Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

moekami

Kayıtlı Üye
  • Content Count

138
  • Last visited

• Days Won

2

Everything posted by moekami

1. Çok güzel çalışıyorsun, ayrıca şarkı da çok güzel olmuş. :hell-yes-onion-head-emoticon: Başka şarkılar da bekliyorum senden. :bled1-onion-head-emoticon:
  2. The Melancholy of Haruhi Suzumiya 1-2-3 :cheer2-onion-head-emoticon:
  3. Ya o değilde çok beğendim ben bunu çok hoş olmuş. :bled1-onion-head-emoticon: Şarkı da güzel olmuş bence. :big-eye-onion-head-emoticon:
  4. Çizimlerini genel olarak çok beğendim. :big-eye-onion-head-emoticon: Senjougahara, ve Futaba çok şirin olmuşlar. :hell-yes-onion-head-emoticon:
  5. Keşke kovaladığı sahneler olsaymış. :crying2-onion-head-emoticon: Hırsızın bir daha o çevrede dolaşmadığına eminim. :hehe-onion-head-emoticon:
  6. Dracula'nın çizgi roman versiyonunu okumuştum. :hi-onion-head-emoticon:
  7. Miss Fortune, Jinx ve Katarina en beğendiklerim. :bled1-onion-head-emoticon:
  8. Resimlerin çok güzel olmuş, beğendim çizim şeklini. :admire2-onion-head-emoticon: Devamını getir. :admire-onion-head-emoticon:
  9. Yaptığın güzel bir şey bence, Anime Opening'lerinin Türkçe'lerinin pek olmaması konusunda sana katılıyorum. Başarılar, ve kolay gelsin sana. :cheer2-onion-head-emoticon:
  10. Benim sesini en beğendiğim Seiyuu, Yuki Kaji'dir. :hell-yes-onion-head-emoticon: Kuroshitsuji'de Finnian, No.6'da Shion, Shingeki No Kyojin'de Eren Jaegar, Diabolik Lovers'ta Kanato Sakamaki, Au Haru Ride'da Kou Mabuchi, Noragami'de Yukine, Tokyo Ghoul'da Ayato gibi önemli kişileri seslendirmiştir. :bled1-onion-head-emoticon:
  11. Animenin konusu gayet başarılı, ve sürükleyici bir anime. :ahaaah-onion-head-emoticon: Adada kalmaları falan bana Lost'u anımsattı izlerken. Ana karakter Ryouta, Raito'ya acayip benziyor görünüm açısından. Kira adındaki psikopat karakter tam dört dörtlük. :embarrassed4-onion-head-emotico İzlemenizi öneririm. :19:
  12. Animedeki bu iki karakter çok iyi bence, oyun delisi olmaları gibi özellikleri de hoş. Çizimler de gayet iyi. :big-eye-onion-head-emoticon: Ama konu bakımından pek de ilerleyemedi sonunda. Sonunu beğenmedim ben açıkcası.
  13. Shuu veya Suzuya olurdum ben herhalde... Shuu gibi olup damak tadıma göre insanları yerdim. Suzuya olsaydım da, çocuk modunda takılıp saman altından su yürütürdüm. :eaten-alive-onion-head-emoticon
  14. Nyuu halini değil de, Lucy halini seviyorum ben. Lucy psikopat olduğu için, daha güzel oluyor. Yalnız Lucy insan hayvan canlı cansız anlamıyor, deşiyor direkt. :hell-yes-onion-head-emoticon:
  15. Death Note'da en sevdiğim karakter. :bled1-onion-head-emoticon: Neden bu karakteri sevmediklerini, veya kötü biri olarak gördüklerini anlamıyorum ben. Bana göre karakter çok havalı, seiyuu'su çok güzel seslendiriyor karakteri de. Psikopat haline geçince de çok karizmatik oluyor. :hell-yes-onion-head-emoticon:
  16. Gerçek hayatta değil de GGO'da karakterin tipi acayip havalı yalnız. Ama kim seslendiriyorsa, ona yakışmış o ses. :hell-yes-onion-head-emoticon:
  17. Sebastian Michaelis karakteri sanırım Kuroshitsuji serisinin en çok izlenme sebeplerinden biridir. Tabii bana göre, Ciel'in ve Sebas-chan'ın olduğu her şeyi izlerim de. :bled1-onion-head-emoticon: Seri, İngiltere'de Kraliçe ile alakalı olayları anlatıyor, tuhaf vakaları çözüyorlar bu ikisi. Çok sürükleyici bir seri ayrıca, 3 sezonu var. Sırf karakterleri için bile izlenir, zaten konusuna lafım yok. En beğendiğim animedir, herkese öneririm. :hell-yes-onion-head-emoticon:
  18. Kou bence biraz sinir edici bir tip. Tsundere özelliğine bayılıyorum, ama bazı hareketleri fazla gıcık olabilir tabii. :eaten-alive-onion-head-emoticon
  19. Ken, Suzuya, Uta karakterleri gerçekten çok hoş. Konusu bakımından da anime çok iyi. Ama tabii mide bulandırıcı sahneler de var... :crying2-onion-head-emoticon:
  20. Sanırım Ateşi Yakalamak'tı, veya Aynı Yıldızın Altında. ^_^
  21. Dijital olanlar da kağıt üzerine çizdiklerin de başarılı olmuş bence, yeteneğini devam ettir sen. :20:
  22. Levi ve Mikasa'nın gerçeğe uyarlanmış halleri fena olmamış, ama Armin o gözlerle animeden çıkamaz. :lol: Keşke bizde de olsa... :ph34r: Eren ve Annie'nin dev formlarından korkardım ben açıkcası... -_-
  23. Kuroshitsuji - Ciel Phantomhive, Alois Trancy, Sebastian Michaelis ^_^ DRAMAtical Murder - Noiz, Koujaku, Clear :ph34r: Diabolik Lovers - Kanato, Ayato Sakamaki B) No.6 - Nezumi, Shion :P
  • Create New...