Jump to content

moekami

Üyeler
  • İçerik sayısı

138
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

moekami kullanıcısının paylaşımları

1. Örnek: Kuroshitsuji animesini bayağı merak ediyordum bir bakayım şunun hele birinci bölümüne diyip en sevdiğim seri haline gelmiştir.
  2. Yorumlamanı çok beğendim, söylediklerine katılıyorum, bence tüm suç Sekai'nin. Aslında sürükleyici falan değildi, şahsen ben sadece son bölümü için izledim. Sonundaki kısımlar güzeldi ama. :ahaaah-onion-head-emoticon:
  3. moekami

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

School Days kesinlikle
  4. moekami

Anime Şarkılarına Türkçe Cover /._./

Sword Art Online 2'nin coverını beğendim ben en çok, başarılar dilerim
  5. moekami

Manga Çizim PDF Arşivi

Hemen denemeye başlıyom yehuuu
  6. Ben olsam şöyle pek bilinmedik isimlerden seçerim ve anlamı da güzel olmalı. Hira veya Akina'yı seviyorum ben
  7. moekami

Oyun Oynayarak Katakana ve Hiragana Öğrenme.

Hiragana zaten biliyordum ama Katakana'yı da bakalım sökecek miyiz
  8. moekami

İtiraf Köşesi

İçten içe kocamın Kuroshitsuji'den Sebastian Michaelis'e benzemesini diliyorum olmazsa evlenmem
  9. moekami

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Çizgi roman veya manga dışında okuduğum bir tane bile kitap yoktur normalde ama yeni başladığım Labirent: Ölümcül Koşuş diye bir kitap var, 3 kitabı var. 2 günde 405 sayfa okudum resmen soluksuz.
  10. moekami

Favori Anime Müzigin ?

Bayağı var benim sevdiklerim, zaten tüm animelerin Ending, Opening ve OST'larının çoğu mp3'ümde. Kuroshitsuji - Alois Trancy Theme Sword Art Online - Tüm OST'lar. Noragami - Opening / Ending, fallen fist hoşuma gidiyor bir sürü vardır.
  11. Erkeklerde bence Yuki Kaji de kesinlikle olmalıydı. (Eren Jaeger, Yukine, Kanato Sakamaki ve daha bir çok karakteri seslendirmişti.) Miyuki Sawashiro'nun sesi güzel, ama biraz cırtlak bana göre, ama karakterlere uyuyor. Sailor Moon'dan Haruka'nın seiyuusunun sesi de çok güzel ya. :cheer3-onion-head-emoticon:
  12. moekami

Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

Yemek yapabileceğimi falan hiç sanmıyorum açıkcası, ama tatlı yap desen sana Kuroshitsuji'de Sebastian'ın yaptıklarından daha güzel tatlılar yaparım, oh mis.
  13. moekami

"Anime bir hataydı."

Ya, ne bileyim bence anime kafayı dağıtmak için, boş zamanları doldurmak için açılıp izlenir, veya dediğin gibi gerçek hayattan kaçmak için. Ama tabiki de bu kadar kaptırmamak lazım, anime izlerken falan eğlenirim ben çoğu zaman, aksiyon, dövüş sahnelerinde falan. Ama beni de çok etkileyen seriler var şimdi, tekrar açıp izlesem depresyona girer 1 ay çıkamam belki. (Özellikle Kuroshitsuji serisi.) İşte sınırı bilmek lazım yani. Her şeyin bir ölçüsü var sonuçta. Ayrıca, Loli Hentai diye bir tür de var ki, en sevmediğim türlerdendir. Yahu çocuk 7-8 yaşında, 25 yaşında kadın vücudu yapmışlar resmen. Hiç hoş durmuyor, hatta tiksindiriyor beni. Normal ecchi varken, neden çocuklar....? :help-onion-head-emoticon: Ayrıca, sadece animelerden değil, yabancı diziler veya filmlerden de aynı şekilde etkilenebilirsin.
  14. Şunu da yapsanız ellerinizden öperim. :good-job-onion-head-emoticon:
  15. moekami

En Çok Kullandığınız Siteler ?

Türkanime, Türkanime Forum, We Heart It. (Bir de Wikia, animeler için her zaman orada takılırım.) Bu kadar.
  16. moekami

Anime İncelemeleri Blog Sayfası

Benim de tam böyle bir şeye ihtiyacım vardı, çok iyi olmuş bu. Siteyi takip edecem. :cool-onion-head-emoticon:
  17. moekami

( 06 / 06 ) Katte ni Kaizou

Teşekkür ederiz! :cool-onion-head-emoticon:
  18. moekami

Anime'li telefon kılıfları

Çok hoş oldu kap. :embarrassed1-onion-head-emotico Satsan satın alacak bir sürü kişi bulursun yalnız. :happy-onion-head-emoticon:
  19. Zaten burada 2 bölümü var? :confused-onion-head-emoticon: http://www.animeskull.com/anime/kuroshitsuji-book-of-murder
  20. moekami

En İyi ve En Sevdiğiniz Ecchi Serileri!

Sadece High School of The Dead şu anlık.
  21. moekami

Kaichou wa Maid-sama!

Death Note animesinden sonra izlediğim ikinci anime Kaichou Wa Maid Sama'ydı. Eskiden bayağı beğenirdim, izlerken yarılırdım falan. Ama şimdi tekrar bakayım dedim, fena değil ama eski gibi eğlenceli gelmedi.
  22. moekami

En Çok Çevirilmesini İstediğiniz Manga?

Yanlış anladın sanırım. Diabolik Lovers'ın sadece 12 bölümü var. Bir de ana karakterler için tanıtım bölümleri var, o kadar.
  23. Birincisini daha çok beğendim ben, Death Note, Hellsing karışımı falan hoş olmuş bence.
  24. SnK'nın ilk sezonu ön gösterim gibi bir şey. Mangasının tüm bölümlerini okuyan biri olarak söylüyorum, mangaka bazı kısımları batırmış ileride, ama o kadar fazla gizemli olaylar var ki. İlk sezonda hiç bir şey açıklanmadı bile, her şey mangasında ortaya çıkıyor yavaş yavaş. Ama animesini izlemeyi tercih ederim, çünkü Opening'ler vs. OST'lar çok iyi. Ayrıca grafikleri de çok beğendim, ana karakterler de gayet başarılı diye düşünüyorum. Konusu bakımından da diğer animeler gibi konusu yok, yani çok farklı buldum ben. Çok fazla dram olduğuna katılıyorum, resmen animede 1 sn'lik mutluluk anları oldu sonra gene titanlar gene titanlar... Ama bana göre en iyi animelerden biri. Bana göre de puanı 9/10.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.