Jump to content

ayanatsume

Üyeler
  • İçerik sayısı

548
  • Son ziyareti

ayanatsume kullanıcısının paylaşımları

1. Shinpachi'nin ilk öpücüğü :D :D :D Çok üzülüyorum bu çocuğa ya :D

1. ayanatsume

ayanatsume

Bu çocuğu çok eziyolar ama ya :D

2. Avatarın çok hoşmuş 9 verdim *-* İmzaya da 8 :D
  3. ayanatsume

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Bence getirir, ama yanında sağlıkta varsa tabi. Sağlık olmadan her şey boş.
  4. Zaman ileri aksın desem de, okuldan mezun olduğum güne gelsek ? Olmaz mı ya ? :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ayanatsume

ayanatsume

Ben mi ? Bence üzülmem :D Şu öğrencilik hayatım son bulsun istiyorum artık tüm kalbimle :admire2-onion-head-emoticon:

5. Yeni sezon 2d olsa çok güzel olurdu, ama hiç umudum yok
  6. ayanatsume

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim, tarzım değil gibi görünüyor :D Alttaki Binbougami ga ! ?
  7. ayanatsume

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Sakamoto Desu Ga ?
  8. ayanatsume

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bishoujo Senshi Moon Crystal Season III 1-2. bölümler
  9. Bu liste ol-ma-mış Bir sürü shoujo, romantizm animesi izledim, hiçbiri beni Kyoukai no Kanata kadar etkilemedi. Bence ilk 3'e girmeyi kesinlikle hakediyor. Ayrıca Yahari... ne alaka ? Orda aşk mı var ? :D En önemlisi de hani Kaichou wa Maid Sama, Usui'den güzel seven mi var ? Bu japonlar hiç anlamıyor liste yapmaktan :D Bir de Tonari no Kaibutsu-kun'da olmalıydı diye düşünüyorum.
  10. ayanatsume

Binbougami ga !
  11. Bilgisarımda ses sürücümün (realteak) hiçbir sürümü sorunsuz çalışmıyor. Son sürümde ses cızırdıyor, diğerlerinde bilgisayar kulaklığı algılamıyor. Daha önce böyle problemlerle karşılaşan var mı ?

12. Bir kız olarak tabiki de barbie bebek ! Sabahtan akşama kadar teyzemlerle (benimle yaşıt ve benden küçük olan) o bebeklere elbise diker onlarla türlü türlü oyunlar oynardık. Dizi falan çektiğimizi bile bilirim ben baya saykoyduk :D
  13. ayanatsume

Japonya'nın Eksileri

Dün haberlerde izlediğim metro videosundan sonra biraz şok olmuştum ama şimdi baya dumur oldum diyebilirim.Öncelikle şunu söyleyebilirim ki şiddet ve cinsel içerikli suçlarının çok olmasına pek şaşırmadım çünkü, Japonların hayli geniş bir fantezi dünyası olduğunu animelerden de görebiliyoruz zaten. Onun dışında japonlardan her şeyi beklerdim ama ırkçılık, gerçekten beklemediğim bir şeydi. Onları böyle birbirine kenetlenmiş hiç ayrım yapmayan güzel insanlar olarak görürdüm. Burakumin adlı bir "sınıf" oluşu ve günümüzde bile hala ayrıştırılıyor olmaları beni çok üzdü ( burda gördükten sonra biraz araştırdım, kimliklerine damgalanıyormuş resmen). Ayrıca burda yazılan çoğu şeyden dolayı özür dilememeleri de beni şaşırtan ayrı bi konu, hiç beklemezdim gerçekten. Yakın bir zamanda Japonya'ya gidecek olsam bugün iptal ederdim heralde, bunları biraz sindirmeye ihtiyacım var. Üzdün Japonya.
  14. Çok iyi yaa :D Bence capslerin sahibi çevirmen arkadaşımız tam sosyal medyaya fenomen olmalık, harcanıyor buralarda :D
  15. Boruto'dan yürür gider diye düşünüyodum ben nerden çıktı bu yeni manga :D
  16. Japonlar Asuna'yı gerçekten çok seviyor, bu onu birinci gördüğüm kaçıncı liste bilmiyorum :D
  17. ayanatsume

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlediimmm Kesinlikle katılıyorum çok kaliteli bir anime. Çizimlerii olsun, konusu olsun, o shakespeare esintileri olsun, gerçekten çok iyi anime. Alttaki Barakamon ?
  18. Bugün laptopumun kapağını hızlıca kapatıp kaçtı diye kardeşimi öldürüyordum nerdeyse :D Neyse ki bir şey olmadı (laptopuma <3 ) :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Heimatlos

Heimatlos

o laptopu almak icin para kazanirken cektigin cefayi dusun ve ona gore davran laptopa :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

ağzını burnunu kırsaydın kardeşinin:lol2-onion-head-emoticon:

4. Heimatlos

Heimatlos

yok be hele bir laptopu elinden dusursun o zaman kirar :D

19. -Erkek veya kız karakterin iki veya daha fazla aday içerisinden bir türlü birini seçememesi, herkese mavi boncuk dağıtması. (böyle animeleri sonuca bağlanmadan asla izlemem, yıllarca beklemem gerekse bile.) -İkinci kızın bencilce asıl çiftin arasına girmesi. (deli oluyorum.) -Ecchi animelerin eninde sonunda ova'larla hentaiye dönmesi. (istisnasız hepsinde oluyor heralde.) -Kötü karakterlerin, acıklı geçmişlerinin gösterilmesiyle sevdirilmeye çalışılması. (hayır bi kere de kötü olarak ölsünler ! Bu dünyada hiç mi saf kötü yok ? bknz.griffith adam hardcore kötü.) Şimdilik aklıma gelenler bunlar :D Bu arada anketteki çoğu maddeye de gönülden katılıyorum neredeyse hepsine oy verdim :D
  20. Katatonia'yı çok dinlememe rağmen bu şarkısını yeni keşfettim. Sözleri gerçekten güzel.
  21. ayanatsume

Btooom !
  22. Profil şarkısı kaldırıldı mı ya ?

1. Heimatlos

Heimatlos

evet malesef :/

2. ayanatsume
    3. Singularity

Singularity

Anlam veremediğim işler  

23. 3 sene önce bir kedim vardı, Gripin. Bazı nedenlerden dolayı göndermek zorunda kaldık, çok özlüyorum Hep laptopumun üstüne çıkardı böyle, bi rahat vermezdi :( Gerisi spoiler içinde;
  24. ayanatsume

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. Alttaki Shiki ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.