Jump to content

moekami

Üyeler
  • İçerik sayısı

138
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    moekami got a reaction from watashinorin in ( 24 / 24 ) Chibi Vampire Karin   
    Ne demek, rica ederiz. Bir seri daha tamamladıysak, ne mutlu bize. 
  2. Beğen
    moekami got a reaction from Strix. in ( 24 / 24 ) Chibi Vampire Karin   
    Ne demek, rica ederiz. Bir seri daha tamamladıysak, ne mutlu bize. 
  3. Beğen
    moekami reacted to Witch in ( 24 / 24 ) Chibi Vampire Karin   
    Tebrik ederim bir seri daha tamamlanmis oldu :D Gercekten de hiz rekorlari kiriyorsunuz*-*
  4. Beğen
    moekami reacted to Mileydi in Diabolik Lovers   
    Tür: Shoujo, Vampir, Doğaüstü Güçler, Romantik
    Yayınlanma Tarihi: 16.09.2013
    Bölüm Sayısı: 12
    Yönetmen: Shinobu Tagashira
    Senaryo: Seiko Nagatsu
    Karakter Tasarımı: Yuuko Yahiro
    Firma/Stüdyo: Zexcs
    Açılış: “Mr. Sadistic Night” Hikaru Midorikawa and Kousuke Toriumi
    Başlıca Seiyuular: Daisuke Hirakawa – Raito Sakamaki
    Hikaru Midorikawa – Ayato Sakamaki
    Katsuyuki Konishi – Reiji Sakamaki
    Kousuke Toriumi – Shu Sakamaki
    Takashi Kondo – Subaru Sakamaki
    Yuuki Kaji – Kanato Sakamaki
    Rie Suegara – Yui Komori

