Jump to content

Ryouko

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Ryouko kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

2. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

1. Ryouko

Ryouko

Mizuki xD :D Gülmekten öldüm şu an ya :D Drops mevzuyu çok karıştırdı galiba xD

2. (See 94 other replies to this status update)

3. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

1. Ryouko

Ryouko

Tmm öyle olcak gibime geliyo zaten hadi bakalım nolcak :D

Herkese tkrrdan tşk.ler :))

4. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

1. Ryouko

Ryouko

Hadi bakalım Migi ile ilerliyoruz gibime geliyor devamı sonuçlar açıklandıktan sonra :)

5. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

1. Ryouko

Ryouko

Drops kızlarla atışamazsın senn Dropsss :D

6. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

1. Ryouko

Ryouko

Merak etme Alleriya hepsini teker teker kafa yorcam şimdi ama en yatkın olduğum ikisi var zaten onuda burda söylemiyim sürpriz olsun :D

7. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

8. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

9. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

1. Ryouko

Ryouko

Mizuki bu tşk.ür ü neye borçluyuz acaba ?? :D

10. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

1. Ryouko

Ryouko

Zeus, hiç düşünülmeden tepki gelmesi normal burası Türkiye :D Ama zeus Allah dio neden tepki geldiğini anlamadım ? -_-

11. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

1. Ryouko

Ryouko

Arkadaşlar çok tşk.ler birden yorumlarınızı eksik etmediniz yardım ettiniz hepinize sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum :)

12. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

1. Ryouko

Ryouko

Zeus sende tepki mepki diyince biraz itildim bnde bi an ama gerçekten de güzel bir nick 'in var :)

Migi sağ demek dimi bnde sağ elimi kullanıyorum resim çizmede o da baya iyi geldi mantıklı felan :D Drops snde yön değiştirme artık :D

13. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

1. Ryouko

Ryouko

Migi :D Closers , lucifer ve Allah diyen zeus :D çok güzel isimler verdiniz tşk.ler herkese :)

Birde gelde aralarından birini seç :D

14. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

1. Ryouko

Ryouko

Lucifer ile Closers'ı yazdım o zaman kağıda bir de Allah diyen zeus :) Üçünden biri kalcak geriye ama hangisi sizce ?? :)

15. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

1. Ryouko

Ryouko

Allah diyen zeus :D ilginç miş :D

bir düşünelim ...

16. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

1. Ryouko

Ryouko

Abicim nerden buldun bu ismi ya güzel ama bir okadarda ağız yorucu :D Başka fransızca yok mu acaba hoşuma gitti aslında :)

17. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

1. Ryouko

Ryouko

Artistique , hmmm... iyi aslında var ya güzele benzio ama ordaki adamlar adımı anarken bu ismi okuyabileceklermi acaba :D :D

18. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

1. Ryouko

Ryouko

Drops saol kardeşim tşk.ler :D Ama Xx'leri koymam herhalde :D :D

19. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

20. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

1. Ryouko

Ryouko

Hahahah :D saolun arkadaşlar ama ben bi face'den danışıyım herkese yinede tşk.ler :) (Alcatraz ile Salamander güzel aslında :) )

21. Bana takma ad söylermisiniz , okuldaki yarışma için lazım :) Dil farketmez :D

1. Ryouko

Ryouko

Bu ad da biraz olmuyo gibi daha böyle ilgi çekici felan olması lazım :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.