Jump to content

Obito is Mad

Üyeler
  • İçerik sayısı

181
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Obito is Mad kullanıcısının paylaşımları

1. Pek fırsatım olmadı ya bu ara açıkcası pek çizim havamda değilim bu günlerde :D aramızda kalsın bide ödüller pek tatmin edici değildi :PP :P
  2. Konuyu takip edemedim ancak kazananları kim belirledi ? oylama mı yapıldı ?.. Bu arada bence 3.olan çalışma birinciliği haketmiş neyse hayırlı olsun :D
  3. replay manyağı ettim

4. Obito is Mad

MangaChef

Çeviriler ingilizceden yapılıyosa mesajım bulunsun dahil olmak isterim.. :D
  5. Obito is Mad

Karakterler için Slogan uyduralım

Biraz photoshop kattım olaya ama :D:D "Pain Biber Sosu" 1000 yıllık Lezzet... (%100 Doğal)
  6. Bence en etkilisi itachi'dir ya :D başta herkes itachi ye tüm klanını katletti diye küfür etmiştir ama işlerin öyle olmadığını anlayınca.... itachi reyiiiiz özlüyoruzz üşüyoruz reyiizz
  7. Obito is Mad

- Hiç bizimkini yediniz mi ? - ichiraku ramens 1910'dan beri..
  8. Ben sadece hd kalitede izleyebilsem yeter..ttnet...... Zaten kendi mangamı yapıcam ona kimse engel olamaz :D:D
  9. Obito is Mad

Güzel bir konu olabilir.. :D Bende obito için yazıyım .. "Rin'e kalkan eller kırılsın." :DD:D
  10. Obito is Mad

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Daredevil
  11. Obito is Mad

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Dragon ball ^^
  12. Akame'nin kolunun açısı biraz yanlış olmuş ama güzel çizimler..
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Ftsuu

Ftsuu

Doğum günün kutlu olsun.

3. Obito is Mad
    4. mustafalrsm

mustafalrsm

Gerçekten güzelmiş akrabalarım benim anime izlememe inanamadıkları için(Animeleri keşfedemeyen insanlara üzülüyorum ama yapacak bişey yok :() benim o özelliğimi yok sayıyolar maalesef

13. Kırmızı power ranger <3 aynen en sevdiğim oyuncaklarımdan biriydi.Futbol oynamayı çok severdim o nedenle futbol topum çoktu :D ama yinede favorim Pokemon tasolarımdı. :D Birde robocop ve Alfa Romeo demir arabam vardı ozaman bana göre demir araba lükstü tabi kar da oynarken montun cebine koymuşum takla falan atınca bi çıkardım hurdaya dönmüştü araba :D
  14. Obito is Mad

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

Ano-hana Zankyou No Terror SAO 1.sezon finali Ao No Exorcist Akame ga Kill için hala emin değilim ama güzeldi ya :D
  15. Obito is Mad

Duo arıyorum

Bu ara cs go oynuyorum ama bende en son plat3 düm sanırım Obito is Mad nickim ekleyebilirsin gireriz beraber
  16. Obito is Mad

Tsuki'nin Projeleri (Güncellendi: 05.07.15♥)

çizimlerin güzel boyaların kötü :D
  17. Obito is Mad

Merhabalar

hoşgeldin bro
  18. Hearthstone oynayan varsa taktik verebilir mi biraz ? yeni başladım noobum :(

1. arcsnim

arcsnim

legendary kart düşürmeyi çalış, 15 - 20 deste açtıktan sonra curse of naxxramasın bölümlerini açmaya çalış. sonra yine pakat

bol bol zamanın varsa arena oynamanı öneririm 3 kere yenilsen bile 70g + pack veriyor yani

arenaya giriş 150 g < 70g + pack

70g + pack = 170g

kartlarda iyi kart düşme oranı verilmiş

Common = 70%

Rare = 21,4%

Epic = 4,28%

Legendary = 1,08%

Gold Common = 1,47%

Gold Rare = 1,37%

Gold Epic = 0,308%

Gold Legenda...

2. arcsnim

arcsnim

Gold Legendary = 0,111%

buda görev listesi günlük görev ve gizli görevleri gösteriyor

http://hearthstone.gamepedia.com/Quest?cookieSetup=true

günde 1 tane görev geliyor en fazla 3 görev birikterebilirsin

ve günde 1 tane görev değiştirme hakkın oluyor malesef bu hakkını birikteremezsin

eğer 40 gold luk görev geldiyse onu 60gold luk görev gelene kadar değiştirmeye çalış

şimdilik bu kadar başka soru varsa özelden yazabilirsin

19. Obito is Mad

Bütün animeleri bulabilecek misiniz?

Gördüklerim : yugioh - naruto - pokemon - dragon ball - One Piece - FMA - Hellsing - Shingeki no kyojin - Avatar ... :D yeterlidir heralde ya :D
  20. Bu aralar mouse ile manga studio çalışıyodum ya dijital çizim kabul edilseymiş keşke neyse belki katılırım. Ama bir sorum var referanslı çizimler daha düşük seviyeden mi puanlanacak ? Eğer öyle ise akıldan çizmek daha iyi ancak eğer eşit seviyede puanlanacaksa büyük ustaların çizimlerinden bakıp çizmek daha mantıklı yarışmayı kazanmak açısından.
  21. Luffy ve Naruto çizimim sizce nasıl ? daha çizimin başındayız tabi çok şey eklenecek. Manga studiodan mouse ile çizdim https://twitter.com/obitoismad/status/588502623579459584

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.