“Diabolik Lovers” Diabolik Lovers More Blood isimli 2012 yapımı Playstation oyunundan uyarlama bir anime olarak karşımıza çıkıyor. İsminden de anlayacağınız üzere anime karanlık ve tehlikeli aşk oyunlarının sergilendiği merak uyandıran bir konuya sahip.
    Hikayede ana karakter Yui, paranormal olguları hissetmekte ve gördüğü ruhlar tarafından rahatsız edilmektedir. Tüm bunlara rağmen mutlu olmaya çalışmakta ve söz konusu olan sıradışı durumunu çevresine yansıtmamaktadır. Lisenin ikinci senesinde, babasının işi nedeniyle yeni bir okula (gösteri sanatçılarının ve ünlülerin gittikleri bir gece okuluna) geçiş yapar. Gece okulunda ki bazı öğrencilerin bedenlerini vampirlerin ele geçirdiğine dair hikayeler anlatılmaktadır. Karanlık söylentilere sahip bu okula okumaya gelen zavallı Yui, okuldan daha kötü söylentilerle adı “Perili Ev” e çıkmış ve 6 erkek kardeşin sahibi olduğu büyük bir malikane de yaşamak zorundadır.
    Yui, Sakamaki kardeşlerin evine daha ilk adımını attığında yanlış bir yerde bulunduğunu hisseder. Teker, teker karşısına çıkan kardeşlerde en az Yui kadar onun neden bu evde olduğunu anlamaz. Ta ki en büyükleri Shuu, Yui’nin babasının onunla iletişme geçtiğini ve Yui’nin artık Sakamaki kardeşlerle birlikte yaşayacağını söyleyene kadar fakat; Yui bu 6 erkek kardeşin (özellikle Raito) kendisine karşı olan davranışlarından oldukça korkar. Bu yüzden bir an önce babasına telefon açıp evden gitmek ister. Önce cep telefonu paramparça olur sonra da evde ki telefonların hepsi kullanılmaz hale gelir. Daha da panik olan Yui koşmak isterken düşer ve yaralanır. Bacağından damlayan kanları gören Sakamaki kardeşlerin kırmızı gözleri ve sivri dişlerine şahit olan Yui’nin hiç şüphesi kalmaz. Vampir 6 erkek kardeş ile birlikte perili bir malikane de yaşamak zorunda kalır.
    Çoğu anime severin beklediği Diabolik Lovers sonunda karşımızda! Açıkcası animenin konusu, çizimleri ve kendini ayrı ayrı belli eden 6 erkek karaktere sahip oluşu ( ki bu erkekler vampir ) özellikle kız hayranları cezbedeceğine eminim. Bunların yanı sıra bir PSP oyununun uyarlaması oluşu oyun severlerin de bu anime üzerine merakını uyandıracaktır.
    Serinin devamında, neler olacağını henüz ilk bölümden anlamak zor zira ilk bölüm son derece gizemli başlayıp heycanlı bir son buluyor. Açıkcası ikinci bölüm için sabırsızlandığımı itiraf etmeliyim. Eğer vampirleri, hayaletleri ve tehlikeli aşk üçgenlerini (ki bu altıgende olabilir) seviyorsanız Diabolik Lovers hayatınızda iz bırakacak anime olabilir !
    İyi Seyirler.
    -yesimus
    Diabolik Lovers serisi için alternatif bir görüş; Sonbahar sezonunun Reverse Harem (ters harem) serisi olan Diabolik Lovers ilk bölümüyle konuya giriş yapmak yerine karakter tanıtımlarına yer vererek intro bölüm yapmayı tercih etmiş. Vampir serilerinin vazgeçilmezi gotik tema, ürkütücü büyük bir ev, kült korku ögeleri ve sadist vampir kardeşlerin ortasına atılmış olan düz göğüslü kurban görevi gören shoujo kızımız var. Son dönem revaçta olan erkek haremi türlerinin başrol saf ve her şeyden bir haber olan bayan karakterlerin aksine Komori Yui biraz daha aklı başında gibi geldi bana, umarım yanılmıyorumdur.Piyasanın Otome Game (kız simulasyon oyunu) kralı Idea Factory (Hakuouki, Amnesia, Hiiro no Kakera, Brothers Conflict) stüdyosundan çıkan oyunlardan biri olan Diabolik Lovers animeye uyarlanmasında oyun grafiklerine sadık kalarak hazırlanmış. Animasyonu çok iyi olmasa da izlenebilirliği var. Gerek açılış müziği gerek ise bölüm içi kullanılan müzikler olsun pek bir güzel ve serinin temasına uyumlu olmuş. 12 bölüm olacak serinin bölüm numaralarını saat ile gösterilmesi ise çok hoş bir ayrıntı. Yeni seiyuulardan biri olan Suegara Rie ilk rol aldığı seride Yui karakterine tatlı bir ses veriyor, Rie’nin sesini daha çok duyabilmeyi isterim. Aralarında Rukawa Kaede (Slam Dunk) karakteriyle hatırı sayılır fan kitlesi toplayan Midorikawa Hikaru’nun da olduğu bir çok animede başrol karakterlerini seslendiren deneyimli erkek seiyuu kastında sıkıntı olacağını sanmıyorum.
    Diabolik Lovers yakışıklı ve karizmatik karakterlere bir de vampir etiketi yapıştırdığında ilk bölümüyle fangirllerin listesine girmiş bir seri. Konusu açısından çok bir beklentim yok ilk bölüm intro ile geçti diğer bölümler de Yui ile tek tek vampir kardeş eşleştirmesi yapılır son bölümde ise combo. Reverse harem gidiş hattında farklılıklar yaratacak bir seri olacağını sanmıyorum. Ayrıca işlenişinde daha ilk bölümden absürt hatalar verdi, kızın düz yolda düşmesi ve dizindeki yaranın mucizevi bir şekilde iyileşmesi gibi. Hayran kitlesi tarafından merakla beklenen bir serinin 15 dakika gibi kısa süreçte olması ise ayrı bir konu. Olumsuzluklarına rağmen izlenebilir mi? Kesinlikle !
    -Vanilli
    http://youtu.be/z2rqYEBtwC4
    kaynak : http://www.animefantastica.com
  5. Beğen
    moekami reacted to Toprakezgi in Gosick Anime Tanıtım   
    GoSick Anime Tanıtımı
    İzleme için tıklayın 

