oynayayım dedim :S Oynamayı unutmuşum.

14. 23 gün geçte yazmış olsam. Dergiyi satın alamıyor muyuz :P Fiziksel olarak o-o
  15. 17 Nisan'dan beri profile bakmamışım. İyice tozlanmış T_T

16. Title

Yuvaya Yeni Bir Yumurta Daha

İyice ısıtında yumurtadan çıksın yazık şimdi ardiye gibi yerde kalmak zor o-o Bu arada hoş geldin ^-^
  17. Title

Merhaba site sakinleri

Merhaba. Hoşgeldin, Site sakini ^-^
  18. Title

En sevdiğiniz anime müzikleri

1. Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui! Opening/Ending: http://game-island.fr/opening-ending/generiques%20vo/Watashi%20ga%20motenai%20OP%20-%20Suzuki%20Konomi,%20Kiba%20of%20Akiba%20-%20Watashi%20ga%20Motenai%20no%20wa%20Dou%20Kangaetemo%20Omaera%20ga%20Warui.mp3 http://game-island.fr/opening-ending/generiques%20vo/Watashi%20ga%20Motenai%20ED1%20-%20Kitta%20Izumi%20-%20Dou%20Kangaete%20mo%20Watashi%20wa%20Warukunai.mp3 2. Black Bullet Opening: http://game-island.fr/opening-ending/generiques%20vo/Black%20Bullet%20ED%20-%20yanaginagi%20-%20Tokohana.mp3 3. Shinryaku! Ika Musume Opening 4. Rokujouma no Shinryakusha Opening: http://game-island.fr/opening-ending/generiques%20vo/Rokujouma%20no%20Shinryakusha%20OP%20-%20Heart%20Invader%20-%20Koukan%20win-win%20Mujouken.mp3 Daha yazmaya üşendim -.-
  19. Title

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

Tomoko Kuroki:
  20. Title

Seitokai Yakuindomo Tartışma

İzlerken baya gülmüştüm. Özellikle "Surume to Takatoshi" bölümleri baya komediydi! :D
  21. Title

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bir kaç yüz kere Ore, Twintails ni narimasu nun 7 bölümünü -.- (çevirisini yapmaya çalışırken konuşmalarla uyuşuyor mu çeviri düzgümü derken... T_T)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.