Jump to content

Mechiro

Üyeler
  • İçerik sayısı

221
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Mechiro kullanıcısının son zaferi 3 Şubat 2015

Mechiro en beğenilen içeriğe sahiptir

Mechiro hakkında

• Doğum günü 08/22/1996

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Basketbol
    Volleybol :)

Son profil ziyaretçileri

4761 profil görütülenme

Mechiro üyemizin başarıları

1. Mechiro

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Sakurasou no pet na kanojou 1-10 :)
  2. Tşk.ler bro. inş. en yakın zamanda :D Önerebileceğim tek karakter var knka oda :''Gintama'dan Kagura'' :)
  3. Mechiro

Tanışalım :)

Hoşgeldin keyifli forumlar :)
  4. Knka k.bkma ne zamandır siteye girmiyorum sen arayınca haberim oldu :( Ve çizimine gelirsek de çok çok harika olmuş bence ,kıskandıracak bir resim :P Bende arada yapmaya çalışıyorum fakat biraz daha yol katletmem lazım :D -En son konumdaki çizimlerim den en çok da Susanoo çizimimi beğenmişlerdi inş. devamını da beğenirler sanada başarılar bro. harikasın ;)
  5. Gayet iyi başarmışsın bro tebrik ederim :D Ya youtube'dan felan baktım ama bayaa bir zormuş yaa alışmak lazım işte :P Daha çok yüzü çok iyi tamamlamışsın bence ona çok uğraştığın belli oluyor :lol:
  6. Ulan gözlerime inanamadım sen ne yapmışsın bro ? :D Efsane olmuş resmen Akame ellerine sağlık uğraşmana değmiş :) Sprey boyayı yeni mi aldın ?
  7. Voovv suggee bro. :D En sondaki sırada oturan çocuğu daha çok beğendim bir de +4 'den ilk baştaki ay'ı iyi karalamışssın ellerine sağlık :P
  8. Mechiro

Yeni / Gangsta Amv (Güncellendi - 09.07.2015)

Knka k.bkma biraz geç gördüm biliyorsun sınavlar felan. :D Çok güzel olmuş bu arada ,amv'lerini buraya paylaşmassan görmüyorum iyikide atıyosun :P
  9. Ne demek :) Geneldede öyle olur zaten ,ilgi çekici karakter istiosan knka özele gel :D
  10. Mechiro

Yeni / Gangsta Amv (Güncellendi - 09.07.2015)

Brother çok güzel yapmışsın ellerine ve sabrına sağlık :) Sadece bir sorum var o hip hop gibi dans eden adam hangi animede ? :D (Merak uyandırıyor :P )
  11. Mechiro

En Beğendiğiniz 2015 Anime Opening'i...

Aslında bende izlemiyorum sadece opening'ini beğendim :D ve Evt. yeni :)
  12. Mechiro

Benden de bi değişiklik olsun :D Son zamanlarda gözüme çarpmıştı baktım ve güzeldi :D İs İt Wrong To Try To Pick Up Girls İn A Dungeon Opening : https://www.youtube.com/watch?v=PKXwVHxErio
  13. Mechiro

Akatsuki yakıyo zaten ya :D Benden de Absolute Duo opening'i gelsin :D : https://www.youtube.com/watch?v=NzTRaZYEVW0
  14. k.bkma Knka biraz geç gördüm, çok güzel olmuşlar özellikle junko :D Bu arada ad yakışmış :P (Nichijou'dan karakter çizceğini hiç düşünmemiştim :D )
  15. Kardeşim uçmuşsun sen varya harika :wub: Keşke bir manga felan çıkartsan :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.