Tür: Gizem, Dedektiflik, Macera
    Yayınlanma Tarihi: 07/01/2011

Bölüm sayısı:  24

Bölüm süresi:  25 dakika

Yönetmen:  Hitoshi Nanba

Senaryo: Mari Okada, Saizo Nemoto, Shinichi Inotsume
    Manga:  Kazuki Sakuraba
    Animasyon: Takashi TOMIOKA

Firma-Stüdyo: BONES

Müzik:  Kotaro NAKAGAWA
    Açılış: Destin Histoire – Yoshiki lisa
    Kapanış: #1 :  Resuscitated Hope – Lisa Komine / #2: Unity – Lisa Komine
    Başlıca Seiyuular: Aoi Yūki - Victorique de Blois, Takuya Eguchi -  Kazuya Kujō, Hidenobu Kiuchi - Grevil de Blois, Michiko Neya – Sophie, Miyuki Sawashiro - Cordelia Gallo, Noriko Shitaya - Avril Bradley

Animenin ismi Japoncada Gotik anlamına gelen “Goshikku” kelimesinden türetilip, GoSick olarak yayınlanmıştır. Mangası Kazuki Sakabura yazılmış ve Fujimi Shobo tarafından yayınlanmıştır. 1924 yılının kurgusal bir Avrupa ülkesinde geçen hikaye buraya değişim öğrencisi olarak okumaya gelen Kazuyo Kujo’nun kütüphanenin en üst katındaki botanik bahçesinde öylece oturan ve oyuncak bir bebeğe benzeyen Victorique ile tanışmasıyla başlar.

Japon ordusunda yüksek rütbeli bir askerin 3. oğlu olan Kujo Kazuya yüksek notlara sahip başarılı bir öğrencidir. Ne yazık ki siyah saçları ve koyu kahverengi gözlere sahip olmasından ötürü okulda eski bir korku efsanesinin yeniden hatırlanmasına sebep olmuştur. Bu yüzden okulun öğrencileri ona “Kara ölüm meleği” diye lakap takmışlardır. Kazuya bu durumdan ötürü okulda hiç arkadaş edinememiştir. Victorique ile ilk tanıştığı an onun kibirli ve sadist bir tutuma sahip olduğunu düşünsede beraber zaman geçirdikçe ondan hoşlanmaya ve onu korumaya başlar.

Victorique çok uzun sarı saçları ve zümrüt yeşili gözleriyle çok güzel bir kızdır. Tipik tsundere karakterine sahip olan Victorique Kazuya’yı çok fazla çalıştırır hatta ona köle muamelesi bile yaptığı olur. Victorique’nin diğer bir önemli parçası da piposudur. Önemli bir konu hakkında düşünmeye başladığı an piposunu ağzına alıp “doğruluk pınarım” dediği değişik bir düşünme tarzı ile olayı tekrar analiz eder. Onun bu özelliğinden en çok dedektif olan ağabeyi Grevil faydalanmaktatır. Söz konusu çözülmesi gereken gizemli bir cinayet olduğunda tuhaf saç stiliyle Kazuya’yı şaşkına çeviren Grevil soluğu Victorique’nın yanında alır. Victorique ipuçlarını dinleyip kısa bir süre düşündükten sonra hızlı bir şekilde neden-sonuç ilişkisini kurar ve Grevil’e büyük yardımı dokunur.

Animeden önce manga, mangadan önce de roman serisi olan GoSick kurgusuyla son derece başarılı bir yapıttır. Serinin ilk romanını 2006 yılında Tokyopop tarafından Almanya’da yayınlanmıştır. 2008 yılında ise yine ilk roman ingilizce olarak yayınlanmış 2010 yılında serinin ikinci romanı onu takip etmiştir. Mangası ilk olarak 2007 yılında shonen manga dergisi Dragon Age’de serileştirilmeye başlamış ve sonunda 2011 yılında animeye uyarlandırılmıştır.

Artılar: GoSick animesinin güzel yanları tabiki anlatıldığı dönemin detaylarını harika bir şekilde içeren çizimleri ve etkileyici müzikleridir. İzledikçe her bölümde merakınızı biraz daha arttıracak olan olay kurgusu ise polisiye, gizem tarzı hoşuna giden anime severlerin kalbini fethedecektir. Aynı zamanda hayaletler, falcıları, simyacıları konu alıyor olmasına rağmen mantık dışına çıkmayan gerçekci yönünü koruyan bir seridir.  

Eksiler: Son bölümlere doğru animenin tempoyu düşümesi izleyiciyi anlık bir hayal kırıklığına uğratsa da finali ile kendini toparlıyor. Diğer bir eksi yönü ise ana karakterler olan Kazuya ve Victorique’nin açık ve net bir şekilde birbirlerini seviyor olmalarına rağmen bunu hiç dile getirmemeleri ve aralarındaki ilişkinin hep havada kalmış olmasıdır.  

Kaynak AnimeFantastica
  6. Beğen
    moekami reacted to Strix. in ( 24 / 24 ) Chibi Vampire Karin   
    Çok teşşekürler sonunda seri tamamlandı.
  7. Beğen
    moekami got a reaction from chibichan33 in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Kuroshitsuji:

Bu dünyada iki çeşit insan vardır. Çalanlar, ve çalınanlar. Ve bugün, sizlerin geleceklerinizi çalıyorum. Sadece bu. -Ciel P.

Bir kez kaybedilen şey asla geri dönmez. -Ciel P.

Nerede olursanız olun, her zaman yanınızda olacağım, genç efendi. -Sebastian M.

Yes, my LORD. -Sebastian M.

Eskiden çok sevdiğin bir şeyden nefret etmek acı dolu bir his. -Ciel P.

Ben sadece lanet olası şeytan bir kahyayım. -Sebastian M.
  8. Beğen
    moekami got a reaction from zehra in Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?   
    Durarara! - Orihara İzaya ve Heiwajima Shizuo hep birbirleriyle kavga ediyorlar, hoşuma gidiyor.

Sword Art Online - Kirito ve Asuna. İlişkileri çok şirin diye düşünüyorum.

Shingeki No Kyojin - Jean ve Eren. Hep birbirlerinde diss atıp duruyorlar, çok komikler bence. 

No.6 - Nezumi ve Shion. Bu ikiliye bayılıyorum zaten, tam bir tatlışlar.  :hell-yes-onion-head-emoticon: 

Kuroshitsuji - Ciel Phantomhive ve Sebastian Michaelis. Ve tabikide en çok sevdiğim couple. Sebby-chan ve Cieru-chan!  :bled1-onion-head-emoticon:

9. Beğen
    moekami reacted to Eolo-sama in Türk Anime Çeviri Ekibi [TAÇE]   
    Geçen hafta başlayan alımlarımız şu saat itibariyle son buldu!

Öncelikle başvuran herkese teşekkür ederiz ve TAÇE'ye başvurmak gibi doğru bir karar verdikleri için onları kutlarız.

Kabul edilen adaylara geri dönüş yapılmıştır. Kabul edilmeyenlere ise başvurdukları için bir kez daha teşekkürler.

Unutmayın, alımlar bir süre sonra yeniden açılacaktır. Dolayısıyla başvuru formlarını göndermeye devam edin!
  10. Beğen
    moekami reacted to Beyond Birthday in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    O kadar aşşağılıksın ki cehennemin dibine bile layık değilsin & Alucard/Hellsing
  11. Beğen
    moekami reacted to KuramaUN in ( 24 / 24 ) Chibi Vampire Karin   
    18-19-20-21-22-23 ve 24(Final). Bölümler Eklenmiştir. İyi Seyirler...

Böylelikle bir seriyi daha tamamlamış olduk. Çevirmen arkadaşımıza teşekkürler...
  12. Beğen
    moekami got a reaction from watashinorin in ( 24 / 24 ) Chibi Vampire Karin   
    Evet, almış oldum.  :cheer2-onion-head-emoticon: 

Çok teşekkür ederim.  :embarrassed4-onion-head-emotico 
  13. Beğen
    moekami reacted to Witch in ( 24 / 24 ) Chibi Vampire Karin   
    2.Cevirini almissin B) Kolay gelsin~ *-*
  14. Beğen
    moekami reacted to FuneraireS in Kuroshitsuji: Book of Murder OVA Tanıtım Videosu   
    Kuroshitsuji: Book of Murder OVA Tanıtım Videosu İzleyicilerle Buluştu

Sevilen manga Kuroshitsuji’nin “Phantomhive Manor Murder Case” arc’ının OVA’ya uyarlanacağı mart ayında Anime Japan’da duyurulmuştu. Sonunda Kuroshitsuji: Book of Murder OVA’nın 15 saniyelik tanıtım videosu yayımlandı.

İki bölüm halinde yayımlanacak olan Kuroshitsuji: Book of Murder OVA’nın ilk bölümü 25 Ekim’de, ikinci bölümü ise 15 Kasım’da Japon sinemalarında hayranlarıyla buluşacak.

Alıntı: Anime Fantastica
  15. Beğen
    moekami reacted to Eolo-sama in ( 06 / 13 ) Jinsei   
    Anime Adı : Jinsei
    Anime Türü : Komedi, Dram, Ecchi, Romantizm, Okul, Slice of Life
    Bölüm Sayısı : 06 / 13
    Yapım Yılı : 2014
    Çevirmen : Yuchun
    Düzenleme : Eolo-sama
    Özet; Yuuki Akamatsu , Kyuumon Akademisi İkinci Gazetecilik Kulübüne katıldıktan sonra kulüp başkanı Ayaka Nikaidou tarafından danışman yapıldı. Üç tane kızla birlikte öğrencilerin problemlerine tavsiyeler vermeye başladılar: Bilim dalında Rino Endou, edebiyat dalında Fumi Kujou ve spor dalında Ikumi Suzuki. Nedense, üçünün fikirleri hep farklı ve hiç aynı sonuca varamıyorlar, ama yine de bir şeyler yapmaya çalışıyorlar…
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol  
  16. Beğen
    moekami reacted to Eolo-sama in ( 06 / 13 ) Jinsei   
    1-2. Bölümler eklendi. İyi seyirler...
  17. Beğen
    moekami reacted to Mayu in ( 24 / 24 ) Chibi Vampire Karin   
    Kolay gelsin ^^
  18. Beğen
    moekami reacted to Eolo-sama in ( 24 / 24 ) Chibi Vampire Karin   
    Kolay gelsin :)
  19. Beğen
    moekami reacted to KuramaUN in ( 24 / 24 ) Chibi Vampire Karin   
    Anime Adı : Chibi Vampire Karin
    Anime Türü : Komedi, Romantizm, Okul, Shounen, Vampir
    Bölüm Sayısı : 24 / 24
    Yapım Yılı : 2005
    Çeviri: akinabetül
    Düzenleme : KuramaUN
    Özet: Maaka Karin, Japonya’da yaşayan vampir bir ailenin kızıdır ama normal bir vampir değildir. Vampirler normalde kurbanlarının kanını emerler ama Karin vücudunun aşırı derecede kan üretmesi sebebiyle acı çekmektedir. Ayda bir, aşırı fazla olan kanından “kurbanlarına” vererek kurtulmaktadır. Nedense, kendi yaşındakiler gibi okula gitmeyi başarabilmektedir. Ama işler daha karmaşık olmaya başlayacaktır. Yeni öğrenci Usui Kenta, Karin’in sınıfına nakil olunca, Karin’in vücudu aşırı derece kan üretmeye başlamıştır. Daha kötüsü yeni öğrenci, tesadüfen Karin’in gerçek doğası ile karşılaşacaktır. TAÇE çevirisi 18. bölümden itibaren mevcuttur.
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

20. Beğen
    moekami reacted to Despair_X in ( 13 / 13 ) Panty & Stocking with Garterbelt   
    Bu anime tek kelime ile muhteşemdir daha önce izlemiştim çok komik izlemeyenler hemen izlesin !
  21. Beğen
    moekami got a reaction from Ani.Maxiventus in En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?   
    Kuroshitsuji animesinden bayağı bir etkilenip evde kahya olmuşluğum vardır.  :hell-yes-onion-head-emoticon: 

Death Note bayağı etkilemişti.

Shingeki No Kyojin de bayağı etkilemiştir.   :bled1-onion-head-emoticon: 
  22. Beğen
    moekami reacted to free word in Japonyada Popüler Olan 10 Fetiş (+15)   
    10.Shimapan

Çizgili iç çamaşırı olarak ta bilinir.  Genel de rengi mavi tonlarında olur ve animeler kadar mangalarda da bulunur. Ben neden bu kadar popülerler anlamam, bana göre diğer iç çamaşırlarıyla aynılar. 

Nerede Görebilirsiniz?

Oreimo, Kill la Kill, Mayoi Neko Overrun, No Game No Life (Favorim), K-On

9.Zettai Ryouki

"Kesin hüküm sürülen bölge" olarak ta bilinir. Uzun çoraplarla etek arasındaki çıplak bölgeye denir. Bu neden fetiş oluyor ki? Ah kabul etmek lazım aşırı derecede seksi. (Üzgünüm bu kendi fetişim o yüzden pek üstünde durmamak lazım.

-Nerede Görebilirsiniz?

Fate/Stay Night (Tohsaka Rin OP!), High School Of The Dead, Cage of Eden, Nisekoi, To Love-Ru, B Gata H Kei, Zero No Tsuikama, Freezing

8. Okul Mayoları

Mavi gemici mayoları... Çoğu zaman tam ortasında isim yeri olur. H... lerde, neyse boşverin. 

Nerede Görebilirsiniz?

Amagami SS, Toradora,Shuffle

7.Yaoi 

Erkek aşkı olarak ta bilinir. Yazarların kitlesi genelde kızlardır. Aynı zamanda hayran hikayeleri de bu karakterleri başka heteroseksüel karakterlerle birleştirerek yazılır. 

Nerede Görebilirsiniz? 

Bkz: Yaoi Fan Club (Forum TürkAnime Tv)

6.Yuri <3

Kız aşkı olarak ta bilinir. Kızlar arasındaki romantizm anlatılır. Yazarların kitlesi genelde erkektir. 

Nerede Görebilirsiniz?

Bkz: Ecchi Fan Club (Forum TürkAnime Tv) 

5.Shibari

"Bağlanmış." kelime anlamıdır. S&M hayranlarının vazgeçilmezidir. Çoğu zaman bir kızı ya da erkeği bağlarlar. 

Nerede Görebilirsiniz?

Bir çok hentaide   :ph34r:  Ve Nana To Kaoru

4. Kardeş/Abi/Abla Kompleksi

Kardeş aşkı. Anime ve mangalarda genelde vardır, ve hikayenin sonunda çoğunlukla romantizm bu ikisi arasında geçer. Eğer kardeşiniz varsa biraz itici gelebilir. 

Nerede Görebilirsiniz? 

Mahouka Kouko No Ret. , Oni-chan No Koto, Yosuga No Sora (H... ye çok yakın.) , Oreimo, Pupa

(aslında bunaa bilerek aramadım aam recdo arakdaşımızın hediyesi sadfg)

3.NTR (NETORARE) 

Ana karakter için önemli olan birinin başka bir kız/erkek tarafından cezbedilerek alınması ve izleyenlere garip bir stres, kıskançlık duygusu bırakmasıdır. 

H.. olmayan NTR izlenmesini anlıyorum, ama gerçekten h... de neden izlersin ki. Neyse be bu beni ilgilendirmiyor. (Netori de tam tersidir.)

Nerede Görebilirsiniz?

-Kimi no Iru Machi.

(ootğraf bulunamadı)

2. Çapraz Giyim

Çapraz Giyim anime ve mangalarda bayağı kullanılan bir fetiştir. Hikayeler genelde ana karakterin çapraz giyim yaparak gerçek cinsiyetini belli nedenlerden dolayı saklamasıdır. 

Nerede Görebilirsiniz?

Himegoto. Mayo Chiki (Mayo Chiki gerçekten çok güzel ve zevklidir. Aynı zamanda içeriğindeki ecchi oranı çok azdır.)

1. Tabiki AHTAPOT KOLLARI. 

HER yerde... HER YERDE karşınıza çıkabilir. Kız erkek acımadan sarılan kollar nedense Japonların hoşuna gider. H... tutunda normal animelere kadar nereden bir ahtapot kolu çıkacağını bilemezsiniz. Özellikle uzun , yumuşak, tüylü ve nemli (ıyk.) olurlar. 

Nerede Görebilirsiniz?

Sword Art Online, To-Love Ru , H...lerin yaklaşık %39unda...

(fotoğraf eklemek istemiyorum buna asdfg düzgün bir footğraf bulamadım asdfg )

9Gag'den alıntıdır, konu foruma uygunluğu açısından düzenlenmiştir. 

Çeviri: Kaxell

:9gag part 2 çevrilmemiştir...

part 3 çevrilmemiştir...

23. Beğen
    moekami reacted to BynMubo in Yeniden Merhaba   
    Ehmm,merhaba..

Uzun bir süredir yoktum forumda kişisel meselelerden dolayı,yeniden geldim ve çok memnunum.

Belki hatırlayan vardır yada yoktur bilemem,genede bir duyurmak istedim.

Yeniden kendimi tanıtmam gerekirse ben Şevval 13 yaşında bir animeciyim.

Yazar olmak istiyorum,dillerle aram oldukça iyidir,felsefeye ilgim var...

En sevdiğim mangalar Liar game ve Black haze.

En sevdiğim animeler HxH ve Gintama.

En sevdiğim karakterler;

Shicmuon

Killua Zoldyck

Ciel P.

Kagura

En sevdiğim renk Gri ve en sevdiğim grup Skillet.

Yeterince detaylı oldu sanırım,neyse tekrar aranızda olmak çok güzel bir his.

Yeniden merhaba :)

24. Beğen
    moekami reacted to Witch in ( 13 / 13 ) Panty & Stocking with Garterbelt   
    Bittigine gore internetim gelince izleyebilirim oley :D Elinize saglik tesekkurler~
  25. Beğen
    moekami reacted to Toprakezgi in Uçan kaçan karakterleri kaldırıyoruz   
    Tövbe tövbe. Allah'ım bayramlık ağzımı açtıracaklar. Lan çocuk dediğin hayal kurarak büyür lan. Uçmayı hayal etmeselerdi uçaklar falan nasıl yapılacaktı ? Ay sinirlendim. Sen çocuğa hayalle gerçeği öğretmezsen gider kendini pokemon sanıp balkondan atar tabi. Bunun çizgi filmlerle ne alakası var ? Ne kadar saçma bir düşünce tarzı. Çocuklar için tehlikeliymiş. Bunlar bişeyleri yapmak için kılıf olmuş sadece.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.